صحرا گرد و غبار و ابر در هوستون وارد. در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن

صحرا گرد و غبار به طور رسمی در اینجا و آن را چسبیده در اطراف برای یک بیت.

در حالی که در ظاهر با امریکا لایه هوا نیست غیر معمول اندازه و چگالی این ابر است.

در اینجا برخی از چیزهایی که شما باید بدانید.

هوستون آب و هوا: ابری بیش از آخر هفته انتظار داغ دماهای هفته آینده

اول از همه آنچه در آن است ؟

سالانه ابر گرد و غبار بخشی از صحرای لایه هوا است که جمعی از خشک گرد و خاکی هوا که اشکال بیش از صحرای بزرگ آفریقا و از اواخر بهار از طریق اوایل پاییز است. معمولا افزایش در فعالیت از اواخر ماه ژوئن تا اواسط ماه اوت معمولا آوردن گرد و غبار در سراسر اقیانوس اطلس.

کسانی که مبتلا به آلرژی ،

سازمان حفاظت محیط زیست است دارای درجه “ناسالم برای گروه های حساس” در ماه ژوئن 26-27. اگر شما آلرژی یا تنفسی مسائل زمان محدود و خارج در حالی که گرد و غبار است که در اینجا.

آن را بزرگتر از حد معمول در این سال و می تواند پیشی تمام متحده است.

در حالی که ابر گرد و غبار می کند ظاهر را هر سال به اندازه فعلی آن است به دست آورده و آن را به نام مستعار “گودزیلا.” در این سال با امریکا ابر گرد و غبار است که به طور بالقوه بزرگترین در 50 سال است و می تواند به عنوان دور به عنوان ایلینوی جنوبی و اوهایو.

آن را حتی می توان از فضا دیده می شود.

صحرا گرد و غبار ابر معمولا به ارمغان می آورد و خیره کننده طلوع و غروب است.

گرد و غبار در هوا می توانید غروب و طلوع به نظر می رسد زرق و برق دار. اما با چنین متراکم ابر در این سال آن را فقط ممکن است آسمان مه آلود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>