هر سال در این زمان ما بحث اسکار بهترین تصاویر از آنچه را به نفع خود به بازاندیشی که فیلم باید برنده به بزرگترین فیلم در جوایز اسکار تاریخ است.

این مورد بهترین است ، این است که در مورد بدترین.

اعطا شده, بد, فیلم, معمولا نمی توانید یک شات در نظر گرفتن بزرگترین جایزه در شب اسکار, اما متوسط پروژه های گاه به گاه سر scratchers و عجیب و غریب جنجالی گلدان-همزن را راه خود را به بهترین تصویر از زمان به زمان – و حتی برخی از برنده شدن. که بدان معنی است که شاید “Joker’ آیا فرصت مبارزه رفتن به 92 سالانه جوایز اسکار روز یکشنبه (ABC 8 p. m. و/5 PT).

دانستن که واقعی بهترین تصویر متاسفانه نمی کند همیشه برنده در اینجا 10 تا از بدترین که برندگان اسکار اهدا کرده اند رتبه بندی با توجه به مقایسه terribleness.

همه چیز اسکار: همه ما جوایز اسکار پوشش در یک مکان

پیش بینی: چه کسی برنده جوایز اسکار – و چه کسی باید

10. ‘زاغه نشین میلیونر” (2008)

داستان یک یتیم جوان مرد (خیلی بزرگ Dev Patel) افزایش می یابد که از محله های فقیرنشین به نفع هند نسخه از “چه کسی می خواهد به یک میلیونر؟” – تنها برای پیروزی خود را به پرسش و بازخواست به دلیل پس زمینه خود را – است که 99% بسیار خوب فیلم است. اما در پایان فیلم ویژگی های یک غول آهنگ-و-dance routine – فریاد به سنتی بالیوود – است که کمی بیش از حد یکپارچه انتقال از صحنه نهایی و تسلط شما را از یک پایان رضایت بخش است. (راستش این یک حیوان خانگی عجیب و غریب غرض. و در حال حاضر من “Jai Ho” گیر در سر من.)

9. ‘شکسپیر در عشق” (1998)

به عنوان یک مفهوم آن را یک ایده جالب: تصور کنید یک داستان عاشقانه شکسپیر (Joseph Fiennes) و یک زن (Gwyneth Paltrow) که امتحانات ابتدائی مبدل به عنوان یک مرد برای یکی از نمایشنامه های او که می بارد نوشتن “رومئو و ژولیت.” بخش کمدی رمانتیک و بخش تجربی شکسپیر biopic با مراجع انبوه آن یک طوفان از چیزهای تصادفی هرگز حل و فصل را به انسجام اما آیا شما یادآوری می کنند که پیر ویلیام نوع از هیپ گربه.

8. “خارج از آفریقا’ (1985)

هو پسر این آلاینده حماسه عاشقانه فوق العاده است برای نگاه وجود دارد خجالت اقدام ثروت با مریل استریپ و رابرت ردفورد به عنوان یک کرون نویسنده و بزرگ-بازی شکارچی بود که سقوط هر یک از دیگر در نایروبی. که همه خوب اگر شما می توانید بیدار ماندن طریق آهسته گام روایت و 160 دقیقه زمان اجرا. هنگامی که مردم صحبت از “اسکار فیلم” “خارج از آفریقا” است که نوع از چیزی که شما به طور خودکار فکر می کنم برای بهتر یا بدتر.

7. ‘”بیمار انگلیسی” (1996)

را بیش از حد طول “خارج از آفریقا” و دو ملودرام. تبریک شما از جنگ جهانی دوم تصویر است که هر دو بلند پروازانه و پرمدعا. به طرز وحشیانه ای سوخته خلبان (رالف فینس) هنگامی که به عنوان نقشه های نظامی پرستار (ژولیت بینوش) درمان او در مورد زمان او را سقوط در عشق با یک دختر ازدواج زن انگلیسی (کریستین اسکات توماس) در حالی که نقشه صحرای بزرگ آفریقا. خیلی به غم وغصه از او حسادت شوهر (کالین فرث) جای تعجب نیست.

