آیووا قفقاز اینجا هستید: مردم آیووا نمایندگان شان حضور در قفقاز در سراسر جهان – به روز رسانی زنده

گروه جمع آوری به demad اتحادیه حقوق

یک ساعت قبل از 4:30 بعد از ظهر جلسه در دریک دانشگاه Fieldhouse آغاز شد و در Des Moines, ساختمان شد و در حال حاضر غرق در فعالیت است.

تظاهرکنندگان از مبارزه برای 15 حرکت جمع آوری شده در خارج از ساختمان در گوشه ای از جنگل خیابان و خیابان 27 به تقاضای $15-یک ساعت حداقل دستمزد و اتحادیه حقوق.

“ما را انتخاب انجمن سایت امشب چون ما می خواهیم صدای ما شنیده می شود و ما می دانیم این است که این قراره اتفاق می افتد گفت:” 33 ساله سازمان و Popeyes کارمند Delores دیویس.

مبارزه برای 15 است نه حمایت از یک نامزد ریاست جمهوری در سال 2020 است. چندین دموکراتیک مدعی اند راهپیمایی با کارگران از جنبش است.

دیویس گفت: او قصد دارد برای جلسه بعد امشب اما او تصمیم گرفته نشده است که نامزد او را پشتیبانی می کند.

“من می خواهم کسی که رفتن به شوی با ما در اتحادیه,” او گفت:.

به لحن خفه شعارهای از خارج دانشجو-ورزشکاران در Fieldhouse تمرین بحث و سافتبال در یک astro-turf زمینه است. دریک بازیکنان سافت بال کریستن آریاس, 19 و امیلی Valtman, 18, به پایان رسید یک بازی از گرفتن حدود 30 دقیقه قبل از این رویداد آغاز شد.

Valtman است از نیوتن اما گفت که او مطمئن است اگر او را به جلسه امشب به عنوان او در حال برنامه ریزی برای حضور در یک سالن مطالعه به جای.

— کتی شبیه, Des Moines, ثبت نام

مردم آیووا نمایندگان شان حزبی در سراسر جهان

ساعت قبل از قفقاز میلادی در ایالات متحده مردم آیووا نمایندگان شان شد در نظر گرفتن بخشی در سراسر جهان است.

Des Moines بومی Colyn Burbank میزبانی مخلوطی از مردم آیووا نمایندگان شان ناظران و مطبوعات در آپارتمان خود در گلاسکو برای یکی از سه بین المللی انجمن حوادث با هدف کمک به دموکرات ها انتخاب کسی که می تواند ضرب و شتم رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2020 است.

در یک پر باد و هوای بارانی پنج شنبه, 20 مردم آیووا نمایندگان شان نشان داد تا در Burbanks اقامت در اسکاتلند پایتخت به بیان اولویت خود را برای چه کسی باید دموکراتها بعدی پرچمدار. با وجود یک جمعه NBC/وال استریت ژورنال ملی نظرسنجی که نشان داد برنی ساندرز و جو بایدن آماری وابسته به معاون سابق رئیس جمهور را دریافت نمی کنند تنها یک رای.

ساندرز به دست آورد ترین پشتیبانی با 9 مردم آیووا نمایندگان شان حمایت او را به دریافت نامزدی و پس از 6 برای الیزابت وارن و 3 برای پیت Buttigieg. یکی از رای دهندگان تصمیم به بیان اولویت دوم پس از او نامزد دریافت نمی به اندازه کافی پشتوانه آن را به دور دوم. دیگر قادر به رای دادن چون او تبدیل شده تا اواخر.

“برای قرار دادن بیش از حد خوب یک نقطه بر روی آن اما آن را احساس می کند مانند آینده در خطر است با این انتخابات گفت:” لوسی شیلر, 31, که تدریس ادبیات آمریکا و نوشتن خلاق در یک کالج در آلمان و سفر به گلاسکو برای انجمن. او پیش از تدریس در دانشگاه آیووا در Des Moines. “این آخرین خاموش-سطح شیب دار ما قبل از آب و هوا فاجعه است.”

شیلر که پشت ساندرز گفت: Vermont سناتور سیاست شد مناسب ترین برای دیدار با این چالش است.

