Sickest همه حال چشم های قرمز می گوید پرستار در خط مقدم جبهه از coronavirus همه گیر

جانباز پرستار ثبت شده است که درمان COVID-19 بيمار در واشنگتن گفت: sickest همه به نظر می رسید به یک چیز مشترک اند — قرمزی اطراف چشم.

“این چیزی است که من شاهد در همه آنها. آنها مانند … آلرژی چشم. بخش سفید چشم قرمز نیست. آن را بیشتر شبیه به آنها چشم قرمز سایه در خارج از چشمان خود” Chelsey جدی با سی ان ان گفت در روز دوشنبه.

CORONAVIRUS زندگی می کنند به روز رسانی: بیش از 1300 تست مثبت در تگزاس برای COVID-19

مراکز کنترل و پیشگیری بیماری در حال حاضر لیست ورم ملتحمه و یا قرمزی چشم به عنوان نشانه ای از COVID-19.

به صورت جدی مشغول به کار بود در زندگی مرکز مراقبت در کرکلند در اواخر ماه فوریه زمانی که رمان coronavirus rampaged از طریق خانه سالمندان در مراحل اولیه این بیماری همه گیر. حداقل 37 مرگ و میر مرتبط با COVID-19 شیوع بیماری وجود دارد. متوسط سن مرحوم 80.

آکادمی آمریکایی چشم پزشکی (AAO) در روز سه شنبه به روز رسانی هشدار هشدار داد که بر اساس چند گزارش SARS-CoV-2 ممکن است باعث “خفیف فولیکولی ورم ملتحمه در غیر این صورت غیر قابل تشخیص از دیگر ویروسی علل و احتمالا منتقل می شود توسط آئروسل تماس با ملتحمه.”

ورم ملتحمه, همچنین شناخته شده به عنوان pinkeye, التهاب ملتحمه غشاء مخاطی را پوشش می دهد که جلو چشم و خطوط داخل پلک است. آن را نیز می تواند باعث پوست اطراف چشم برای تبدیل شدن به خارش و قرمز شدن.

AAO توصیه چشم پزشکان با بیمارانی که نمایشگاه علائم ورم ملتحمه تنگی نفس و تب و سرفه به پوشیدن تجهیزات حفاظتی از جمله پوشش دهان و بینی و چشم.

COVID-19 گسترش: Coronavirus گسترش در هوستون می سوزاند تا اواسط ممکن است تحت اقامت در خانه سفارش

جدی گفت: در زندگی مرکز مراقبت از چشم قرمز شد قابل اطمینان ترین نشانه آن است که بیمار تا به حال قرارداد این بیماری است.

“من حتی تا به حال این فاجعه پزشکی کنترل پزشک بگو آیا چشم های قرمز?’ و من می گویم بله. و او را بگو: من شما پیدا کردن یک تخت.’ این تنها چیزی است که در مورد این راه است که آن را تحت تاثیر این بیماران,” او گفت: در سی ان ان مصاحبه.

مایک Moffitt است SFGATE دیجیتال خبرنگار. ایمیل: [email protected] توییتر: @Mike_at_SFGate

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>