این بیماری همه گیر را با ضربه بعدی: بیش از 1 میلیون تگزاسی را از دست دادن بیمه درمانی

بدترین مورد به بدتر.

در تگزاس که در آن 5 میلیون نفر در حال حاضر بدون بیمه حدود 1.2 میلیون بیشتر پیش بینی شده برای پیوستن به صفوف خود را — به مراتب بیشتر از هر کشور دیگر.

که برآورد خسارت های ناخواسته از coronavirus رکود با فرض اینکه نرخ بیکاری در کشور بازدید 20 درصد به گفته های اخیر, شهری, موسسه گزارش. برخی بر این باورند واقعی بیکاری در شماره مارس در حال حاضر ممکن است که بالا است.

در این سناریو 25 میلیون نفر از بزرگسالان و کودکان در ایالات متحده در حال انتظار برای از دست دادن حمایت کارفرما بیمه بهداشت و درمان. اکثریت قریب به اتفاق — 7 در 10 در سراسر کشور — دریافت پوشش در جای دیگر این مطالعه برآورد شده است.

مایکل جردن شیدایی: الگوهای رفتاری خنده دار جشن نهایی ساعت ‘آخرین رقص’ doc

اما در تگزاس فقط 1 در 2 در حال پیش بینی می شود تحت پوشش خواهد بود که بالاترین سهم در میان متحده است.

افزایش بیمه می رسد در حالی که COVID-19 هنوز هم مواج و ایالات متحده در حال تلاش برای راه اندازی مجدد اقتصاد خود را با خیال راحت. گذاشته و کارگران که از دست دادن بیمه درمانی به طور کلی باید 60 روز از پنجره به ثبت نام برای جایگزینی پوشش معمولا از طریق خود شرکت طرح و یا بهداشت فدرال ارز.

آن را پیچیده تصمیم گیری است که می تواند گران قیمت و بیکار تگزاسی ضعیف ضبط از ثبت نام در چنین برنامه های پشتیبان. به همین دلیل در این گزارش چنین پروژه هایی پایین را به بالا در دولت است.

از دست دادن بیمه را تا حد زیادی ترکیب سلامت و چالش های مالی برای مردم و بیمارستان و پزشکان و اقتصاد گسترده تر.

در HoustonChronicle.com: تگزاس گزارش خروش عظیم در COVID-19 نفر در یک روز

“این ویرانگر برای خانواده هایی است که نمی خواهد بود قادر به مراقبت از آنها نیاز” گفت: Vivian هو, برنج اقتصاددان دانشگاه که متخصص در مسائل مربوط به سلامت. “بسیاری از جاوا سعی کنید به سختی آن را خود به خود و آنها می تواند واقعا بیمار است.”

آن را نیز ویرانگر برای ارائه دهندگان خدمات بهداشتی, او گفت:. بیمار خود را با حجم کاهش یافته است به شدت در میان coronavirus نگرانی و آنها تا به حال به سطح شیب دار تا هزینه های تامین و آماده سازی برای COVID-19 موارد است.

“ارائه دهندگان در حال حاضر در حال اجرا در قرمز” هو گفت. “این است که تو آن را به نوبه خود قرمز خون.”

حتی قبل از همه گیر بیمارستان ها در تلاش بودند با تعداد زیادی از بیمه و underinsured بیماران در کشور گفت: John Hawkins, معاون ارشد رئیس جمهور برای بیمارستان تگزاس انجمن. امکانات در تگزاس ارائه میلیاردها دلار در جبران نشده و او گفت: این هزینه به طور کلی به مشتریان تجاری و مالیات دهندگان در بیمارستان منطقه.

اضافه کردن بیشتر بیمه در حال حاضر را تقویت فشار است.

“این واقعا” هاوکینز گفت. “این یک تاثیر مالی و کیفیت زندگی تاثیر است.”

هر کشور را ببینید, افزایش بیمه نشان می دهد. اما تگزاس از هم جدا می ایستد در هر دو این تعداد اضافه شود و سهم کارگران پیش بینی شده برای پایان دادن به بدون پوشش.

چرا بد است ؟ این تصادفی نیست.

برای سال تگزاس ایالتی انتخاب رهبران را رد کرد و تلاش برای بهبود دسترسی به مراقبت. آنها تبدیل مدیکید گسترش زمان و دوباره و مقاومت برنامه برای کمک به مردم ثبت نام در فدرال بازار. تگزاس است که منجر به چالش قانونی برای سرنگونی قانون مراقبت مقرون به صرفه مورد رهبری به دیوان عالی ایالات متحده.

