“آخرین رقص’ takeaways: Dennis Rodman اجازه داده شد به حزب; بدون او انجام Bulls برنده عنوان?

Dennis Rodman می تواند به عنوان رنگارنگ و غیر قابل پیش بینی به عنوان خود را ،

“شما شنیدن بسیاری از چیزهای منفی در مورد Dennis Rodman. اما شما در واقع نمی دانند Dennis Rodman,” سابق شیکاگو بولز ستاره گفت: در سوم شخص. “آنها فقط ببینید چه آنها در دادگاه و دیدن آنچه که آنها به عنوان خوانده شده در مقالات. آنها فکر می کنم او یک فرد بد است.”

در سومین قسمت از 10 قسمت در گاو’ 1997-98 NBA فصل “آخرین رقص” نشان داد که Rodman پیچیده است فرد. او رنگ موهای خود را. او sported مختلف بدن سوراخ. او در مقابله با مخالفان و مقامات. او یک بار مورخ مدونا و کارمن الکترا. اما خریداران نیز قدردانی Rodman را rebounding شفافیت و وفاداری به طوری که آنها ارائه Rodman آزادی و مسئولیت پذیری.

با Scottie Pippen از دست رفته اولین 35 بازی در حالی که دوره نقاهت بعد از عمل جراحی بر روی پای چپ خود را سابق گاو مربی فیل جکسون استدلال کرد که “دنیس چیزی است که برگزار شد ما با هم.” گاو افسانه ای مایکل جردن اضافه کرد که “دنیس توانست در شهروند به نقطه ای که در آن رانندگی او (bleeping) دیوانه است.” بنابراین زمانی که Pippen بازگشت Rodman خواسته جکسون اگر او می تواند یک تعطیلات.

پیستون دشمنی: اردن رد توماس’ توضیح برای دست دادن,

در داخل حرکت شبیه چمچه زنی: چگونه NBA کردم دسترسی بی سابقه به اردن و گاو

سه توافق کردند که Rodman می تواند 48 ساعت تعطیلات در لاس وگاس. او partied در شهر گناه با الکترا و دیگر دوستان برای بسیار طولانی تر از دو روز.

“او نمی آمد به عقب در زمان” اردن گفت:. “ما تا به حال برای دریافت الاغ او را از رختخواب بیرون.”

به معنای واقعی کلمه. اردن در زدم از Rodman اتاق در لاس وگاس. اردن کاهش یافته است برای به اشتراک گذاشتن جزئیات اما الکترا نشان داد او پنهان در پشت یک نیمکت.

“این قطعا یک خطر شغلی به دنیس “دختر” الکترا گفت.

به اطمینان حاصل شود که Rodman خواهد به عقب بر گردیم در شکل جکسون سازمان مطبوع مته که همه را مجبور به مسابقه سرعت بازیکنان در مقابل خط. بسیاری از آنها راه می رفت و یا به آرامی سرش می دویم.. زمانی که Rodman برتر مقابل خط هر چند اردن گفت: او برگزار منجر برابر سایر هم تیمی های خود برای چهار دور.

“او نیاز به دور. اما در همه صداقت, دنیس بود که همیشه وجود دارد” اردن گفت. “او همیشه در نقطه است.”

Rodman بزرگ شده در فقر و مادرش لگد او را بیرون از خانه در سن جوان اما او گفت: او در برابر پیوستن به باندهای یا مواد مخدر. سابق دیترویت پیستونز ستاره Isiah Thomas توصیف Rodman به عنوان یک “زیبا, معصوم شخص” هنگامی که پیستون انتخاب او 27th, به طور کلی در سال 1986 NBA پیش نویس است. اما Rodman کشت پیستون’ “پسر بد” هویت با hard-nosed دفاع و بازگشت. سابق پیستون مربی چاک دلی یک بار گفت: “هیچ بازیکن من نمی تواند هر بیشتر افتخار می کنیم.” اما Rodman گفت که او در یک “از دست محل” و داشت خواب در کامیون خود را با یک تفنگ پس از طلاق و خروج از دالی برای بعد-New Jersey Nets در طول فصل 1992-93.

افتتاحیه: Takeaways از دو قسمت “آخرین رقص”

کاملا یک سیرک: اردن در زمان او راه می رفت از مواد مخدر سوخت حزب به عنوان تازه کار

هنگامی که پیستون معامله او را به سن آنتونیو Rodman موجب توجه بیشتر برای رنگ مو های مختلف سوراخ و درگیری با هم تیمی ها و مربیان و مقامات. که توضیح می دهد که چرا سابق گاو مدیر کل جری Krause تا به حال هیچ علاقه ای به دستیابی او. اما گاو دستیار GM جیم پشته متقاعد Krause در غیر این صورت.

“اگر ما تا به حال تا به حال مایکل و Scottie و مردم که در رختکن ما را گرفته هرگز دنیس” Krause گفت. “اگر فیل نشده بود و مربی من فکر نمی کنم ما را گرفته ام او را. من می دانستم که فیل می تواند اداره کند او را.”

اما جکسون اعتراف آن در ابتدا “افتضاح” زمانی که او ملاقات کرد Rodman برای یک جلسه در Krause ، Rodman عینک, عینک, کلاه و اجتناب از تماس با چشم. جکسون خواسته Rodman به ایستادن به لرزش دست خود را و بحث خارج است.

یک بار Rodman عینک گاو, یونیفرم, هر چند Pippen گفت که او در جا “مانند یک دست در دستکش.” اردن افزود که “دنیس یکی از باهوش ترین بچه های من با بازی.”

“هیچ کس نمی تواند می گویند هر چیزی بد در مورد من به عنوان یک هم تیمی” Rodman گفت. “شما بزرگ مایکل جردن. شما باید بزرگ Scottie Pippen. شما باید بزرگ Phil Jackson. اما اگر شما من را به دور از این تیم انجام آنها هنوز هم برنده مسابقات قهرمانی? من فکر نمی کنم.”

پس از کمک به خریداران پیروزی متوالی NBA عناوین (1996-97), Rodman خواسته شده بود برای رسیدگی به افزایش نقش در طول Pippen غیاب.

در ابتدا Rodman جواب نداد تماس بگیرید. اردن به یاد می آورد احساس “کبود” در هنگام Rodman خارج شد در یک بازی در اوایل فصل که “(سمت چپ) من در خارج وجود دارد توسط خودم.” بعد از آن شب Rodman رفت و به اردن اتاق هتل و خواست اگر او تا به حال اضافی سیگار.

“او نمی گویند عذرخواهی و نمی گویند” اردن گفت. “او را از آمدن به اتاق او بود که راه خود گفت: ‘من (خراب) است.’ از آن نقطه او به عنوان مستقیم به عنوان یک فلش و ما شروع به پیروزی.”

این مستند نشان داد Rodman و اردن صحبت کردن استراتژی و پوشیدن 30 شماره 33s بر روی سر خود را به مناسبت Pippen احتمالی بازگشت.

بنابراین زمانی که Rodman خواست برای تعطیلات گاو درخواست خود اعطا می شود.

“دنیس است که همیشه یک شورشی. اما در برخی از نقطه, او می خواهد برای پیوستن به گروه” جکسون گفت. “بخش دیگری از او می خواهد به طور مستقل. ما با درک این واقعیت که او یک ماوریک. اما وقتی که می آید زمان برای او را به انجام, او همیشه در آن دادگاه برای ما و همیشه بازی سخت برای ما بود.”

به دنبال ایالات متحده آمریکا امروز NBA نویسنده علامت مدینه در Twitter, Facebook و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>