‘آسیب انجام شد’: 89 تست مثبت برای coronavirus در تگزاس تسهیلات

به روز رسانی: این مقاله به روز شده است تا منعکس کننده اخیر تعداد موارد مثبت در تاسیسات.

ساکنان در دنتون دولت پشتیبانی مرکز زندگی رز در صبح روز 20 مارس کمک مراقبان که به آنها کمک کرد استحمام قلم مو دندان های خود را و خوردن صبحانه است. کارکنان دامن زد در سراسر فراگیر دانشگاه تگزاس برای افراد با معلولیت های فکری و توسعه به عنوان بسیاری از ساکنان رهبری به صبح خود فعالیت های گروه مثل هر روز عادی.

اما نبود یک روز عادی.

نادانسته به تقریبا تمام تسهیلات 443 ساکنان و 1,460 کارکنان, کسی در محوطه دانشگاه تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 شب قبل از. مدیران گفت: تنها کارکنان در صفحه اصلی که در آن است که فرد زندگی می کردند. آنها منتظر تا 2:18 بعد از ظهر روز بعد به اطلاع بقیه پردیس در مورد مثبت مورد.

پس از آن که ویروس در حال حرکت بود. در عرض یک هفته 41 نفر در دنتون تسهیلات تا به حال آزمایش مثبت است. همانطور که از جمعه شب که تعداد دارای عقاید به 50 ساکنان و 39 کارکنان.

“این گسترش سریع گفت:” فرانسیسکو Santillan که مشغول به کار در تاسیسات تا زمانی که در اوایل این سال است و در حال حاضر یک سازمان با ایالت تگزاس کارکنان اتحادیه. “و من احساس می کنم مانند دولت کاهش یافته است توپ.”

شیوع تبدیل به یک بحران در یک دانشگاه که در آن بسیاری از ساکنان از قبل موجود شرایط پزشکی و در نظر گرفته می شوند در معرض خطر اگر آنها قرارداد coronavirus. وجود دارد امکانات مشابه در سراسر کشور که در آن گروه زیادی از بزرگسالان در معرض زنده در مجاورت نزدیک به یکدیگر و اجتماعی فاصله غیر ممکن است با توجه به این سطح از مراقبت مورد نیاز است. در میسوری سه ساکنان در یک دولت-اجرای خانه برای افراد با معلولیت رشدی آزمایش مثبت برای این ویروس در هفته گذشته است. در نیوهمپشایر یکی از ساکنان کشته و پنج نفر دیگر در حال آلوده در یک شبیه گروه غیر انتفاعی صفحه اصلی. در تگزاس و چهار ساعت در جنوب دنتون دو ساکنان در یک ایالت دیگر-اجرای زنده مرکز آزمایش مثبت در اوایل هفته گذشته است.

این دنتون مرکز واقع در حدود 40 کیلومتری شمال دالاس یک مطالعه موردی برای چه coronavirus می تواند به سرعت پایمال تسهیلات را برای رسیدگی به یک بیماری همه گیر. محلی دنتون مقامات به انتقاد از این مرکز پاسخ گفت: مدیران وجود دارد به نظر نمی رسد به یک طرح. کارکنان در این مرکز می گویند که آنها نگران در مورد نیاز به اندازه کافی تجهیزات حفاظت شخصی, ترس از اخراج اگر آنها نمی خواهد کار با ساکنان که در حال تهدید و خشم نیست و بلافاصله گفت: resident تا به حال آزمایش مثبت است. مدیران عنوان خطر کارکنان گفت: با اشاره به یک ایمیل فرستاده شده به کارکنان ساعت قبل از اولین مورد تایید شد که بدحجابی کسانی که در گسترش یک “شایعه” در مورد اقامت تست مثبت است.

یک کارمند 37 ساله Bukola Amodu گفت: او احساس تحت فشار برای استعفا در مارس 27, زمانی که او گفت: یک مدیر است که او نمی خواهید برای کار با COVID-19 مثبت بيماران زیرا او به دیابت که باعث می شود او را مستعد ابتلا به عوارض ناشی اگر او قرارداد ویروس.

