Coronavirus تست که نیست: چگونه مقامات بهداشت فدرال گمراه دولت از دانشمندان و از خط خارج بهترین شانس در مهار

Coronavirus بیماری همه گیر در این هفته رسیده Beadle County, South Dakota. تنها یک مورد به سفر منفجر شده به 14 عفونت و شمارش با هیچ راهی برای بدانید که چگونه بسیاری از آنها در معرض در حالی که کمبود عرضه مجبور کل کشور به طور خلاصه تعلیق تست.

موارد تایید شده در شهر نیویورک که در آن بیمارستان ها کاهش یافته است به هرج و مرج به عنوان منابع اجرای نازک در روز پنج شنبه پیشی گرفته Beadle کل جمعیت 18,500. با هم چند آزمون برای بیش از حد بسیاری از موارد پزشکان وجود دارد در حال حاضر گفته شده بود آن دیگر هیچ حس به تست بیشتر بیماران بد.

از بزرگترین شهرستانها به آن کوچکترین شهرهای امریکا شانس برای جلوگیری از coronavirus بحران آمد و رفت و در هفت هفته پس از ایالات متحده مقامات بهداشت botched تست rollout و پس از آن گمراه دانشمندان در دولت آزمایشگاه مورد این مهم زود شکست. تنظیم کننده فدرال موفق به تشخیص فزاینده فاجعه بودند و آهسته به استراحت قوانین که مانع آزمایشگاه و بیمارستان بزرگ از پیشبرد یک نسخه پشتیبان تهیه.

دانشمندان در سراسر کشور خود را دستبند به دست به عنوان بیماری گسترش یافته است.

“ما در حال تماشای یک سونامی و ایستاده وجود دارد منجمد,” دکتر گفت: Debra Wadford مدیر عمومی بیماری ویروسی آزمایشگاهی در کالیفرنیا که در آن برخی از کشور اولین بيماران مشخص شد.

ملت را به سلامت ستون — مراکز کنترل بیماری و پیشگیری و غذا و دارو — shirked مسئولیت خود را برای محافظت از آمریکایی ها در مواقع اضطراری مانند این کروناویروس جدید, ایالات متحده آمریکا امروز در مصاحبه با ده ها تن از دانشمندان و کارشناسان بهداشت عمومی و رهبران جامعه و همچنین به عنوان ایمیل ارتباطات بین آزمایشگاه ها و بیمارستان ها در سراسر کشور است.

نتیجه این شد آبشاری سری از شکست در حال حاضر هزینه زندگی.

دریافت روزانه coronavirus به روز رسانی در صندوق پستی خود را: ثبت نام برای خبرنامه ما در حال حاضر.

نقشه: ردیابی شیوع کروناویروس

CDC رهبران نه تنها bungled نقش خود را در توسعه اولین coronavirus آزمون مجاز در کشور آنها نیز تحریف اثر در اوایل راه حل به دولت مقامات بهداشتی.

سپس خصوصی و عمومی آزمایشگاه مدیران احساس رد شده توسط FDA زمانی که آنها برای اولین بار ارائه شده برای کمک به رفع این مشکل در حال توسعه خود را تست. آژانس از طریق اورژانس قدرت قرار داده بود محدودیت در آزمایشگاه است که می توانید در شرایط اضطراری اما نه در شرایط عادی است.

در بیانیه ای به ایالات متحده آمریکا امروز FDA سخنگوی استفانی Caccomo گفت: اعتبار در خارج از آزمایشات ضروری در یک بحران که “نتایج نادرست می تواند منجر به عوارض جانبی قابل توجهی بهداشت عمومی عواقب.”

قابل اعتماد و قابل دسترس تست شد کلید برای جلوگیری امروز فاجعه است. کشورهایی مانند کره جنوبی در حال حاضر نشان داده شده است که چگونه چنین تشخیص — توسعه یافته و کوچک با کمک بخش خصوصی در شروع — می تواند مورد استفاده برای شناسایی افراد مبتلا به زود عفونت قبل از آنها به گسترش این ویروس به طور گسترده ای.

