روح کنفدراسیون مجسمه رسما حذف شده از سام هوستون پارک

روح کنفدراسیون مجسمه برداشته شد از سام هوستون پارک حدود 11 بعد از ظهر سه شنبه شب.

مجسمه ساخته و در سال 1908 توسط Robert E. Lee فصل از ایالات دختران کنفدراسیون در حال نقل مکان به موزه هوستون از فرهنگ آفریقایی آمریکایی.

شهردار سیلوستر ترنر اعلام کرد در ژوئن 11 که مجسمه و همچنین به عنوان یک سنگ مرمر مجسمه مؤتلفه سرباز ریچارد “دیک” Dowling, می توان از مربوطه خود را پارک ژوئن 19.

ژوئن 19 است بیش از فقط یک جمعه به عنوان Juneteenth تعطیلات نشانه روز در سال 1865 است که در تگزاس برای اولین بار آموخته بودند آزاد تحت رهایی اعلام دو سال پیش از آن.

نظر: هوستون است که حق انتخاب Juneteenth بیش کیر Dowling Confederate monument

این Dowling مجسمه در حال حاضر واقع در پارک هرمان. در حال حاضر از آن خواهد شد منتقل شده و ذخیره شده در یک انبار به جای آن از اصل برنامه ریزی شده سابین عبور از میدان نبرد دولت, سایت تاریخی در بندر آرتور.

در حالی که برخی از مقامات ممکن است احساس کنید که در حال حرکت از مجسمه ها یک ایده خوب برخی از شهرستان رهبران مخالف هستند با پورت آرتور شهردار تورمن لایحه Bartie گفت که او تلاش خواهد کرد برای جلوگیری از حرکت از داولینگ مجسمه.

“من فکر می کنم که کاملا بی احترامی به برخی از جامعه به تصمیم گیری برای چیزی که باید در اینجا قرار می گیرد در طول زمان که ما در ناآرامی های مدنی,” Bartie گفت: Beaumont سازمانی. “من آرزو می کنم که آنها تجدید نظر است. من صحبت برای مردم بندر آرتور — نه فقط سیاه برای سفیدی و قهوه ای و همه است.”

هوستون کرونیکل گزارش داد که کشتن جورج فلوید توسط پلیس در مینیاپولیس موجب سراسر کشور خواستار تغییر نام پایگاه نظامی و پرسیده بحث بر سر این که آیا برای حذف مؤتلفه مجسمه ها و بناهای تاریخی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>