Burbank که در حال مطالعه برای کارشناسی ارشد در مراقبت اجتماعی در گلاسکو زندگی در آپارتمان با همسر و دختر جوان به همراه یکی دیگر از Iowan زن و شوهر و خود را گربه, Lewis. این زوج تا به حال تزئین خانه خود را با تصاویر از معروف مردم آیووا نمایندگان شان چنین به عنوان بازیگر John Wayne, آمریکا اواخر شب تلویزیون میزبان جانی کارسون و اعطای چوب را یاد 1930 نقاشی “گوتیک آمریکایی” نشان می دهد که یک کشاورز برگزاری یک چنگال در کنار یک استرن رو زن.

آنها همچنین قرار دادن در یک Iowan-نوع گسترش چیپس ذرت, در خانه, شکلات, کوکی ها, چوب شور و آنچه آنها ادعا شد یک Iowan اصلی به نام “توله سگ chow”: یک پیچ خورده میانه شاهکار متشکل از Chex cereal, کره بادام زمینی و شکلات و پودر شکر. Lewis, گربه darted در داخل و خارج از اتاق مذاکرات گرم بحث سیاسی.

روز دوشنبه اول آیووا انجمن صورت گرفت و بدون دردسر در یک شهرستان است که به صرف مدت طولانی تحت زبان فارسی و روسی قانون است. تفلیس در گرجستان است-جمهوری شوروی و در قلب منطقه قفقاز منطقه ای است که سابقه شرقی اروپا و آسیای غربی است. تفلیس شد و همچنین برای اولین بار از اصطلاح آیووا ماهواره قفقاز به دیدن عمل دوشنبه به عنوان رای دهندگان وجود دارد انتخاب مورد نظر خود را دموکراتیک نامزدها برای سال 2020 رقابت برای کاخ سفید. مهم نیست که تنها سه مردم آیووا نمایندگان شان نشان داد.

“تفلیس, انجمن با موفقیت انجام شد بیش از یک سنتی Iowan غذا پیتزا و سس رنچ – همراه با شراب گرجستان” آن سازمان جاشوا Kucera توییتی در مورد 8 ساعت جلوتر از زمانی که بسیاری از قفقاز در آیووا به دلیل لگد کردن. در کنار نظر او Kucera ارسال شده یک عکس از آیووا عمودی قرمز و سفید و آبی پرچم سه رنگ و با طاس عقاب در وسط آن.

این قفقاز – حزب داخلی جلسات اساسا – آن را تضمین نمی کند یک نامزد نامزدی, اما ارائه می کنند حرکت جلوتر از مقدماتی این تابستان. Kucera گفت که نتایج حاصل از تفلیس رویداد خواهد بود گزارش پس از استراحت از آیووا قفقاز را در محل.

در خطر شنبه در آیووا در حال 41 نمایندگان به کنوانسیون ملی دموکرات ها. آیووا دموکراتیک حزب مجاز در این سال 87 ماهواره قفقاز سه نفر از آنها بین المللی است. در علاوه بر این به تفلیس, قفقاز بود که با یک دانشجوی تحصیلات تکمیلی آپارتمان در گلاسکو اسکاتلند در پاریس فرانسه که در آن شهردار پایتخت فرانسه موافقت کرده است اجازه دهید به یک آمریکایی در خارج از کشور دانشجو میزبان یک حزبی آیووا رویداد.

همه از ماهواره انجمن سایت در حال درمان به عنوان یکی از بزرگ شهرستان پس از خارج از کشور و بین المللی نتایج را نمی توان شناخته شده است تا همه از غیر حوزه مکان گزارش نتایج خود را.

– کیم Hjelmgaard

رسانه ها گرفته آیووا

نه تنها ریاست جمهوری در کمپین های گرفته شده بیش از, آیووا, بنابراین رسانه ها.

صدها نفر از خبرنگاران از سراسر کشور و حتی در سطح بین المللی نازل شده در این دولت برای اولین بار-در-این-ملت قفقاز.

در مرکز شهر Des Moines, NBC شبکه گرفته شده بیش از یک کافی شاپ های محلی جاوا جو قهوه خانه. چندین کامیون های بزرگ برای شبکه های شلوغ خیابان در خارج از فروشگاه. نشانه ای که می گوید “MSNBC در جاوا Joes” نمایش داده می شود درست زمانی که شما راه رفتن در.

MSNBC را “صبح جو” به میزبانی زنده از وجود و MSNBC لنگر کتی Tur همچنین رفت و در ساعت 2 بعد از ظهر

دل رادکلیف, 68, گفت:, او رفت برای جاوا جو را به “دیدن آنچه که قرار بود” پس از از دست رفته “صبح جو” در صبح است. اما زمانی که رادکلیف که از Des Moines در راه می رفت او در بر داشت که Tur — آنها رادکلیف گفت: او نمی دانم — که قرار بود برای رفتن زندگی می کنند در بعد از ظهر و تصمیم گرفت به اطراف چوب.