در اواخر ماه فوریه CDC معاون مدیر بیماری های عفونی بینی آرام در یک کنفرانس تلفنی با دولت آزمایشگاه. آزمایشگاه بودند گفت: آنها در حال حاضر می تواند ارسال نمونه به CDC و دریافت نتایج در عرض 24 ساعت.

“است که یک طاس رو دروغ” گفت: Wadford. که در آن نقطه او منتظر بود چهار تا پنج روز در نتایج تست برای نمونه او فرستاده بود به CDC.

“نا امید کننده ترین قسمت این بود که آنها نمی تواند فقط صادقانه و مستقیم با ما” گفت: Wadford که در زمان یادداشت ها از کنفرانس تلفنی که به او دیکته شده به ایالات متحده آمریکا امروز. “به ما بگویید که در این وضعیت. نمی sugarcoat آن را و دروغ. اما برای گمراه کردن ما است که فقط درست نیست.”

هفته بعد رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در توئیتر خود نوشت: “Coronavirus بسیار تحت کنترل در ایالات متحده آمریکا است. ما در تماس با هر کس و مربوط به همه کشور است. CDC & بهداشت جهانی کار سخت شده است و بسیار هوشمند. بازار سهام شروع به نگاه بسیار خوب به من!”

پس از آن ایالات متحده رفته از 51 تایید موارد به بیش از 85,000 از صفر و میر به بیش از 1200 در حالی که تلفات اقتصادی از سازندگان گسترده عصری برای کشور هزینه میلیون ها شغل خود و کوبیده بازار سهام است.

Caccomo انکار کرد که FDA بود بیش از حد محدود کننده در شروع شیوع و سپس آهسته به انطباق با “بی سابقه ای اضطراری برای بهداشت عمومی.”

“ما به رسمیت شناخته شده نیاز فوری برای حتی سریع تر تست در دسترس, بنابراین ما به سرعت با اقتباس از سیاست های ما برای کمک به تسریع بیمار تست” Caccomo گفت.

آژانس کار می کرد با خارج از آزمایشگاه به عنوان اوایل به عنوان Jan. 22 او گفت: قبل از باز کردن اضطراری روند مجوز در پایان ماه فوریه.

“به عنوان اورژانس تکامل” Caccomo افزود: “FDA تعیین شده است که از مزایای افزایش تست ظرفیت خطرات مرتبط با استفاده از آزمون های اضافی است.”

زمان از دست رفته در ماه فوریه بود و مهم را حاوی شیوع و کمک به بیمارستان ها آماده کارشناسان می گویند. با هر تاخیر ویروس گسترش کشف نشده که مردم به احتمال زیاد غافل از عفونت با حضور در همایش ها و مراسم عروسی آباد کافه ها و رستوران ها و در زمان طولانی برنامه ریزی شده تعطیلات کروز.

امریکا در حال حاضر پرداخت قیمت. بیش از نیمی از جمعیت کشور دستور داده شده است به ماندن در خانه به سرعت گسترش یافته است. پزشکان در حال سهمیه بندی لوازم. مانند شهر نیویورک جوامع را محدود تست به دلیل شیوع بیماری رشد کرده است به طوری که بیمارستان ها باید به جای هدف های آسیب پذیر.

جزئیات: Coronavirus مستندات: این کشورها در حال سفارش ساکنان به ماندن در خانه یا پناهگاه در محل

از تگزاس به نیویورک — کانون ایالات متحده شیوع — تجهیزات پزشکی سوخته از طریق تجهیزات حفاظتی از جمله ماسک تقریبا بلافاصله در بخشی به دلیل پزشکان نیست امکان دسترسی گسترده به آزمون یک ماه پیش آنها را وادار به اقدامات گسترده با همه بیماران نشان دادن علائم.

