آخرین اطلاعات در مورد ترسناک تصادف مربوط Ryan Newman در دیتونا 500

دنی Hamlin برنده دیتونا 500 که در زمان دو روز کامل با توجه به آب و هوای نامساعد و آغاز شده بود توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اما 62 نسخه از این مسابقه بیشتر خواهد شد برای به یاد وحشتناک خراب مربوط Ryan Newman در دامان نهایی.

ترسناک تصادف رخ داده است که همکار فورد راننده Ryan Blaney درآورده نیومن شماره 6 ماشین جلوتر از Hamlin در سیرجهت مخالف مبداء مسابقه. اما فوق العاده تماس مجبور نیومن به چرخش به عنوان ماشین خود را پرت به شدت به دیوار و بدبختانه به هوا قبل از اینکه ضربه سخت دوباره توسط Corey LaJoie او به عنوان عبور از خط پایان. نیومن ماشین فرود بر روی سقف آن و لغزیدن در سراسر آهنگ.

دریافت آخرین در تصادف نسکار: اجازه دهید ما ما ما را کارشناسان و تجزیه و تحلیل به صندوق پستی خود را. ثبت نام در اینجا

تیم های امداد و نجات بلافاصله در پاسخ به Ryan Newman تصادف

کارگران تبدیل نیومن ماشین سمت راست تا قبل از استخراج از او. با توجه به دیتونا بیچ اخبار-مجلهیک آمبولانس حمل نیومن چپ دیتونا را frontstretch در 8:10 p. m. با صدای در.

رایان نیومن آسیب های تهدید کننده زندگی نیست

نیومن در نظر گرفته شد به هالیفاکس مرکز پزشکی برای درمان. مدت کوتاهی پس از 10 شب Roush Fenway مسابقه نیومن تیم گفت: او در “بیماری جدی است.”

“اما پزشکان نشان داده اند آسیب های خود را زندگی تهدید نیست” این گروه در بیانیه ای گفت. “ما درک افکار و دعاهای خود را و از آنها بخواهید که به شما احترام حریم خصوصی رایان و خانواده اش در طول این زمان. ما قدردانی از صبر و همکاری شما را و ما را از ارائه اطلاعات بیشتر آن را به عنوان در دسترس می شود.”

دنی Hamlin, Joe Gibbs عذر خواهی برای جشن دیتونا 500 برنده

در ابتدا Hamlin متوجه نشد که شدت تصادف و برنامه ریزی شده در جشن دوم خود را مستقیم دیتونا 500 پیروزی. اما او و تیم صاحب Joe Gibbs هر دو عذرخواهی برای جشن تا زمانی که آنها وارد در پیروزی خط زمانی که آنها متوجه شدند نیومن گرفته شده بود به بیمارستان.

“من عذر خواهی به همه, اما ما واقعا نمی دانم. ما در دایره برنده و این زمانی است که مردم به ما گفت بعد” گیبس گفت. “مسابقه برای ما که می دانیم چه اتفاقی می افتد. شما فقط نمی رویایی است که آن اتفاق می افتد.”

رایان Blaney, خدمه رئیس توضیح می دهد که آنچه منجر به Ryan Newman تصادف

Blaney خدمه رئیس گفت: هر دو Blaney و نیومن قرار بود برای پیروزی.

“ماشین نیست کاملا خط تا و (نیومن) چرخید,” تاد Gordon گفت: ایالات متحده آمریکا امروز ورزش و NASCAR.com.

“ما در آینده خیلی سریع آن را سخت را سریع حرکت می کند به خصوص با کسی که هل دادن شما” Blaney گفت.

“او مسدود و سپس او مسدود پایین بیش از حد و در آن نقطه زمانی که او مسدود پایین من فقط متعهد به هل دادن سعی کنید برای به دست آوردن یک فورد را به نفع خود به جای [Hamlin].”

همانطور که برای LaJoie که آمار نیومن پس از او می خواهم در حال حاضر بدبختانه او به خبرنگاران گفت: او تا به حال هیچ جایی برای رفتن است اما دود.”

نسکار ایمنی مورد تحسین قرار گرفته توسط دنی Hamlin

کمتر از دو دهه پیش یک سقوط در دامان نهایی از دیتونا 500 در زمان زندگی از مسابقه افسانه ای دیل Earnhardt Sr. اما نسکار امن تر است ورزش در حال حاضر از آن بود و سپس Hamlin گفت.

“نسکار انجام یک کار فوق العاده تکامل از اتومبیل های مسابقه گفت:” Hamlin که موفق به کسب سه از پنج دیتونا 500 نژادها. “کلاه تولید کنندگان کت و شلوار تولید کنندگان هانس دستگاه (سر و گردن پشتیبانی) وجود دارد تنها شده بسیار توسعه که آمده است یک راه طولانی و من همیشه فکر می کنم در مورد چگونه خوش شانس من برای آمدن در این ورزش در سال 2006 هنگامی که تمام چیزهای که واقعا اجرا شود.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیت Buttigieg گسترش آرزوهای خوب برای Ryan Newman

مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان بهره در مسابقه در سراسر یکشنبه و دوشنبه و گفت: او دعا برای نیومن.

نیومن, بومی, South bend, ایندیانا, دریافت آرزوهای خوب از شهردار شهر و دموکرات نامزد ریاست جمهوری پیت Buttigieg.

کمک: میشل Martinelli, USA TODAY Sports; دیتونا بیچ اخبار مجله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>