Coronavirus آلوده کردن و کشتن آمریکایی های سیاه و سفید در یک برانگیزتر نرخ بالا پس از تجزیه و تحلیل نشان می دهد

به عنوان رمان coronavirus نوردد در سراسر ایالات متحده به نظر می رسد به آلوده کردن و کشتن آمریکایی های سیاه و سفید در یک نامتناسب نرخ بالا با توجه به تجزیه و تحلیل اولیه داده ها از حوزه های قضایی سراسر کشور است.

در حال ظهور استارک نژادی اختلاف led جراح عمومی سه شنبه به اذعان شخصی از نظر افزایش خطر برای آفریقایی-آمریکایی ها در حال رشد در میان خواسته است که بهداشت عمومی مقامات انتشار اطلاعات بیشتر در این مسابقه از کسانی که بیمار در بیمارستان بستری و در حال مرگ از یک سرایت است که به کشته شدن بیش از 12 ، 000 نفر در ایالات متحده است.

CORONAVIRUS به روز رسانی: Montgomery County می بیند یک افزایش بزرگ در مورد آینده; تر از منطقه هوستون

یک تحلیل واشنگتن پست از داده ها در دسترس است و سرشماری جمعیتی نشان می دهد که شهرستان هستند که اکثریت سیاه باید سه برابر تعداد عفونت و تقریبا شش برابر تعداد مرگ و میر به عنوان شهرستانهای استان که در آن ساکنان سفید در اکثریت هستند.

در میلواکی کانتی خانه به ویسکانسین و بزرگترین شهر آفریقایی-آمریکایی ها حساب 73 درصد از مرده اما فقط 26 درصد از جمعیت است. اختلاف مشابه در لوئیزیانا که در آن 70 درصد از افرادی که فوت کرده اند, سیاه پوست بودند اگر چه آفریقایی-آمریکایی را تشکیل می دهند فقط 32 درصد از جمعیت این ایالت.

هوستون بالا دکتر: آمریکایی های آفریقایی تبار ‘درد و رنج بدترین عواقب’ (HoustonChronicle.com)

در میشیگان که در آن دولت 845 و میر گزارش شده برتر بودن همه اما نیویورک و نیوجرسی آفریقایی-آمریکایی ها حساب 33 درصد از موارد و 40 درصد از مرگ و میر با وجود متشکل از تنها 14 درصد از جمعیت است. دولت را ارائه نمی کند یک شکست از مسابقه توسط شهرستان و یا شهر اما بیش از یک چهارم از مرگ و میر رخ داده در دیترویت که در آن آمریکایی های آفریقایی تبار را تا 79 درصد از جمعیت است.

عکس: نقاب جمعیت سیل خیابان های قطار در ووهان به عنوان مستند به پایان می رسد

و در ایلینوی اختلاف تقریبا یکسان به میشیگان وجود دارد در سطح دولت اما تصویر می شود به دور starker هنگامی که به دنبال در اطلاعات فقط از شیکاگو که در آن ساکنان سیاه فوت کرده اند در نرخ شش بار که از ساکنان سفید. از این شهر 118 و میر گزارش شده نزدیک به 70 درصد سیاه – سهم 40 امتیاز بیشتر از, درصد از آفریقایی-آمریکایی ساکن شیکاگو است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اذعان کرد برای اولین بار نژادی و اختلاف در کاخ سفید نیروی کار جلسه روز سه شنبه.

“ما در حال انجام همه چیز را در قدرت ما برای رسیدگی به این چالش و آن را فوق العاده چالش” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “این وحشتناک است.” وی افزود: Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی “است که به دنبال در آن بسیار به شدت.”

گوگل تلفن اطلاعات: در اینجا که در آن Houstonians شده اند که در طول همه گیر

“به همین دلیل است آن را سه یا چهار بار بیشتر از آن برای جامعه سیاه و سفید به عنوان مخالف به افراد دیگر؟” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “در آن معنا ندارد و من آن را دوست ندارم و ما در حال رفتن به آمار بیش از بعدی احتمالا دو تا سه روز.”

اطلاعات دقیق در این مسابقه از coronavirus بیماران گزارش شده است علنا در کمتر از یک دوجین متحده و چندین بیشتر شهرستانهای استان است.