شهر نیویورک مقامات بهداشت در حال حاضر توصیه می کنند در برابر آزمایش بیمارانی که نیاز به بستری شدن در بیمارستان و حتی در صورتی که علائمی مانند تب به حفظ منابع محدود است. در ویروسی در رسانه های اجتماعی پست های پزشکان توصیف بيمارستان تاخت و تاز کردن با بیمار و در حال مرگ. بیماران با علائم و نشانه صبر در درمانگاه خطوط تا 11 ساعت به تست.

دکتر آلن Bigman اجرا می شود که یک چند تخصص پزشکی وجود دارد رنجدیده بیش از یک غیر ممکن است موقعیت: جلو و بیماران دور از شغل و از جامعه بدون تشخیص و یا در معرض خطر در حال اجرا از تست تجهیزات برای نفر بعدی که پیاده به درمانگاه.

“آنها بچه ها و آنها را به همسایگان,” او گفت:. “من نیاز به می دانم که اگر آنها مثبت هستند یا نه.”

بهداشت و درمان کارگران: خود را به ما بگویید coronavirus داستان

بحران ممکن است به زودی فقط به عنوان وخیم در جوامع روستایی. همانطور که از اواسط ماه مارس دکتر مارس ابوت, میکروبیولوژی آزمایشگاه مدیر در بزرگترین بیمارستان های زنجیره ای در جنوب ایندیانا گفت که او نمی تواند تجهیزات برای اجرای آزمون خود در بخشی به دلیل دولت فدرال نمی کند در نظر او منطقه یک اولویت مانند نیویورک یا کالیفرنیا.

نقاط می تواند پنهان در سراسر کشور است. دماسنج هوشمند شرکت Kinsa به تازگی اشاره کرد غیر منتظره ای با حجم بالا از تب در شرق تگزاس و شمال نیومکزیکو به عنوان مثال مکان های که در آن گزارش شده عفونت و آزمون – پایین باقی می ماند.

“ما قادر به گرفتن تست لوازم چرا که ما نمی توانیم ثابت کنیم ما به آنها نیاز” ابوت گفت: “و ما نمی توانیم ثابت کنیم ما باید آنها را از آنجا که ما نمی تواند انجام آزمایشات.”

ابوت در ابتدا نگاه خود را ارسال Deaconess بیماران بیمارستان’ نمونه دیگر labs. اما دولت اجرای آزمایشگاه به او گفت که آنها بیش از حد غرق تنگنا تقاضا برای آنها را. به طور فزاینده ای نگران او با ارسال ایمیل به شرکت های خصوصی شفاعت برای آنها را به وام او تجهیزات برای اجرای آزمون.

“زیر Indianapolis ما دولت عملا هیچ کاربردی تست قابلیت” ابوت نوشت: به تشخیص شرکت در مارس 16. “من نمی توانیم بیش از حد عدم تست در دسترس در منطقه ما است.”

در نهایت او در بر داشت labs در کشورهای دیگر به او را نمونه و اما نتایج در زمان تقریبا دو هفته است.

“زیرساخت ها شکست خورده است و ما” ابوت در مصاحبه ای گفت:. همانطور که از اواسط هفته, ایندیانا, تایید کرده بود فقط 645 مورد کوروناویروس.

نگرانی های مشابه مطرح شد در داکوتای جنوبی که در آن منابع در بسته دولت آزمایشگاه عقب مانده به مراتب پشت سر دیگران است. کمتر از 2,200 آزمون نتایج گزارش شده توسط دولت که از روز شنبه با 46 تایید مثبت است.

مقامات بهداشت وجود دارد تا به حال تعلیق آزمایش به طور خلاصه فقط به عنوان آن موارد شروع به افزایش به این دلیل که دولت در آزمایشگاه — پس از آن تنها در دولت-گزینه — فرار از تست لوازم.

“من کاملا وحشت زده در آنچه در جریان است گفت:” اشلی Kingdon-ریس خانه بهداشت اپراتور در هیورن داکوتای جنوبی می داند که در مورد یک بیمار با احتمال قرار گرفتن در معرض که در ادامه به دیدار با خانواده.