“من شروع به متصل کردن من متر” رادکلیف گفت. رادکلیف گفت: او هنوز مردد که با او در حال رفتن به جلسه برای است اما با تکیه به سن. الیزابت وارن اما شوهرش, Mike Capps در حال رفتن به جلسه و جو بایدن.

دایان مایل است که از Des Moines نشسته بود در جاوا جو را با یک داوطلب برای بایدن که او میزبانی برای قفقاز. داوطلب جان داگلاس یک بازنشسته نیروی هوایی به طور کلی است که رفتن در سراسر کشورهای مختلف داوطلبانه برای بایدن انتخاباتی.

ربکا مورن

برای اولین بار مردم آیووا نمایندگان شان حزبی در خارج از کشور و در دولت

OTTUMWA, Ia. — آیووا قفقاز را رسما آغاز کرده است با دموکرات ها در جنوب شرقی, آیووا, اعلام اولویت های خود و لگد زدن به یک روز است که کمک خواهد کرد که تعیین سرنوشت از هفت آرای انتخابات ریاست جمهوری که بنا همه چیز را در این دولت است.

این اوتوموا ماهواره ای حوزه حزبی — که لگد کردن در ظهر در ایالات مواد غذایی تجاری و کارگران محلی 230 اتحادیه هال — برای اولین بار بود در حدود 1,700 حزبی مکان در آیووا برای دیدار شنبه.

در آن مکان در سراسر آیووا کشور و جهان و دموکرات را دریافت کنید برای اولین بار در چه رای دهندگان فکر می کنم در مورد زمینه ریاست جمهوری مدعی است. قبل از اینکه اکثریت قریب به اتفاق کشور می شود به وزن در مردم آیووا نمایندگان شان را در حال حاضر ساخته شده خود را.

هر چند تقریبا همه آیووا حوزه تشکیل خواهد شد خود را در قفقاز در 7 p. m. CDT محلی دموکرات درخواست آیووا حزب دموکرات برای میزبانی این به اصطلاح ماهواره ای محل پیش از آن در روز. این طراحی به جای کسانی که کار تغییر دوم در محلی گوشت خوک پردازش بوته و طول شب دیگر در صنعت خدمات مشاغل زمانی که قفقاز به طور سنتی برگزار شد.

به گزارش ایسنا ، برنی ساندرز ورمونت موفق به کسب این حوزه برای اولین بار تراز با 14 از حوزه 15 نفر است. یک نفر caucused برای وزیر بهداشت ، الیزابت وارن ماساچوست. وارن حامی گفت که او نمیخواستند به حزبی برای ساندرز در تراز دوم. آیووا حزب دموکرات خواهد جایزه نمایندگان از ماهواره حزبی مکان های خود را بر اساس نهایی مشارکت در انتخابات بعد در شب. برنده نهایی از آیووا قفقاز خواهد بود و بر اساس آن نماینده اعداد.

– Brianne Pfannenstiel, Des Moines, ثبت نام

روز دوشنبه اولین حزبی بود که در خارج از کشور

روز دوشنبه اول آیووا انجمن صورت گرفت و بدون دردسر در یک شهرستان است که به صرف مدت طولانی تحت زبان فارسی و روسی قانون است. تفلیس در گرجستان است-جمهوری شوروی و در قلب منطقه قفقاز منطقه ای است که سابقه شرقی اروپا و آسیای غربی است. تفلیس شد و همچنین برای اولین بار از اصطلاح آیووا ماهواره قفقاز به دیدن عمل دوشنبه به عنوان رای دهندگان وجود دارد انتخاب مورد نظر خود را دموکراتیک نامزدها برای سال 2020 رقابت برای کاخ سفید. مهم نیست که تنها سه مردم آیووا نمایندگان شان نشان داد.

“تفلیس, انجمن با موفقیت انجام شد بیش از یک سنتی Iowan غذا پیتزا و سس رنچ – همراه با شراب گرجستان” آن سازمان جاشوا Kucera توییتی در مورد 8 ساعت جلوتر از زمانی که بسیاری از قفقاز در آیووا به دلیل لگد کردن. در کنار نظر او Kucera ارسال شده یک عکس از آیووا عمودی قرمز و سفید و آبی پرچم سه رنگ و با طاس عقاب در وسط آن.