آفریقایی-آمریکایی ها نرخ های بالاتر از دیابت و بیماری های قلبی و بیماری های ریوی هستند و به خوبی مستند شده و لوئیزیانا رژیم صهیونیستی است. جان ادم ادواردز از حزب دموکرات اشاره کرد که کسانی که مشکلات بهداشت و درمان مردم را بیشتر در معرض خطر جدید بیماری تنفسی است. اما هرگز وجود دارد یک بیماری همه گیر آورده است که این اختلافات به وضوح به تمرکز.

“من به اشتراک گذاشته ام خودم شخصا که من فشار خون بالا گفت:” جراح عمومی جروم آدامز که 45, “که من آن را بیماری های قلبی و صرف یک هفته در [بخش مراقبت ويژه] به علت یک بیماری قلبی است که من در واقع آسم و من prediabetic و بنابراین من نمایندگی که میراث رشد فقیر و سیاه در امریکا است.”

آدامز افزود: “این شکسته قلب من” به شنیدن در مورد بالاتر covid-19 نرخ مرگ و میر در جامعه و تاکید کرد که توصیه به ماندن در خانه به سرعت در حال گسترش برای هر کس به دنبال.

در روز دوشنبه وکلای کمیته حقوق مدنی تحت قانون و صدها نفر از پزشکان پیوست گروهی از قانونگذاران دموکرات از جمله سنسور. الیزابت وارن ماساچوست, Cory Booker از نیوجرسی و کامالا هریس کالیفرنیا در خواستار آن است که دولت فدرال انتشار روزانه نژاد و قومیت اطلاعات در coronavirus تست بيماران و سلامت است.

به تاریخ به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری تنها آمار و ارقام منتشر شد بر اساس سن و جنس است.

قانونگذاران مدنی طرفداران و متخصصان پزشکی می گویند این اطلاعات مورد نیاز است تا اطمینان حاصل شود که آفریقایی-آمریکایی ها و سایر مردم از رنگ باید دسترسی برابر به آزمایش و درمان و همچنین کمک به توسعه بهداشت عمومی استراتژی برای حفاظت از کسانی که بیشتر آسیب پذیر است.

در آن نامه به بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر وکلا’ کمیته گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را “نگران کننده عدم شفافیت و اطلاعات پیشگیری از مقامات بهداشت عمومی از درک کامل تاثیر این بیماری همه گیر در جوامع و جوامع دیگر از رنگ است.”

به عنوان فشار نصب شده یک CDC سخنگوی گفت: این سازمان قصد دارد که شامل covid-19 بستری شدن در بیمارستان با نژاد و قومیت در آن بعدی و مرگ و مير گزارش هفتگی بیش از شش هفته پس از اولین آمریکایی درگذشت این بیماری است.

ادارات بهداشت در سراسر کشور گزارش coronavirus موارد به سی دی با استفاده از یک قالب استاندارد است که می پرسد برای طیف وسیعی از اطلاعات دموگرافیک از جمله نژاد و قومیت. اما زمینه اغلب خالی سمت چپ و کسانی که در سازمان های محلی هستند “تحت مقدار زیادی از فشار به جمع آوری و گزارش اطلاعات مورد گفت:” اسکات Pauley یک CDC سخنگوی.

به عنوان بیماری گسترش یافته در ایالات متحده, اطلاعات, در, سن, جنسیت و شهرستان محل اقامت نیز گزارش شده است متناقض و پراکنده.

در برخی از مناطق قانونگذاران در حال هل دادن برای پر کردن شکاف داده خود را. ویرجینیا به گزارش نژادی و شکست از آن موارد است اما نه از خود مرگ. در کشور همسایه مریلند رژیم صهیونیستی. لری هوگان یک جمهوری خواه روز سه شنبه گفت: دولت خواهد شروع به انتشار اطلاعات در مورد نژاد یک روز پس از بیش از 80 نفر از اعضای مجلس نمایندگان فرستاده او یک نامه برای درخواست اطلاعات.

دلم. نیک Mosby, یک دموکرات که نشان دهنده بالتیمور تحت فشار قرار دادند تا برای این داده ها برای هفته بعد او شروع به شنیدن از دوستان و همکاران و امگا Psi فی برادری برادران در مورد مردان سیاه و سفید که آلوده بودند و یا در حال مرگ بودند از covid-19.

“این نوع از ترسناک” Mosby گفت. “من شروع به دریافت تماس در مورد مردم من می دانستم که شخصا.”