“من گفتم:” اما من سلامت در خطر است.’ او گفت: در این صورت من مجبور به استعفا,” او گفت:.

Amodu گفت او داده شد چند دقیقه به فکر کردن در مورد گزینه های خود را. زمانی که مدیر او آمد با یک قطعه از صف کاغذ, او گفت که او نوشت: از یک استعفا نامه که با او مشترک با ایالات متحده آمریکا امروز. او شده است به عقب.

کارکنان مراقبت های بهداشتی: خود را به ما بگویید coronavirus داستان

نانسی Condon, مرکز مدیر نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

کریستین مان سخنگوی تگزاس بهداشت و خدمات انسانی کمیسیون گفت: Amodu بود “به هیچ وجه خواسته و یا خواسته به استعفا” و این که تسهیلات ساخت امکانات رفاهی برای کارکنان با شرایط بهداشتی اساسی. او گفت: این مرکز شروع به در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی هفته قبل از اولین مورد تایید شده و عمل به مهار این ویروس توسط quarantining کسانی که بیمار و کارکنان تامین تجهیزات حفاظتی توصیه شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. تسهیلات تا به حال به اندازه کافی تجهیزات حفاظتی پس از شروع شیوع او گفت:.

از 50 ساکنان که قرارداد این ویروس نه بستری شده اند و هیچ یک فوت کرده اند با توجه به این شهرستان در بخش بهداشت و درمان. مقامات اعلام کردند 14 مورد جدید تمام کارکنان بیش از آخر هفته.

“تعهد ما به ساکنان و خانواده خود را برای ارائه بهترین مراقبت ممکن است در همه زمان و تحت هر شرایطی” مان در بیانیه ای گفت. “تعهد ما به کارکنان این است که به ارائه امن ترین ممکن است در محیط کار در همه زمان ها تحت هر شرایطی. این است که به سرعت در حال تحول وضعیت و ما در حال تطبیق سیاست ها و روش های لازم است.”

غنی پارسونز کمیسیون بهداشت و درمان مدیر ارتباطات گفت: مدیران منتقل “را به عنوان به سرعت به عنوان آنها می توانند” به انصراف از فعالیت های گروه و اطلاع رسانی کارکنان پس از اولین مورد تایید شد. مان گفت: فعالیت های گروه لغو شد در 20 مارس است اما می گویند چه زمانی.

شارلین Harrington استاد بازنشسته در دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو دانشکده پرستاری ابراز نگرانی از تاخیر بین زمانی که این ویروس برای اولین بار تایید کرد و زمانی که همه از کارکنان در دنتون مرکز اطلاع داده شد. در حالت ایده آل او گفت: این مرکز باید در عمل به عنوان به سرعت به عنوان ممکن است سعی کنید به قطع گسترش بیشتر ویروس. زمان مورد اول کشف شد, مردم در بخش دیگر از پردیس تا به حال به احتمال زیاد در حال حاضر در معرض شده او گفت:.

“آسیب انجام شد” Harrington گفت. “شکاف بین شب و بعد از ظهر — من فکر نمی کنم آنها باید انجام داده اند که. آنها باید در عمل هر چه زودتر.”

تاخیر توسط مقامات در دولت است که تنها با صدور اقامت در خانه سفارش برای ساکنان آن در هفته گذشته باز کرده است تا تسهیلات و تگزاس مقامات بهداشتی به سوال در مورد اینکه آیا آنها می تواند انجام داده اند بیشتر برای محافظت از جمعیت آسیب پذیر است. دولت 13 مراکز برای افراد با معلولیت رشدی مواجه شده اند انتقاد از قبل شده اند و تحت watch دولت منصوب مانیتور حداقل از سال 2010 پس از مواجهه با اتهام ارائه عام و مراقبت.

