افسانه آستروس’ آبجو رایگان ‘Foamer شب

صخره جانسون بازی 15 فصل در لیگ های بزرگ و شش با Astros تا کنون که بدون ساخت یک تیم همه ستاره و یا ساخت برگشتی در هوستون.

هنوز در گیر و اولین baseman یک مورد علاقه در میان یک مجموعه خاص از 1970s Astros طرفداران: آبجو مصرف کنندگان است.

جانسون برای یک Astros تیم پس از جان گذشته برای طرفداران آنها ارائه رایگان آبجو در بعید مناسبت یکی از بازیکنان خود را ضربه اجرا خانه در کاورنو Astrodome فقط در زمان مناسب.

“Foamer شب” زد از سال 1974 تا 1978 یک دوره زمانی که آستروس به ندرت تا به حال موفقیت در این زمینه و ممکن است حتی بدتر در گردان که در آن آنها به طور متوسط کمتر از 14,000 طرفداران هر بازی. آنها را به خوبی در دفاتر مالی یا. حق رای دادن بنیانگذار روی Hofheinz آنقدر عمیق در بدهی فورد موتور اعتبار شرکت در زمان مالکیت از حق رای دادن در سال 1975.

به اعتبار خود لوبیا شمارنده گیر با ترویج هنوز منادی به عنوان یک حق رای دادن و برجسته توسط مدرسه Astros طرفداران.

در “Foamer شب” وجود دارد یک مستطیل, نارنجی, نور در کنار بیاد ساعت در سمت راست میشه. زمانی که ساعت دیجیتال بود حتی شماره دقیقه در حالی که آستروس بودند هدف قرار دادن نور روشن شد. اگر یک Astros بازیکن آمار هومر – خطا “foamer” – در حالی که نور درخشان طرفداران کردم رایگان آبجو بقیه شب هشتم زمین باز یافته.

جانسون شد یک ضربه با پرداخت به خصوص مشتاق توجه به این که نور نارنجی رنگ.

سن آنتونیو مادری که منجر 1975 Astros با 20 اجرا می شود خانه را عمدا پر زحمت زدن به صفحه اگر خود را به نوبه خود در بت بر آمد یک شماره عجیب و غریب دقیقه است. او می خواهم به توقف خود را تنظیم کنید دستکش پنبه حلاجی شده. او می خواهم برای تماس زمان به عنوان او به حفر خاک با cleats, نگه داشتن چشم در آن نور نارنجی رنگ. هنگامی که آن را در کلیک و پس از آن — و فقط در آن – او آماده به ضربه.

“من هنوز هم می تواند تجسم صخره Johnson, خفاش, در, شانه, آفریقایی در تلاش برای فرار از پنبه حلاجی شده کلاه پای چپ خارج از گچ” گفت: جان Pirkle که کاملا نوشیدن سن در نزدیکی پایان “Foamer شب” اما اذعان می کند که گاهی اوقات در تلاش برای مخلوط را به مدت طولانی امتیازی خطوط بنابراین او می تواند شریک شدن. “بسیاری از جمعیت آن را کردم و آن را ایجاد یک مینی وزوز در هوا.”

Astros catcher Cliff Johnson (middle) was an Astrodome fan favorite on "Foamer Nights" when he would make sure his at-bat started on an even minute, giving himself a chance to earn free beers for the home crowd. Photo: Diamond Images, Diamond Images/Getty Images

عکس: الماس, عکس الماس, تصاویر/گتی ایماژ

Astros گیر صخره جانسون (میانه) بود Astrodome فن های مورد علاقه در “Foamer شب” هنگامی که او را مطمئن شوید که خود را در بت آغاز شده حتی یک دقیقه به خود یک فرصت برای کسب درآمد رایگان آبجو برای تماشاگران.

جسی Sendejas بود و حتی جوانتر در “Foamer شب” روز اما آن شب هنوز هم برخی از fondest Astrodome خاطرات نشستن در صندلی های ارزان قیمت در بیرون از محیط با پدر و مادر خود را به عنوان مادر خود را از صحبت با centerfielder کسر Cedeño اسپانیایی و پدر نگه داشته صخره جانسون-مانند چشم که نور نارنجی رنگ.

“من فقط به خاطر شور و هیجان در میان جمعیت وقتی که می خواهد نور تا” 56 ساله Sendejas. “من فقط می توانم به یاد داشته باشید که وجود دارد یک بار زمانی که کسی در واقع homered با نور در, اما آن را فقط به این جمعی احساس و نوع هیجان شما می خواهم معمولا تنها از یک بازی حذفی. و من به یاد داشته باشید پدر من جشن خانه اجرا برای یک لحظه و سپس مصرف کردن است.”

رونی کراکر که سال ها وقت صرف نوشتن در مورد آبجو برای هوستون کرونیکل و در حال حاضر سردبیر Beaumont شرکت به خاطر رم در مناسبت نادر Astro آمد از طریق یک موقع هومر.

“خانه اجرا می شود کمیاب شد در گنبد” کراکر گفت. “یک بعد از ظهر باب واتسون شود و در ذهن من چشم – من پدر و عملا هر مرد دیگر در بیرون از محیط کرسی زد تا راهرو رایگان خود آبجو. آنها بیشتر از کرسی های خود را در زمان به توپ پاک حصار و رتبه بندی لگد کردن. آن را پاک نشدنی درس در مرد رفتار است.”