این قفقاز – حزب داخلی جلسات اساسا – آن را تضمین نمی کند یک نامزد نامزدی, اما ارائه می کنند حرکت جلوتر از مقدماتی این تابستان. Kucera گفت که نتایج حاصل از تفلیس رویداد خواهد بود گزارش پس از استراحت از آیووا قفقاز را در محل. در خطر شنبه در آیووا در حال 41 نمایندگان به کنوانسیون ملی دموکرات ها. در این سال آیووا دموکراتیک حزب مجاز 87 ماهواره قفقاز سه نفر از آنها بین المللی است. در علاوه بر این به تفلیس, قفقاز بود که با یک دانشجوی تحصیلات تکمیلی آپارتمان در گلاسکو اسکاتلند در پاریس فرانسه که در آن شهردار پایتخت فرانسه موافقت کرده است اجازه دهید به یک آمریکایی در خارج از کشور دانشجو میزبان یک حزبی آیووا رویداد.

همه از ماهواره انجمن سایت در حال درمان به عنوان یکی از بزرگ شهرستان پس از خارج از کشور و بین المللی نتایج را نمی توان شناخته شده است تا همه از غیر حوزه مکان گزارش نتایج خود را.

بیشتر: آیووا caucusgoers باید محل جدید را به رای: خارج از کشور

کیم Hjelmgaard

برای مردم آیووا نمایندگان شان روز به سرانجام رسید

DES MOINES — آیووا قفقاز در نهایت اینجا.

پس از یک کمپین فصل است که به معنای واقعی کلمه آغاز شده و در سال 2017, آیووا, دموکرات ها و جمهوری خواهان خواهد سر به انجمن سایت های امشب و انتخاب خود را که آنها می خواهند به رئیس جمهور شود. ایالات متحده آمریکا امروز شبکه خواهد شد که بیش از 60 اعضای هیات در سراسر آیووا برای شما به ارمغان بیاورد آخرین اکثر تا اطلاعات به روز از انجمن سایت.

در یک میدان است که یک بار شامل بیش از 20 نامزد 11 باقی می ماند. بسیاری از آنها — از جمله معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن شهردار سابق پیت Buttigieg, سنسور. ctq برنی ساندرز و الیزابت وارن میلیاردر فعال تام Steyer و کارآفرین اندرو یانگ شده است نامحدودی دولت برای هفته های ساخت خود را در مورد که آنها بهترین هستند قرار است به ضرب و شتم رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر.

آیووا انجمن يافته ها: به دنبال زنده حزبی آیووا نتایج در اینجا سه شنبه شب ،

بیشتر: چه چیزی است که یک نماینده معادل? یا زنده ماندن آستانه ؟ آیووا قفقاز توضیح داد.

اوایل بخشی از کمپین های نجومی دیدم بحث بر مدیکر برای همه تسلط بر مکالمه در اطراف نامزدها و نشان دادن طیف وسیعی از اعتقادات در مراقبت های بهداشتی در حزب دموکرات است. اما ماه گذشته شاهد تشدید تنش با ایران و استیضاح محاکمه مغلوب ساختن پیشی جستن را مسائل دیگر به مکالمه است. در زمان نامزدها باید معامله jabs بیش از تجربه گذشته نظرات و جایی که آنها فکر می کنم که حزب دموکرات باید بروید.

نظرسنجی نشان داده است در یک مسابقه با بایدن Buttigieg ساندرز و وارن همه در زمان های پیشرو در نظرسنجی آیووا. در هفته های اخیر ساندرز گرفته شده سرب در RealClearPolitics’ نورد متوسط آیووا نظر سنجی.

خواه قفقاز هستند و نمی رود به هیچ شگفتی: مغلوب ساختن پیشی جستن محبوب باقی می ماند با پایگاه خود در آیووا و رقبای خود را شکست خورده اند برای به دست آوردن کشش.

دیگران دموکرات از جمله سناتور. مایکل بنت تشکر. Tulsi Gabbard و سابق فرماندار ماساچوست Deval پاتریک در حال تمرکز تلاش های خود را در نیوهمپشایر که در آن اصلی است Feb. 10. میلیاردر سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار به قلم اوایل رای گیری متحده, همه با هم.

Annah Aschbrenner

بررسی برای به روز رسانی زنده به عنوان ما به دنبال نامزدها بر روی زمین در آیووا و caucusgoers در سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>