ایالات متحده آمریکا امروز صحبت با نیم دوجین افرادی که عزیزان زنده در دنتون تسهیلات. هر چند برخی از آنها نا امید شده است که ارتباطات ضعیف با امکانات ترین بودند و تمایلی به انتقاد از آنها می گویند شده است عمیقا مفید برای خود و اعضای خانواده.

Deb Cates گفت: او پسر مایکل جیمسون زندگی تبدیل شد توسط دنتون. قبل از حرکت به تاسیسات 32 سال زندگی در یک خانه گروهی که در آن او به شدت انتقاد کرد در کارکنان. در حال حاضر او را دوست دارد کار خود را مرتب سازی چوب لباسی و دوستی با ساکنان دیگر.

“در حالی که من ترسان و نگران” Cates گفت: “من اعتماد به نفس در خود دنتون کارکنان.”

“این یک وضعیت ترسناک’

189 هکتار پردیس در دنتون است که هم مرز با درختان بلند و یک برکه. محیط مشخص شده است که توسط یک حصار سنگ و guardhouse که در آن رانندگان جلوگیری به درجه حرارت خود را چک قبل از ورود.

با 443 ساکنان دنتون تسهیلات بزرگترین تگزاس’ 13 دولتی مراکز برای افراد با معلولیت های فکری و توسعه. بعضی اوقات ساکنان مودبانه متعهد توسط اعضای خانواده یا قیم بر این باورند که عزیزان خود را نمی تواند به اندازه کافی برای مراقبت در تنظیم دیگری. دولت تسهیلات را فراهم می کند 24 ساعته مراقبت های مسکونی, پزشکی, خدمات و آموزش های حرفه ای.

این دنتون مرکز است که احساس می کنید در یک شهر کوچک. ساکنان خوردن در یک غذاخوری سوار دوچرخه خود را در جاده ها و یا شرکت در کر و فعالیت های دیگر. آنها زندگی در کنار همکار ساکنان در خانه های کوچک تحت نظارت کارکنان. حدود یک سوم از ساکنان در دانشگاه مشاغل مانند مرتب سازی چوب لباسی بازیافت و یا ساخت سرامیک و طلا و جواهر.

تگزاس مقامات بلند مواجه انتقاد بیش از عملیات خود را از مراکز. پس حداقل 2010, امکانات شده اند تحت تماشای مستقل نظارت پس از وزارت دادگستری (DOJ) تحقیقات نشان داده مشکلات سیستمیک در تمام 13 امکانات از جمله عدم ارائه مراقبت های بهداشتی کافی و به حفاظت از ساکنان آسیب برساند. از سال 2004 تا 2008 بیش از 800 مرکز زندگی کارکنان شده بود به حالت تعلیق و یا اخراج برای سوء استفاده از غفلت و یا بهره برداری با توجه به نامه ای از DOJ به بعد-فرماندار تگزاس ریک پری.

2009 حل و فصل خواهد شد اجرا برای پنج سال یا تا زمانی که دولت در قابل انطباق با هر ماده. نزدیک به 11 سال بعد که حل و فصل است که هنوز هم در اثر.

دولت بهبود یافته در دسته های متعدد اما مشکلات باقی بماند در مناطقی که به خصوص مربوط به تگزاس مقامات مبارزه با گسترش ویروس. آخرین گزارش نظارت در دنتون مرکز منتشر شده در مارس 2019 یافت مداوم مشکلات مربوط به ساکنان’ مراقبت های پزشکی.

محققان دریافتند که برای افراد با بیماریهای مزمن و یا در خطر شرایط ارائه دهندگان مراقبت های اولیه در برخی از موارد عدم انجام پزشکی ارزیابی مطابق با بهترین شیوه بود و نه مناسب شناسایی و درمان لازم و ضروری است. پرستاری ارزیابی در اولین نشانه از بیماری شناسایی شدند و به عنوان منطقه ای “که در آن مرکز نیاز به تمرکز است.”

Annessa Lewis, مدیر اجرایی تگزاس طرفداران گفت: سابقه مشکلات در زندگی, مراکز باعث می شود او نگران در مورد آنچه اتفاق می افتد وجود دارد چرا که سازمان های که به طور معمول بازدید از ساکنان در تاسیسات دیگر قادر به انجام این کار.