6. ‘دور دنیا در 80 روز” (1956)

بزرگ در روز “80 روز” است شادی بخش همه بیش از حد-شاد امر با بازی دیوید نیون به عنوان یک شخص که شرط که او می تواند در سراسر جهان در کمتر از سه ماه و اجرا می شود به همه بازیگران از شخصیت های رنگارنگ از جمله 40-به علاوه تکه از مارلین دیتریش, Cesar Romero, Peter Lorre Buster Keaton, فرانک سیناترا و بیشتر. در صورتی که همه آن طول می کشد را به نفع خود جایزه اسکار, “The Cannonball Run” باید تمیز.

5. ‘رانندگی برای خانم دیزی’ (1989)

در حقیقت شاید نگاه کردن بر اساس بیشتر بودن فیلم در مورد یک راننده (مورگان فریمن) و افراد مسن سفید شارژ (Jessica Tandy) که برنده بهترین عکس به جای “متولد چهارم ژوئیه” همان سال اسپایک لی با نفوذ “انجام کار درست” نیست حتی یک نامزدی. هنوز “دیزی” است عاطفی و دستکاری فراموش شدنی dramedy – یکی حتی می توان گفت Hoke-um – است که سن خوبی است.

4. ‘Cavalcade’ (1933)

قبل از Crawleys از “Downton Abbey” وجود دارد Marryots که خانواده و دوستان و بندگان تجربه یو پی اس و فراز زندگی از سال جدید و در آستانه سال 1899 به روز سال نو سال 1933. جالب است به عنوان یک درس تاریخی دیدن چگونه استرالیایی مقابله با کشتی تایتانیک در حال غرق شدن و جنگ جهانی اول اما خیلی احساساتی و خالی در غیر این صورت.

3. ‘بزرگترین نمایش روی زمین” (1952)

فیلمساز افسانه ای Cecil B. DeMille رزومه شامل “کلئوپاترا” و “سامسون و دلیله” قبل از برنده بهترین تصویر برای “بزرگترین نشان می دهد.” اما آن را بیشتر از یک حرفه ای “عطا پسر!” بیش از یک جایزه برای فیلم واقعی یک متکبر و فراموش شدنی سه حلقه نوای P. T. Barnum را سیرک – با جیمی استوارت و چارلتون هستون نه کمتر! – که به نوعی ضرب و شتم “High Noon.” به قرض گرفتن از هیو جکمن: این بزرگترین نشان می دهد ؟ نوچ.

2. ‘سقوط’ (2004)

بازیگران شگفت انگیز است (Sandra Bullock, Don Cheadle, Thandie Newton and Terrence Howard, در میان دیگران), این فیلم بسیار است. این interweaving از داستان های مجموعه ای در اطراف اجتماعی و بیگانه تنش در L. A. گیر میکنه یک دسته از شانس برای مقابله با نژادپرستی و چند فرهنگی در یک راه واقعی. ساخت بدتر از آن به سرقت برده و بهترین عکس برنده از “Brokeback Mountain” یک فیلم که درمان گی عاشقانه با قلب و مراقبت است.

1. ‘The Broadway Melody’ (1929)

دوم, بهترین عکس برنده اول بود صدای فیلم برنده اسکار پس از فیلم صامت “بال.” آن را به آسانی می توانست برنده بدترین تصویر بیش از حد. وجود دارد, تازگی, اما نه بسیار دیگری با این موسیقی مورد دو vaudevillian خواهر که سم آن را به برادوی و پیدا کردن showtunes خارج از هیچ جا داستان ترجمه است که مناسب نیست و یک تن از عاشقانه malarkey,. “بال” در واقع هنوز هم به خوبی ایفا می کند; این نه در همه. به تماشای “شیکاگو” به جای.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de