او نگران این جامعه بود که به طور گسترده در معرض این نوع از رفت و آمد در حالی که آزمونهای backlogged.

مردم که می تواند با گسترش این ویروس, او گفت:, “بوده است در تمام زمان.”

فدرال تست فشار می افتد در پشت

از اوایل ماه ژانویه یک ویروس خشمگین در چین تا به حال توجه کارشناسان بهداشت عمومی. یک coronavirus شد جدیدترین عضو از خانواده بزرگی از ویروس ها که عبارتند از شر سرماخوردگی. اشاره به نام و چگونه آن را به نظر می رسد در زیر میکروسکوپ با تاج مانند خوشه در سطح آن است.

ایالات متحده هوش جوامع به زودی شروع به هشدار جهانی و همه گیر است که واشنگتن پست گزارش هفته گذشته عنوان با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

پس از اولین آمریکایی مورد تبدیل شده تا در سیاتل در اواخر ماه ژانویه یک بیماری عفونی متخصص وجود دارد شروع به درخواست دولت فدرال و مقامات به او اجازه repurpose بینی گرد و خاک آنفولانزا آزمایشات جدید کروناویروس. پاسخ نیویورک تایمز گزارش داد: هیچ.

بیست سال به علاوه از بهداشت عمومی آمادگی آموزش دیکته آنچه که دولت باید انجام بعدی: بسیج, دولت, بیمارستان و تجاری آزمایشگاه به منظور توسعه تست برای منزوی کردن بیمار و خرید زمان برای بیمارستان ها برای فعال کردن برنامه برای دست زدن به یک موج.

“هنگامی که شما ببینید یک فاجعه در آینده شما می خواهید برای رفتن و رفتن در حال حاضر,” دکتر گفت: تارا o’toole, که کمک به توسعه همه گیر پاسخ طرح در وزارت امنیت داخلی تحت سابق رئیس جمهور باراک اوباما.

اما برای هفته فدرال تست فشار کاهش یافت و بیشتر و بیشتر ،

در Jan. 31 پس از آمریکایی ها شروع به بازگشت stateside از منشاء شیوع است در ووهان, چین, بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر اعلام اضطراری برای بهداشت عمومی است اما به نام تهدید برای این کشور “پایین.”

مدت کوتاهی پس از FDA به CDC قدرت از طریق اورژانس با استفاده از مجوز شروع به نورد از یک تست تشخیصی کیت برای دولت بهداشت عمومی آزمایشگاه.

اگر هر دانشمندان در دانشگاه های عمومی آزمایشگاه یا امکانات خصوصی می خواستم به توسعه آزمون خود را — که آنها گاهی اوقات تماس “صفحه اصلی دم” یا اتخاذ سازمان بهداشت جهانی آنها نیاز به ارائه برنامه های کاربردی جداگانه با 28 صفحه از دستورالعمل.

آزمایشگاه یافت این روند بیشتر و سنگین تر از سایر مقررات برخورد آنها با.

تحت شرایط عادی دانشمندان می توانند اجرای آزمون های مختلف خاص را بدون تایید FDA. اما اورژانس سفارشات تغییر نظارتی چشم انداز اعمال محدودیت. کارشناسان می گویند این آژانس نقل مکان کرد بیش از حد به آرامی به رفع آنها با توجه به بزرگی از ساختمان بحران است.

به جای FDA گیر با یکی از محدود ترین روش ممکن به گفته دکتر جاش journal club سابق معاون کمیسر در FDA.

“پاسخ شده است به عقب” گفت: journal club در حال حاضر معاون دین برای سلامت عمومی عمل و تعامل جامعه در دانشگاه جانز هاپکینز که طرفداران بیشتری مقررات در غیر موارد اضطراری و کمتر در شرایط اضطراری مانند این یکی.