“این یک وضعیت ترسناک زیرا این مردم بودند در حال حاضر خیلی از جامعه جدا شده,” لوییس گفت. “و در حال حاضر به دلیل آنها باید جدا از آنجا که از virus آنها حتی کمتر مردم به دنبال در آنها شده است. شما می دانید, من فکر می کنم این نوع از برگ آنها را در معرض حتی بیشتر از فقط COVID-19 متاسفانه.”

این دنتون تسهیلات اولین COVID-19 مورد

مان گفت: دنتون مرکز آغاز غربالگری کارکنان و پیمانکاران و بازدید کنندگان در 5 مارس به صورت بیماری یا مسافرت که می تواند در معرض آنها را به کوروناویروس. هفته بعد از دنتون مرکز بازدید کنندگان محدود و ممنوع ساکنان از شرکت در بازدیدکننده داشته است خانه یا خارج از دانشگاه فعالیت های. و در مارس 16, تسهیلات شروع به چک کردن مردم درجه حرارت قبل از آنها وارد محوطه دانشگاه.

سه روز بعد Denton County بهداشت عمومی تایید اولین مورد از COVID-19 در مرکز.

متعدد مسئولان شهرستان گفت: ایالات متحده آمریکا امروز آنها نا امید شده بودند که یک طرح روشن نمی آمد از تسهیلات و یا دولت تا زمانی که بیش از یک هفته بعد.

مسئولان شهرستان بلافاصله قرنطینه اولین پاسخ که تا به حال حمل و نقل ساکنین به بیمارستان اما نگران نحوه شهرستان کارکنان بیمارستان های محلی و گسترده تر جامعه تحت تاثیر قرار خواهد اگر این ویروس همچنان به گسترش در محوطه دانشگاه. شهرستان سخنگوی Ryan Adams گفت مقامات مشکل از آنچه که شنیده می شود از تسهیلات رهبری در طی یک کنفرانس تلفنی برگزار شد مارس 23.

“آنها به نظر نمی رسد به یک طرح” آدامز گفت. “ما تا به حال نگرانی در مورد چگونه آنها استقرار تجهیزات حفاظتی. و پس از آن جلسه است که هنگامی که ما تصمیم به رفتن به طور مستقیم به فرماندار و دولت است.”

روز بعد مقامات شهرستان با ارسال نامه ای به تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت, درخواست دولت برای راه اندازی موقت بیمارستان در زمینه دنتون دولت پشتیبانی مرکز زندگی.

یک دیدار برگزار شد که شب با مسئولان شهرستان مدیر دنتون امکانات دولت و مدیریت اضطراری مقامات. در آن زمان پنج بیشتر ساکنان در پردیس تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19.

“این امر شده ایم به خوبی آنها را در جدول کمی دیر و باز کمی بیشتر با اطلاعات” شهر مدیر تاد Hileman گفت: “چون آن منجر به بسیاری از wringing دست ما پایان نمی دانستند چه می گذرد.”

پیشنهاد برای قرار دادن یک بیمارستان در پردیس تولید فوری انتقاد از طرفداران که گفت: این امر منجر به عام و مراقبت.

“این واقعا نوعی از فقط ساده تبعیض می گویند ما فقط در حال رفتن به نگه داشتن آنها را در محوطه چرا که ما نمی خواهیم آنها را گرفتن تا ما اورژانس تخت” گفت بث Mitchell, نظارت وکیل در حقوق معلولین تگزاس دولت فدرال تعیین شده قانونی حفاظت و حمایت سازمان است. او گفت: تسهیلات ساکنان سزاوار همان درمان های پزشکی که هر فرد دیگر را دریافت خواهید کرد.

