ثروتمند به دنبال خرید دسترسی به COVID پناهگاه های امن

زمان بعدی جهان ثروتمند هستند مجبور به مستند, آنها می خواهم به فرار آماده به یک کنترل از راه دور و ساحل آفتابی. یا شاید به نیوزیلند یکی از معدود کشورهایی است که حذف Covid-19.

آنها حاضر به پرداخت برای امتیاز ،

آنها می تواند تبدیل به برنامه هایی که تضمین تابعیت یا اقامت در ازای سرمایه گذاری در کشور میزبان با استفاده از تخصص شرکت های مانند Henley & Partners, بزرگترین تابعیت و اقامت مشاوره شرکت. با تهدید مداوم از عفونت های ویروسی و ناگهانی مستندات این شرکت کمک به کسانی که با جیب عمیق خرید دسترسی به یک پناهگاه امن است.

برای مثال شما می توانید به دست آوردن حق زندگی کار و تحصیل در نیوزیلند اگر شما بخشی با NZ 3 میلیون دلار (2 میلیون دلار) و یا NZ$10 میلیون بسته به نوع سرمایه گذاری ویزای اقامت شما را انتخاب کنید. حدود 1.2 میلیون یورو (1.4 میلیون دلار) از جمله خرید ملک دریافت یک زن و شوهر تابعیت در مالت.

“آنها در حال حاضر تحقق: اجازه دهید در واقع طرح احتمالی در محل” گفت: Dominic Volek, هنلی از فروش گفت: از مشتریان بالقوه است. “همین دلیل است که ما دیده ایم کاملا سنبله در حال حاضر نه تنها در سوالات بلکه در خانواده در واقع امضای قرارداد و گفت:” بیایید شروع روند.'”

جدید سوالات پرید 49 درصد در چهار ماه اول سال جاری در مقایسه با مدت مشابه در سال 2019 با توجه به شرکت. وجود 22 درصد افزایش در کسانی که مایل به ادامه با یک نرم افزار جدید برای تابعیت یا اقامت حقوق.

ثروتمند نیست فقط علاقه مند در جزایر کارائیب که در آن آنها می توانند خود منزوی در سواحل شنی. آنها به دنبال به استرالیا و نیوزیلند کشور است که تحت تاثیر قرار گرفته با اداره خود از Covid-19.

نادین Goldfoot یک مدیریت شریک در قانون شرکت Fragomen گفت: همه گیر هدایت می شود افراد ثروتمند به عمل آورند. “چه چیزی تبدیل شده است و ادامه خواهد داشت بسیار مهم است در حال حاضر در مردم روند انتخاب این است که چگونه این کشور شانس در طول همه گیر و چگونه دولت با نزدیک شدن به آن,” او گفت:.

علاوه بر این مردم با مشاهده این حرکت به عنوان یک ثروت-ابزار مدیریت به عنوان بسیار به عنوان یک راه برای سفر بدون ویزا با توجه به هنلی. بهره در پرتغال اقامت از طریق سرمایه گذاری در برنامه افزایش در ماه های اخیر جذب مشتریان امیدوار به سرمایه گذاری در کشور را با ثبات در بازار املاک و مستغلات و امکان استفاده از آن نسبتا کم coronavirus مورد تعداد.

مطمئن باشید حتی جهان ثروتمندترین نمی تواند فرار فوری قرنطينه و ممنوعیت سفر. دریافت دوم پاسپورت یا اقامت حقوق طول می کشد زمان حداقل سه ماه برای کارائیب و برنامه های بسیار دیگر برای آنهایی که در اتحادیه اروپا است.

هنوز حتی به عنوان مربوط به سفر کسب و کار رنج می برند هنلی در حال گسترش است. این شرکت به تازگی تاسیس یک دفتر در نیجریه و به زودی دیگر در هند که در آن کنگره ویروس موارد و تنش در مرز با چین افزایش تعداد ثروتمند سرخپوستان برنامه ریزی برای یک پتانسیل فرار.

با توجه به این که ویروس ها و مستندات مربوط هستند “خطر مردم در حال رفتن به زندگی با هم بودن آنها می خواهند به جایی که در آن است که یک مدیریت تجربه” Fragomen را Goldfoot گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>