FDA یک بازوی وزارت بهداشت و خدمات انسانی را تنظیم می کند با توجه به قوانین تصویب شده توسط کنگره و ارشاد گذاشته شده توسط دولت. در عین حال تهمت و سرزنش کرده رویکرد اولیه در قبل از دولت که او گفت: ایجاد موانع ساخته شده است که آن را دشوار است به سرعت به سطح شیب دار تا تست.

“من نمی مسئولیت در همه,” او گفت: در یک کنفرانس خبری دو هفته پیش.

کاخ سفید نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر و کارگردانی ایالات متحده آمریکا امروز به وزارت بهداشت و درمان نیز پاسخ نمی دهند.

دکتر مارگارت هامبورگ که در خدمت به عنوان کمیسر FDA تحت سابق باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا و کمک به نظارت آژانس پاسخ به آنفلوآنزای H1N1 شیوع گفت: هیچ چیز متوقف کردن دولت از اقدام هر چه زودتر.

“من شده است به اشتباه آن خصوصیات از FDA ناتوانی برای حرکت سریع در بحران” هامبورگ گفت.

ناقص تست و پس از آن ناقص پاسخ

فدرال اضطراری اعلام مجاز CDC به آغاز توزیع کیت های آزمایش برای دولت در بخش بهداشت و درمان آزمایشگاه های سراسر کشور در اوایل فوریه.

حق دور یک مشکل ظاهر. کالیفرنیا دریافت آن کیت در روز جمعه. دانشمندان مشغول به کار از طریق آخر هفته کشف است که برخی از اجزای CDC تست شد ناقص و تولید مجمل نتایج.

مسئله محور در یکی از سه تست قطعات و یا مواد مورد استفاده برای تشخیص ویروس جدید, COVID-19.

بخوانید: “نه رفته به عنوان هموار به عنوان ما را دوست دارند’: CDC رفع coronavirus تست کیت قطعی

روز یکشنبه Wadford یکی از مدیران کالیفرنیا بهداشت عمومی آزمایشگاه دیوانه وار messaged همکاران در انجمن بهداشت عمومی آزمایشگاه. او می خواستم به می دانم که اگر دیگر labs تا به حال مواجه می شوند همان مشکل است.

“ما در حال شنیدن آن از حداقل یک دولت آزمایشگاه” یک مقام رسمی از آزمایشگاه ارتباط نوشت یک ایمیل به در. “به نظر می رسد مانند آن را ممکن است واقعی است.”

CDC وعده داده شده را به سرعت حل تست. اما برای دو هفته به آژانس ارائه راه حل های موقتی مانند ایجاد یک “موج” آزمایشگاه و ارائه برای دریافت نمونه در CDC ستاد در آتلانتا.

کسانی که خود را به تکه های خیلی ناقص است که نتایج آن است که در زمان روز بودند و اغلب بی نتیجه هم با توجه به Wadford. در یک نقطه, افزایش آزمایشگاه نیز موفق به فورا اطلاع دولت labs از موارد مثبت از طریق تلفن به آنها انجام داده بود پیش از آن در بحران است.

CDC اذعان کرد مشکلات خود را با تست های توسعه است.

“این رفته است و نه به عنوان هموار به عنوان ما را دوست دارند” دکتر نانسی r. schultze ، مدیر آن مرکز ملی ایمن سازی و بیماری های تنفسی به خبرنگاران گفت: در اواخر فوریه.

و اشاره کرد که ایالات متحده تا به حال چند مورد در زمان او افزود: “تا به امروز ما استراتژی شده اند تا حد زیادی موفق است.”

آژانس نمی پاسخ به درخواست های اضافی تحت نظر می گیرد.

هفته سوم فوریه هنوز با هیچ راه حل دائمی در محل FDA به خوبی آگاه بود از این مشکل است.

در فوریه. 24 — همان روز تهمت توییتی “Coronavirus بسیار تحت کنترل” — اسکات Becker, مدیر اجرایی کانون سلامت, آزمایشگاه, با ارسال نامه ای به FDA التماس آژانس به مقیاس اصلی آن استراتژی و بلند خانه-دم محدودیت های جلوگیری از آنها را از ساخت خود را آزمایش.