دولت کاهش یافته است به راه اندازی در محوطه بیمارستان. در عوض مان گفت: دولت بهداشت و درمان کمیسیون مستقر چهار آمبولانس در مرکز و هماهنگ با منطقه ای بیمارستان برای ساکنان که ممکن است نیاز به بستری شدن در بیمارستان مربوط به COVID-19 تا بيمارستان را اجرا کنید و از ظرفیت.

شهر و شهرستان و مقامات دولتی تعیین کرده اند تا یک “فرماندهی واحد” است که روزانه به بحث در مورد تحولات است.

مان کاهش یافته است به نظر در این شهر را با نا امیدی زود هنگام تاخیر و با اشاره به این که شهرستان و مسئولان شهرستان ستایش دولت تلاش مارس 27 کنفرانس خبری. در سخنرانی خود در این مراسم برگزار شد و یک هفته پس از اولین مورد تایید شد, شهردار, Chris وات گفت: دولت تا به حال “نقل مکان کرد و کوه ها در کمک به ساکنان در دولت پشتیبانی مرکز زندگی.”

‘ما نه روت’

در مرکز و کارکنان می گویند که آنها نیز نا امید است که دولت را آهسته پاسخ به این ویروس. Santillan اتحادیه سازمان گفت: بسیاری از آنها ناراحت مارس 19 ایمیل خواستار یک “شایعه” در پردیس ارسال ساعت قبل از اولین مقیم آزمایش مثبت است.

“وجود دارد یکی دیگر از شایعه رفتن در اطراف پردیس و آن است که فقط در ساخت بسیاری از مردم بیشتر تاکید کرد و ترس” ماریا Palenzuela تسهیلات عفونت preventionist نوشت: به کارکنان تاکید بر این که نقطه پررنگ. “در حال حاضر ما نمی هر گونه مقیم و یا کارکنان تأييد Covid-19.”

او وعده داده شده کارکنان خواهد بود مطلع “به عنوان به زودی به عنوان” وجود دارد یک به روز رسانی از شهرستان در بخش بهداشت و درمان. آن شب یک مورد تایید شد. Palenzuela را نمی گوید پردیس تا بعد از ظهر روز بعد.

Santillan گفت: او بوده است غرق تماس از کارکنان است که می ترسند برای رفتن به محل کار. حداقل نیم دوجین کارگران ترک و یا تهدید به ترک گفت.

“ما در حال آموزش به کارکنان دولت به مراقبت از این نوع از عفونت است,” او گفت:. “و آن را مانند پرتاب به گرگ بدون داشتن لباس مناسب چهره سپر ماسک و لباس و چیزهای برای مقابله با این نوع از موضوع است.”

Santillan هشدار داد که “اگر این همچنان به بدتر کارکنان در حال رفتن به راه رفتن از ترس.”

کارکنان می گویند که آنها شده اند به کارگردانی به صحبت با رسانه ها هر دو توسط مدیران و از طریق ایمیل. سه کارمند که صحبت با ایالات متحده آمریکا امروز در شرایطی که آنها نمی توان نام برد از ترس آنها خواهد بود انتقام در برابر توصیف کمبود تجهیزات حفاظت شخصی و دو گفت: آنها گفته شده بود به استفاده مجدد از ماسک و لباس. یکی گفت: او گفته شد به پوشیدن لباس شب و سپس تلنگر آن در داخل و پوشیدن آن را دوباره زیر تغییر است. یکی دیگر گفت: بزرگترین ترس در مورد ابتلا به این ویروس است که او را ندانسته و گسترش آن به ساکنان سالم.

“من فکر مراقبت از آنها. من نمی خواهم به گسترش آن,” او گفت:. “من نمی دانم که آیا من در حال حاضر یک حامل است.”

مان امور خارجه سخنگوی اختلاف است که تا کنون وجود کمبود تجهیزات حفاظت شخصی در مرکز و گفت: این تسهیلات سیاست به استفاده مجدد از این مواد است. او گفت: کارکنان با بیمار ساکنان و یا کسانی که ممکن است در معرض ویروس هستند که با توجه دنده است که مطابق با دستورالعمل CDC از جمله N95 ماسک. کارکنان کار نمی کند با کسانی که ساکنان با استفاده از فولاد ماسک صورت و دستکش, او گفت:.