در منطقه کلمبیا در این هفته مقامات منطقه منتشر شد مسابقه داده ها برای اولین بار نشان می دهد که این بیماری تا کشته آفریقایی-آمریکایی ها در صورت نامتناسبی بالا اعداد. نزدیک به 60 درصد از منطقه 22 و میر بودند اما آفریقایی-آمریکایی را تشکیل می دهند حدود 46 درصد از جمعیت شهر است.

مانند بسیاری دیگر از حوزه های قضایی, منطقه مقامات بهداشت نمی دانم در این مسابقه بسیاری از افرادی که آزمایش مثبت است. در مصاحبه با MSNBC در شنبه شهردار موریل Bowser یک دموکرات گفت که این شهرستان فاقد مسابقه داده ها در نیمی از تمام موارد مثبت اما این موجود داده بود به اندازه کافی برای او را به “بسیار ترس از تاثیر این ویروس است که به طور نامتناسبی در آفریقایی-آمریکایی ها در کشور ما است.”

“ما می دانیم که بیماری های زمینه ای مانند فشار خون بالا و دیابت و بیماری های قلبی, این ویروس به خصوص در” Bowser خود گفت. “و ما می دانیم که آفریقایی-آمریکایی ها در حال زندگی با کسانی که شرایط اساسی هر روز احتمالا بزرگتر نسبت از بسیاری از هموطنان ما آمریکایی ها است.”

اگر چه نابرابری را به دست آورد توجه ملی در روزهای اخیر برخی از عمدتا سیاه جوامع شده اند را لرزاند توسط outbreak برای چند هفته گذشته.

Dougherty County و شهر آلبانی در روستایی در جنوب غربی گرجستان را ثبت بالاترین تعداد مرگ و میر در گرجستان است. Dougherty با جمعیت 90,000 بود 939 موارد مثبت و 52 و میر ناشی از شنبه.

در مقابل, شهرستان Fulton که شامل آتلانتا و دارای جمعیت بیش از 1 میلیون بود 1,124 موارد و 36 مرگ و میر. سیاه ساکنان را تشکیل می دهند 70 درصد از Dougherty جمعیت و بیش از 90 درصد از coronavirus مرگ و میر گفت: پزشکی قانونی شهرستان میشل Fowler.

“در طول تاریخ زمانی که امریکا جلب سرد و سیاه امریکا جلب پنومونی” شهرستان آلبانی کمیسر Demetrius جوان گفت: هفته گذشته است.

مقامات منتخب و بهداشت عمومی کارشناسان با اشاره به نسل از تبعیض و بی اعتمادی بین جوامع و سیستم مراقبت های بهداشتی. آفریقایی-آمریکایی ها نیز به احتمال زیاد به ایجاد زندگی می کنند و در جوامع با ناکافی مراقبت های بهداشتی و امکانات.

به عنوان یک نتیجه آفریقایی-آمریکایی ها در طول تاریخ شده است به طور نامتناسبی مبتلا به بیماری های مزمن مانند آسم و فشار خون بالا و دیابت – شرایط اساسی است که کارشناسان می گویند را covid-19 کشنده تر.

منتقدان از بهداشت عمومی پاسخ باید اشاره گیج کننده پیام در مورد چگونه این ویروس منتقل می شود و باید اشاره کرد که برخی از مقامات دولتی بودند آهسته به اقدام برای فشار به مردم از فضاهای عمومی و به خانه های خود را برای تشویق اجتماعی فاصله.

حتی پس از آن برخی از فعالان استدلال مردم سیاه و سفید ممکن است بیشتر در معرض زیرا بسیاری برگزار شد با دستمزد کم و یا ضروری مشاغل مانند مواد غذایی خدمات حمل و نقل عمومی و مراقبت های بهداشتی است که مورد نیاز آنها را به ادامه تعامل با مردم است.

“این شیوع افشای عمیق ساختاری نابرابری است که جوامع را تحت فشار قرار دادند به حاشیه بیشتر در معرض بهداشت بحران در زمان های خوب و بد” Dorianne ماسون, مدیر عدالت در سلامت در زنان ملی قانون مرکز در بیانیه ای گفت. “این نابرابری ساختاری در سیستم مراقبت های بهداشتی را نادیده بگیرد و نژادی و جنسیتی و نابرابری – و نه باید پاسخ ما به این بیماری همه گیر.”

– – –

واشنگتن پست دیوید مونتگومری Ovetta Wiggins, سامانتا پل و Darran سیمون کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>