تنها نوزاد در هیئت مدیره’ نشانه آن است که مسائل در هوستون گرما

روز شنبه یکی دیگر از بنر روز برای آب و هوا در هوستون.

درجه حرارت بالا را در رسیدن به اواسط-90s. گرما شاخص ارزش یا “احساس می کند مانند” درجه حرارت خواهد شد و در سه رقم است.

در حال حاضر بهترین زمان برای یادآوری شود برای همیشه نگاه قبل از قفل معنی اطمینان حاصل کنید که به بررسی ماشین خود را برای محموله گرانبها قبل از اینکه شما بروید داخل خانه خود را. شما می تواند به طور تصادفی ترک پیتزا در حد مرگ!

اما برای کسانی از شما با کودکان (و کسانی که رانندگی با حیوانات خانگی خود را مانند من) آن است که مربوط به هوشیار باقی می ماند زمانی که رانندگی در اطراف شهر با عزیزان ما به خصوص در این گرمای تابستان.

از سال 2010 نزدیک به 70 کودکان تگزاس فوت کرده اند از سکته گرما پس از آنها به سمت چپ داخل سوزان وسایل نقلیه. سه نفر وجود دارد از جمله مرگ و میر در منطقه هوستون در سال 2018 یک در سال 2019 و تا کنون در سال 2020 با توجه به بچه ها و اتومبیل های کودک-ایمنی سازمان حمایت.

شهرستان هریس حوزه 1 پاسبان آلن روزن کمک به توسعه ویژه پلاکارد برای رانندگان با کودکان برای خدمت به عنوان یک یادآوری برای بررسی خود را backseats قبل از آنها قفل کردن اتومبیل های خود را. این پاسبان را اعلام کرد که این طرح در سال گذشته پس از بررسی مرگ نابهنگام از ریموند “RJ” پریر جونیور که در سمت چپ بود در داخل یک مهدکودک ون در شمال هوستون در سال 2018 است.

روشن-زرد پلاکارد طراحی شده برای آویزان از آینه دید عقب و یک یادآوری برای بررسی حد مرگ قبل از قفل کردن ماشین خود را. بهترین از همه آنها رایگان است.

بازدید از پاسبان دفتر سایت و ارائه نام و آدرس و ایمیل و روزن خواهد شد و به ایمیل شما یک placard.

در یک روز بد آن را می زند آن رنگ ورو رفته “baby on board” سپر تابلوچسبها. در یک روز خوب, آن می تواند یک زندگی را نجات دهد.

Jay R. Jordan پوشش اخبار به صورت Chron.com | او را دنبال کنید در توییتر @JayRJordan | ایمیل او را در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>