سی و شش ایالت دیگر از جمله برخی از رهبری جمهوری فرمانداران و قانونگذاران باید گسترش مدیکید کلیدی تخته از ACA. دولت فدرال می پردازد 90 درصد از هزینه های آن و گسترش مدیکید را پوشش نزدیک به 1.6 میلیون کارگر فقیر در تگزاس بود که این رقم قبل از همه گیر منجر به میلیون ها نفر از اخراج و furloughs.

در تگزاس موجود مدیکید برنامه دولت مجموعه بالاترین درآمد آستانه در کشور است. اگر یک مادر مجرد با دو بچه را بدست آورده بیش از $3,800 از یک سال و یا $317 یک ماه — او باعث می شود بیش از حد به پوشش مدیکید در تگزاس گفت: یک متخصص.

“ما stingiest واجد شرایط در این کشور گفت:” استیسی Pogue ارشد سیاست تحلیلگر در مرکز سیاست عمومی اولویت در آستین.

درآمد درپوش در تگزاس است که 17 درصد از فدرال سطح فقر برای یک خانواده سه است که پایین تر از در آلاباما و می سی سی پی گفت: قیصر بنیاد خانواده. متوسط درآمد قطع ایالات متحده است 138 درصد از سطح فقر است که به طور کلی سطح در آمده است که گسترش مدیکید.

در این کشورها بیش از نیمی از مردم از دست دادن بیمه کارفرما را دریافت پوشش مدیکید.

“این است که هدف از پزشکی برنامه به ارائه یک تور ایمنی به مردم در پریشانی مالی” نوشته بون گارت و Anuj Gangopadhyaya شهری موسسه سلامت مرکز سیاست.

تگزاس نشدم در یکی دیگر از متریک: فقط 23 درصد از کسانی که واجد شرایط برای بازار طرح ثبت نام در ACA گزینه است. که پایین تر از در ایالات متحده آمریکا (32%) و بسیار پایین تر از در فلوریدا (47%) — حتی اگر فلوریدا یک جمهوری خواه فرماندار و نه گسترش مدیکید یا.

“در تگزاس شاید کمتر از یک فرهنگ پوشش” کاترین گفت: Hempstead, ارشد مشاور سیاست در بنياد رابرت وود جانسون که کمک به حمایت موسسه شهری گزارش.

که می تواند مربوط به نوع خانواده ها, خانواده, درآمد, وضعیت مهاجرت و عوامل دیگر. همه که علاوه بر سیاست های عمومی از قانونگذاران همراه با ایدئولوژی و سیاست است.

او معتقد است که پویا می تواند تغییر شاید با موج جدیدی از کارگران که از دست دادن برنامه های بهداشتی در طول بیماری همه گیر. آنها عادت به داشتن پوشش و ممکن است اولویت بندی آن بسیار بیشتر از این بیمه در گذشته است.

آنها می توانند فشار انتخاب رهبران به گسترش مدیکید و فشار برای راه های دیگر برای کمک به ساکنان حرکت بازار. چنین تلاش های در حال انجام در کشورهای دیگر.

“گاهی اوقات یک فاجعه می تواند تغییر شکل در نظر گرفته نرمال — و که در نظر گرفته می شود مستحق” Hempstead گفت. “این تجربه می تواند در عادی سازی انواع دیگر پوشش بهداشت و درمان. وجود دارد خیلی فشار مالی در حال حاضر و تگزاس در حال عبور از روی یک منبع عظیمی از پول فدرال.”

برای سال تگزاس بیمارستان ها کاهش یافته در فشار برای گسترش مدیکید که می تواند به ارزش 100 میلیارد دلار در بودجه فدرال بیش از یک دهه. تصویر تغییر کرده است هاوکینز گفت: به دلیل coronavirus و انرژی مجسمه نیم تنه.

“این فوق العاده تایمز” گفت: “اگر فدرال ابزار استفاده کنیم ما باید به شکل از چگونه به آن دسترسی داشته باشید.”

___

(c)2020 اخبار صبح دالاس

بازدید اخبار صبح دالاس در www.dallasnews.com

توزیع شده توسط تریبون content Agency, LLC.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>