اعطای, Ia. — اعطای کوچک آیووا شهر به نام Ulysses S. Grant 18 جمهور ایالات متحده است.

جمعیت به اوج خود رسید و نزدیک به 300 نفر جلوتر از رکود بزرگ است اما کاهش یافته به صرف 88 روح از 2016 سرشماری تخمین می زند.

اما در روز دوشنبه آن را پیوست بقیه دولت در میزبانی دموکراتیک حزبی برای اولین بار — و در آن برگزار می شود در Hayloft این شهر محلی نوار و جلو پنجره.

Hayloft متعلق به موبایل و کامپیوتر Swartz یک هوش 74 ساله و جمهوری خواه است که اجرای این محل برای تقریبا نیم قرن.

همبرگر هزینه $2.50. وجود دارد یک Skoal جویدن تلگراف پشت بار در 7 دلار می توانید.

طرح اصلی بود که میزبان این حوزه در گرانت firehouse فقط تا جاده اما آنها کاهش یافته Swartz گفت: چرا که آنها را به حرکت کامیون ها در خارج.

بنابراین حزب دموکرات آیوا به نام Swartz.

البته, او گفت:.

بیشتر: چگونه آیووا قفقاز کار می کنند و چگونه آنها متفاوت از یک اصلی ؟

جبهه ویژگی های نوار علائم و تلویزیون در گوشه ای دور و خواهد میزبان کمک مالی شورای شهر در جلسه قبل از جلسه. روستایی پرنیان پر پشت اتاق که در آن مزرعه خاطرات پراکنده پیر علائم قطع و استخر جدول نشسته برجسته. زین اسب و بابا-مانند سورتمه نشستن در پشت.

در طبقه هواداران برای ctq برنی ساندرز سناتور الیزابت وارن و پیت Buttigieg ادعا جداول در هر دو طرف. آنها دوستانه با یکدیگر هستند و در مجموع امیدوار است که 30 نفر نشان می دهد تا برای کمک به تصمیم می گیرید که دریافت سه نمایندگان برای grabs در مونتگومری را پنجمین حوزه.

اتاق برگشت داخل Hayloft پر است از مردمی دوستانه. تنها 23 نفر اینجا هستید caucusing که بدان معنی است که نامزدها فقط نیاز به چهار برای زنده ماندن.

ویکی Rossander می شود تا از Klobuchar جدول و روش های یک مرد نشسته در ساندرز جدول.

آیووا انجمن: چه چیزی است که یک نماینده معادل? یا زنده ماندن آستانه ؟ آیووا قفقاز توضیح داد.

“آقا” Rossander می گوید: “برنی نمی خواهید به دست آوردن و زنده ماندن, بنابراین من فکر می کنم شما باید آمد و از قطع ارتباط با ما.” او درآمد حاصل را به سیاسی معادل استخدام بشه.

در همین حال یک زن و شوهر از وارن حامیان راه رفتن در سراسر اتاق به صحبت با دیگران که در عین حال به تصمیم می گیرید. همه با استفاده از خود را در داخل صدای.

“این است که هر کسی انجام می شود ؟” یکی می پرسد.

“نه هنوز” یک مرد پاسخ.

“تمام خوب” زن پاسخ می دهد. “ما زمان است.”

وجود دارد هیچ راهی برای اندازه گیری این چیزها اما یک امکان بسیار واقعی ممکن است این ارد فضای حزبی در آیووا امشب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im