در حدود همان زمان بیش از 100 دانشمندان در آزمایشگاه خصوصی و دانشگاه ها می گذراند مشابه نامه ای به کنگره است.

“آنها در حال پاسخ اول با کت آزمایشگاه و آنها نمی توانند در واقع لباس تا” بکر گفت: در مصاحبه ای خواستار این وضعیت در آن مرحله از جان گذشته.

در فوریه. 29 دولت تغییر دوره و شروع به عقب محدودیت. استراتژی جدید مجاز هر دو خصوصی و عمومی آزمایشگاه به استفاده از یک نسخه اصلاح شده از CDC آزمون و شروع به در حال توسعه خود را دارند.

در روزهای آینده و هفته FDA ادامه داد: برای سهولت و محدودیت های آن را آسان تر برای دیگران به آنلاین آمده با استفاده از آزمون از جمله تجاری آزمایشگاه.

انتقاد کارشناسان آژانس اما برای حرکت به آرامی با توجه به میزان سلامت بیماری اتفاق می افتند.

“CDC تست شد و هرگز قرار است برای دیدار با کل نیاز برای ایالات متحده گفت:” دکتر تام فریدن سابق CDC مدیر اشاره کرد که تجاری آزمایشگاه و بیمارستان ها نقش اساسی در رسیدن به مقیاس مورد نیاز در عمده بیماری همه گیر مانند جدید کروناویروس.

در طول این از دست رفته هفته در ماه فوریه مقامات فدرال از دست رفته شانس خود را برای جلوگیری از شیوع قبل از آن جاروب در سراسر کشور دیده نشده است.

به عنوان تست ramped تا کشورهای خود را پشت

در بیمارستان کودکان تگزاس, پزشکان زاری هفته که گذشت بدون یک در خانه آزمون به نمایش در ساعت نه روز و آنچه را که آنها با خرید و فروش.

دکتر جیم دان, مدیر پزشکی میکروب شناسی و ویروس شناسی در بیمارستان در حال توسعه تست های آزمایشگاهی برای Zika ویروس برای هفته قبل از FDA در پا. او گفت: محدودیت در این زمان مانع کودکان تگزاس از گرفتن در مقابل COVID-19.

“آنها کشیده پلاگین قبل از ما حتی تا به حال یک شانس برای رفتن گفت:” دان و اشاره کرد که این بیمارستان صرف منابع در روزهای اولیه زمانی که پزشکان نمی دانم که آیا و آیا این ویروس. “این می تواند تحت تاثیر قرار چگونه ماسک اختصاص داده شد.”

داکوتای جنوبی در ابتدا ظاهر می شود تا حد زیادی دست نخورده توسط این بیماری همه گیر با اینحال بسیج آن اورژانس ریزان.

در Beadle شهرستان Huron منطقه ای مرکز پزشکی نورد تست پروتکل است که رهبران در حال حاضر اذعان داشت تهاجمی به نقطه استفاده بیش از حد.

پزشکان سوخته از طریق منابع با استفاده از چهار بینی سواب برای اجرای تست برای COVID-19 و تنفسی دیگر نگرانی. پروتکل شد و در نهایت کوچک به یک سواب در هر سوراخ بینی پس از آن یکی در هر بیمار است.

دولت به عنوان آزمایشگاه backlogged با منابع محدود به فرایند آزمون مردم با موارد مشکوک شد و خواست به خود شده است.

“هنگامی که ما آغاز شده بود وجود دارد هیچ کمبود منابع,” دکتر گفت: جیک قرمز, بیمارستان معاون رئیس جمهور با کیفیت که هماهنگ با مقامات بهداشتی دولت.

تست ضربه گیر فقط به عنوان یک خوشه از سفر موارد مربوط به ظاهر در شهرستان 18,500 مردم در یک کشور است که کل جمعیت کمتر از 900,000.

