این GHBA نفع خانه پروژه آغاز می شود با توسعه دهندگان محلی

منتشر شده

این سالگرد 40 از هوستون بیشتر سازندگان انجمن نفع خانه پروژه یک نقطه عطف آن را به عنوان مطرح شده است و نزدیک به 12 میلیون دلار از زمان آغاز آن و آن همه شروع می شود با این توسعه دهنده که اهدا زیادی است.

سود خانه پروژه بوده و افتخار همکاری با ده ها تن از توسعه دهندگان از تمام اندازه ها در سراسر تاریخ آن است. بسیاری از این توسعه دهندگان رویکرد GHBA خود را به عنوان آنها آگاه هستند از این پروژه و موفقیت آن بیش از چهار دهه است. دیگران تماس با سازنده در یکی از جوامع خود می پرسد و به شریک در سود خانه. و دیگر مشارکت ایجاد شده که GHBA می رسد برای توسعه دهندگان شده اند که رهبران در جامعه است.

این GHBA افتخار همکاری با ده ها تن از توسعه دهندگان بیش از 40 سال گذشته. بسیاری از آنها را اهدا متعدد بسیاری در طول زمان و به ویژه در زمین Tejas اهدا کرده است 17 ، این توسعه دهندگان شامل آمریکا به طور کلی توسعه زمین کالدول شرکت دالتون اسمیت منافع اسرا Grae شرکت فرندزوود شرکت توسعه دریاچه المپیا توسعه Corp. زمین Tejas توسعه میدوی توسعه Newland جوامع NewQuest خواص ظهور جوامع Ryko توسعه, Inc., جنوب ساحل بندر, توسعه, Ltd. Terrabrook جوامع هوارد هیوز شرکت — Bridgeland LP جنگل Development Co., تلفات برادران روند توسعه Trendmaker شرکت توسعه و WaterStone در دریاچه کنر.

در سال 2020 GHBA همکاری با زمین Tejas در جامعه خود از سیرا ویستا. سازنده به نفع خانه HistoryMaker خانه. HistoryMaker آن را تکمیل کرده است 3,176 فوت مربع توسکا طرح است و در حال حاضر در حال نمایش به بازدید کنندگان است. خانه دو طبقه طراحی که ارائه می دهد مقدار زیادی از فضای باز. وجود دارد پنج اتاق خواب و سه حمام است. این برنامه همچنین ویژگی های یک طبقه پایین اتاق خواب استاد و بازی اتاق طبقه بالا به عنوان به خوبی به عنوان یک سه-گاراژ ماشین. آن است که قیمت در اواسط $300,000 s.

هر سال دو تا سه خانه های ساخته شده به نفع خانه پروژه با اهدا مواد کار و خدمات توسط GHBA اعضای. خانه های فروخته شده در ارزش بازار و درآمد حاصل از فروش در حال اهدا به موسسات خیریه.

“GHBA شده است مفتخر به همکاری با سخاوتمندانه توسعه دهندگان در منطقه ما برای ساخت خانه ها که به فروش می رسد ارائه ارزش پول برای امور خیریه گفت:” تری Swenson, مدیر روابط عمومی برای GHBA. “ما همچنان به ساخت مشارکت در homebuilding صنعت است که می تواند تغییر زندگی بسیاری از کمتر خوش شانس.”

برای اطلاعات بیشتر در مورد مزایای خانه های پروژه بازدید www.ghba.org تماس بگیرید و یا بیشتر هوستون انجمن سازندگان در 281-970-8970.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>