مرکز قرنطینه بیمارانی که آزمایش مثبت و اختصاص پرسنل به کار تنها در آن مناطق مان گفت. او گفت: وجود دارد روش در محل ممنوع کارکنان از حرکت در میان افراد سالم و بیماران مبتلا به بیمار. او کاهش یافته است به می گویند که چگونه بسیاری از کارکنان بوده و تست شده برای COVID-19.

در یک جمعه شهرستان در کمیسیون, جلسه, شهرستان, بهداشت, مدیر Matt Richardson گفت: تقریبا تمام ساکنان شده بود را آزمایش کردند اما که به اندازه کافی وجود ندارد آزمون در دسترس برای همه کارکنان به طوری که آنها در حال تمرکز بر روی آن در نظر گرفته و در معرض خطر.

همانطور که برای کارکنان ترس از کار با بیماران مبتلا به COVID-19 مان گفت: مدیران در حال ساخت “امکانات رفاهی مناسب” — به خصوص برای کسانی که با شرایط بهداشتی هستند که در معرض خطر بالا از جمله اختصاص آنها را به واحدهای بدون ساکنان که تست مثبت است.

اما یک ایمیل به دست آمده توسط ایالات متحده آمریکا امروز نشان می دهد که یک مقام عالی رتبه دنتون مدیر در سه شنبه گفت: مدیرانی که کارکنان امتناع از کار که در آن خواسته خواهد بود با توجه به نوشته هشدار برای نافرمانی و کارکنان که در تلاش برای استعفا خواهد “هرگز rehired.”

“نام خود را فرستاده شده به مدیر به عنوان به زودی به عنوان آنها را ترک,” او نوشت. “لطفا مطمئن شوید کارکنان خود را آگاه [از] این اقدامات است.”

در مورد ایمیل پارسونز تنها می گویند که این تاسیسات را “تکرار” سیاست خود را به سرپرستان.

خانواده ها از ترس اما حمایتی

استفانی کربی تماشا پسرش Petre, کربی, عبور از نقاط عطف او گفت که او هرگز نمی خواهد برسد. به تصویب رسید از یک رومانیایی یتیم خانه که در آن او گرسنگی و چپ در یک تخت Petre, در حال حاضر 27 در زمان اولین گام خود را در سن 6 و گفت: اولین کلمه خود را در 10.

اما حدود سه سال پیش کربی خودش را قادر به مراقبت از Petre که شروع به صدمه زدن به خود و نیاز به کسی در کنار او در تمام زمانها. او گفت: او خسته هر گزینه ای را برای نگه داشتن او را به خانه قبل از تصمیم او باید حرکت به دنتون مرکز. امروز کربی نظر کارکنان وجود دارد به خانواده و گفت که او عمیقا حمایت از مراکز و ماموریت خود را.

“این خانه نیست. آن را هرگز خواهد بود صفحه اصلی” کربی گفت. “اما از آن است که امن ترین مکان برای او در این زمان است.”

او به طور معمول بازديد پسرش چند بار در هفته به طوری که قادر به دیدن او پس از این تسهیلات بسته بود به بازدید کنندگان بوده است دردناک. در حالی که او اعتماد خود را مراقبان او نگرانی های او را احساس رها شده یا که نه دیدن او باعث خواهد شد خود را از افسردگی و اختلال استرس پس از سانحه.

ساخت بدتر او گفت: مدیران در تاسیسات آهسته بوده است به ارائه اطلاعات است. در ابتدا آنها ارسال به روز رسانی در پست الکترونیکی اطلاعات روز, زمان نامه, وارد, او گفت:. کربی درخواست به روز رسانی الکترونیکی ارسال می شود. او گفت که او نیز تا به حال به فشار تسهیلات به یاد بگیرند که Petre را COVID-19 آزمون برگشتم منفی پس از ابتدا گفته بودن خانواده ها می شود گفت: از نتایج مثبت است. (Mann گفت: این تسهیلات سیاست.)