فاقد بسیار مهم شیمیایی مورد استفاده برای فرآیند آزمون در تامین کوتاه مدت در سراسر کشور, داکوتای جنوبی, عمومی تست آزمایشگاه ارسال شده اطلاع آنلاین چهارشنبه گذشته که آن را به حال به طور موقت به حالت تعلیق در تست.

“آن نگران کننده بود, گفت:” دکتر رابرت Summerer رئیس South Dakota State Medical Association.

فقدان داده ها از آزمون ارائه یک چالش برای اعضای انجمن بودند که در تلاش برای تهیه پیش نویس دستورالعمل برای فرماندار در بسته شدن رستوران ها و لغو اعمال جراحی الکتیو. هیچ کس نمی دانست که آیا دولت واقعا به حال چند مورد بود یا clueless در صورت عدم نتایج آزمون.

کشورهای دیگر تا به حال تجاری و بیمارستان های مبتنی بر آزمایشگاه های در حال اجرا, اما, داکوتای جنوبی, هنوز هم فاقد یک دولت پشتیبان گیری.

روز بعد از دولت متوقف تست جمهوریخواه فرماندار کریستی Noem گفت: کاخ سفید در یک کنفرانس تلفنی که آن را به حال شده است دستکاری کمبود مسائل برای دو هفته.

او توضیح داد که چگونه CDC نگه داشته و هدایت دولت به خصوصی تامین کنندگان که لغو سفارشات برای معرف های شیمیایی در آخرین لحظه. پس از گرفتن “کمی بازور,” او گفت: به اندازه کافی تامین آمده بود در دولت به از سرگیری پردازش آزمون.

“من نیاز به درک چگونه شما triaging لوازم,” او گفت: کاخ سفید با توجه به متن تماس بگیرید. “من فقط نمی خواهم به عنوان یک اولویت منطقه چون ما یک دولت کوچکتر یا کمتر از جمعیت.”

“این هرگز اتفاق می افتد به دولت خود را” مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد.

با توجه به محدودیت منابع دولت در آزمایشگاه با تمرکز بر روی پردازش موارد شناسایی شده به عنوان اولویت بالاتر. همانطور که از اوایل این هفته مقامات در انتظار نتایج از 700 تست های فرستاده شده از وزارت امور خارجه به پردازش توسط آزمایشگاه با چهار تا پنج روز زمان چرخش.

Beadle شهرستان موارد در حال حاضر به عنوان ضرب نتایج آزمون آمد.

روز قبل از فرماندار کاخ سفید تماس Beadle شهرستان تا به حال تنها یک مورد.

در روزی که Noem صحبت با مغلوب ساختن پیشی جستن تعداد افزایش یافت و به چهار.

یکشنبه هنگامی که شهر و مسئولان شهرستان رای دادند در یک جلسه اضطراری را تعطیل رستوران ورزشگاه و سینما وجود دارد 10.

جزئیات: رژیم صهیونیستی است. کریستی Noem تایید بیشتر coronavirus موارد در دولت

تست ramped تا در درون دولت این هفته است. بنابراین ترس است.

شهردار Beadle را بخشداری هرن صادر انتشار اخبار برای مبارزه با شایعات در گردش در رسانه های اجتماعی است که این ویروس تا به حال در جامعه خود را از طریق آن جمعیت قابل توجهی از کارن مهاجر از میانمار. او با اشاره به موارد گزارش شده به آن نقطه تمام شد ساکنان سفید.

“اگر ما می خواهم که بهتر بود تست لوازم” هارون شهردار پل Aylward گفت: ایالات متحده آمریکا امروز “ما می توانست پیش از این منحنی.”

اطلاعات خبرنگار کوین کرو کمک به این گزارش.

برت مورفی و Letitia استین در حال خبرنگاران در ایالات متحده آمریکا امروز ملی تحقیقات تیم. تماس با برت در [email protected] یا @brettMmurphy و Letitia [email protected], @LetitiaStein توسط تلفن و یا سیگنال در 813-524-0673.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>