به عنوان Astros رهبر در خانه اجرا می شود در هر دو سال 1977 و 1978 واتسون بود که یک مرد در وسط صف که Astrodome امتیاز کارگران آماده در آبجو شیپور خاموشی در هر زمان که نور نارنجی رنگ را همزمان با یکی از نوسانات بزرگ است.

واتسون پسر کیت به خاطر ترک Astrodome در شب پدر خود را تحویل داده و یک “foamer” و طرفداران آنها را تعقیب و در پارکینگ به پدر خود را به ثبت نام خود آبجو فنجان.

“آنها سست و با باز کردن ظرف قوانین بازگشت و سپس گفت:” یک chuckling کیت که اغلب به شوخی در مورد ارتقاء با پدر خود که فوت در ماه مه گفت که او هرگز نمی تواند بدست دور با دادن دور رایگان آبجو وقتی باب شد آستروس و یانکی ها مدیر کل در 1990s.

هیچ آمار رسمی در مورد چگونه بسیاری از “foamers” کسانی که Astros, آمار, اما وجود ندارد بسیاری از خانه اجرا می شود در راه اندازی بزرگ Astrodome. زمانی که واتسون led آستروس در خانه اجرا می شود در سال 1978 او فقط 14. که Astros تیم ضربه فقط 70 صفحه اصلی اجرا می شود کل فصل بود که کمترین خروجی در تمام بیس بال است. 1976 تیم ضربه فقط 66 homers تمام فصل.

این “foamers” آنقدر نادر مقابل دفتر tinkered با ارتقاء در سال 1976 روشن کردن نور زمانی که تیم مقابل بود پنبه حلاجی شده و پاداش طرفداران اگر آستروس پارچ تحویل strikeout در برابر خاص مخالفت با خمیر هنگامی که نور بود.

The Astrodome scoreboard lights up during a 1974 game after an Astros player hit a "foamer" - a home run with the Foamer light on, which gave fans free beer. Photo: Walt Frerck/UPI

عکس: والت Frerck/تابناک

این Astrodome رتبه بندی چراغ ها در طول یک سال 1974 بازی پس از یک Astros بازیکن ضربه “foamer” – یک خانه اجرا با Foamer نور که به طرفداران آبجو رایگان.

1976 Astros شد و در حال حاضر 13 بازی از اول قبل از اینکه این همه ستاره که لری Dierker تحویل یک هیچ-hitter وظیفه در مقابل لاشی پنج شنبه شب جمعیت 12,511. آن را برجسته Astros فصل و با یک گیلاس در بالا هنگامی که Dierker زده از پیت Mackanin با نور در هفتم زمین باز یافته.

“بنابراین در حالی که من تبادل بدون hitter وظیفه من درمان شد همه به رایگان آبجو که نوع سرد بود به جز برخی از مردم فقط برای این که” Dierker گفت: هوستون کرونیکل در سال 2010. “برخی از مردم می خواهم آبجو خود و سپس بازگشت به پایان خط برای بیشتر آبجو.”

مایک Fitch مادام العمر است Astros فن و به یاد جزئیات زیادی از Astros بازی او حضور داشتند اما چند به طول انجامید به عنوان indelibly در مغز او به عنوان یک بی اهمیت اوت 1977 برنده شدن بیش از Expos. 8-در سال Fitch و پدرش بودند دو فقط 10,040 طرفداران در یک بازی زمانی که مونترال star, Gary کارتر تعیین شد به عنوان بازیکن آستروس باید اعتصاب را با نور به ارائه یک آبجو فضل.

Fitch در یاد هر زمین از کارتر هفتم-زمین باز یافته در-خفاش در برابر مسکن جو Sambito. آستروس ازمایش کرده 5-4 و کارتر بود تا با دوندگان در گوشه و کنار. Sambito به سرعت شروع به پریدن کرد پیش با یک 0-2 تعداد هنگامی که نور در آمد و طرفداران شروع به وز وز. کارتر خراب کردن بسیاری از زمینهای نور رفت و برگشت خاموش و طرفداران سقوط به عقب در صندلی خود را تنها برای کارتر به کار شمارش کامل و نور آمد پشت در. سپس Sambito در نهایت ناودان درب و مسابقه به امتیازات ایستاده بود.

“محل فوران در راه است که من به ندرت شنیده می شود” فیچ گفت. “من نشسته بود نزدیکترین سطح شیب دار به محل اجتماع و در حالی که من هیجان زده در مورد strikeout من به یاد داشته باشید پدر من جهش از صندلی خود و در حال اجرا گذشته گفت:” ماندن در سمت راست وجود دارد!'”

به عنوان Fitch آن را به یاد او در نهایت کردم تا برای رفتن به پیدا کردن پدر خود را پیدا کردن او را ایستاده در مقابل یک ادويه سبد خرید با یک آبجو در یک طرف و دیگری نشسته در سبد و در مقابل از او و “اجتماع بودن فقط کاملا با آشغال ریخته آبجو و خالی فنجان.”

پس از سال 1978 فصل این تیم را بخت و اقبال را تغییر داد. 1979 Astros برنده پس از آن-حق رای دادن رکورد 89 بازی و به دقت از دست رفته برگشتی. آنها همچنین جلب بیش از 23,000 طرفداران یک بازی نزدیک به دو فصل قبل حضور. جان McMullen خریداری این تیم از Hofheinz طلبکاران که فصل و تصمیم آبجو رایگان لقب شد دیگر لازم است.

نه سال بعد McMullen اجازه نولان Ryan ترک تگزاس رنجرز. برخی می گویند این دومین-بدترین تصمیم او به عنوان مالک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>