کربی گفت: ارتباطات بهبود یافته در روزهای اخیر. او مطمئن نیستید چرا اما گفت: خانواده های دیگر مانند او را ابراز سرخوردگی. او به تازگی گفته کارکنان که در معرض بیمار ساکنان در حال آزمایش و اطلاعات او تلاش کرده است برای هفته ها.

“هنوز هم وجود دارد بیشتر سوالات,” او گفت:. “اما حداقل در حال حاضر مردم در حال تماس و ایمیل من در مقابل من تلاش برای ایمیل بسیاری از مردم و مراجعه به شخص دیگری یا شخص دیگری است.”

کربی و دیگر پدر و مادر می گویند که آنها نگران هستند که آنچه که اتفاق می افتد را ملتهب تنش ها بر سر آینده دنتون مرکز و دولت امکانات دیگر.

در دهه های اعضای خانواده و طرفداران حقوق معلولین قفل شده در یک تلخ دشمنی بر سر اینکه آیا دولت مراکز هستند بهترین گزینه است. طرفداران گرفته شده اند که افراد معلول که با ارائه مناسب پشتیبانی کرایه زندگی بهتر در جامعه از موسسات. برخی از قانونگذاران دیدن زندگی به عنوان مراکز مالی تخلیه و گفت: بر اساس صفحه اصلی خدمات می تواند ارائه مراقبت بهتر برای مالیات کمتر دلار است.

اما خانواده از ساکنان را به عقب رانده و گفت که چه طرفداران را به عنوان موسسات از انزوا در واقع سنگر ایمنی که در آن ساکنان می تواند راه رفتن در امتداد خیابان و سرگردان قریب به اتفاق دانشگاه های تحت نظارت. نیم دوجین از خانواده های ایالات متحده آمریکا امروز به صحبت کرد همه ایستاده بود پشت مرکز و نگران همه گیر تبدیل خواهد شد و مهمات در آینده دعوا بیش از امکانات است.

“هر چیزی برای انجام با مرکز زندگی اگر آنها می توانید مسافت پیموده شده از آن آنها در حال رفتن به استفاده از آن است که قابل سرزنش” گفت: مرکز حامی دبرا والاس که پسر جاستین نقل مکان کرد و به آستین دولت پشتیبانی مرکز زندگی دو دهه پیش.

استفان Gersuk گفت: او سپاسگزار برای زندگی دنتون تسهیلات ارائه کرده است ،

قبل از حرکت به سمت مرکز در سال 2001 Gersuk را نیز به نام استفان شده بود مورد آزار قرار گرفته در یک گروه خانه. در حال حاضر او دارای دوستان و جامعه اختصاص داده شده به او Gersuk گفت. هر چند او نگرانی در مورد پسر خود را که در خطر ابتلا به COVID-19, Gersuk تراست تسهیلات در حال انجام است آنچه در آن می تواند و فکر می کند دنتون بهترین مکان برای او.

“اگر بودن در معرض خطر بالاتر می آید با پسر من داشتن یک زندگی, من می خواهم را انتخاب کنید که در یک ضربان قلب” Gersuk گفت. “که نمی کند ؟ چه کسی نمی خواهد یک خطر کمی برای زندگی است؟”

Tricia L. Nadolny یک خبرنگار در ایالات متحده آمریکا امروز تحقیقات تیم. او را می توان در رسید [email protected] یا @TriciaNadolny.

Marisa Kwiatkowski یک خبرنگار در ایالات متحده آمریکا امروز تحقیقات تیم با تمرکز در درجه اول در کودکان و خدمات اجتماعی. تماس با او در [email protected], @IndyMarisaK و یا از طریق تلفن سیگنال یا واتساپ در (317) 207-2855.

Andrea توپ یک خبرنگار برای ایالات متحده آمریکا امروز شبکه منطقه ای تیم در تگزاس است. او را می توان در رسید [email protected] یا @andreeball

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>