Coronavirus به سرقت همه ما

اگر شما احساس می کنید شما سرقت شده است, شما تنها نیستید.

Coronavirus همه گیر شده و نه تنها از نظر سلامت و یا عزیزان. آن را به سرقت رفته از مدرسه بچه ها و سخت به دست آورده مراسم فارغ التحصیلی. این تاخیر در سفر و عروسی و حتی مجالس ترحیم. آن را گرفته و رویاهای از ورزشکاران آموزش برای بازی های المپیک, NCAA بسکتبال مسابقات ماراتن بوستون. آن را مصرف, مشاغل, حقوق و صندوق های بازنشستگی.

بسته شدن مدرسه: آیا ایالات نیاز به نگه داشتن بچه ها پشت موسسه تابستان مدرسه ؟

Coronavirus کشف و ضبط شده است ما استقلال ما احساس ایمنی و نادرست اما آرامش باور است که ما می توانیم پیش بینی خطرات پیش رو است.

“چه بسیاری از ما احساس است که چیزی را از ما گرفته شد که نباید گرفته شده است” گفت: پاتریشیا Frazier استاد روانشناسی در دانشگاه مینه سوتا که مطالعات نحوه عملکرد در مواجهه با استرس و تروما است. “برخی از چیزهایی که شما احتمالا می تواند دریافت و برخی از چیزهایی که شما نمی توانید.”

دریافت روزانه coronavirus به روز رسانی در صندوق پستی خود را: ثبت نام برای خبرنامه ما در حال حاضر.

همیشه در ارتباط ماندن حتی زمانی که همه ما از هم جدا. پیوستن به ما Coronavirus Watch Facebook ،

مردم نه تنها مضطرب در زندگی از دست داده اما با تجربه از دست رفته بیش از حد است. بسیاری از ما درگیر در یک فرایند عزاداری و پذیرش روانشناسان می گویند. به درمان و حرکت رو به جلو ما باید اجازه دهید خودمان را احساس می کنید اما مراقب باشید که در آن غوطه ور شویم.

“هنگامی که ما تجربه غم و اندوه آن را نه فقط یک محصول جانبی تصادفی از ریزش آن مفید است. این که چرا ما قادر به دریافت بیش از ضرر و زیان زیرا هنگامی که ما احساس غم ما به نوبه خود به سمت داخل و مجددا گفت:” جورج Bonanno استاد روانشناسی بالینی در دانشگاه کلمبیا و نویسنده کتاب “از طرف دیگر از غم و اندوه است.”

جن سانتاماریا 30 هفته باردار و زندگی در شهر نیویورک در حال حاضر کانون بیماری همه گیر. پنج هفته پیش قبل از او رفت و در یک babymoon به سنت کیتس و او خندید وقتی که مادر او پیشنهاد او با پوشیدن یک ماسک صورت در فرودگاه.

در حال حاضر او تعجب اگر او شوهر مجاز خواهد بود در اتاق زایمان.

“این تقریبا مانند من نمی دانم که چگونه به احساس. من از طریق چنین بالا و پایین لحظات زمانی که من احساس می کنم خیلی ناراحتم و واقعا محروم از همه این چیزهای هیجان انگیز در سه ماهه سوم,” او گفت:.

“اما پس از آن من فکر می کنم در مورد افرادی که آن را بسیار بدتر و چقدر سخت تر از آن می تواند. … من فکر می کنم در مورد افرادی که بیمار هستند و یا در حال مرگ و یا از دست دادن عزیزان. در پایان روز, من سالم هستم و من یک کودک سالم.”

بیمار در خانه با COVID-19: چگونه برای مراقبت از شما عزیزان مبتلا به کروناویروس

روانشناسان می گویند سانتاماریا رویکرد مفید است. چشم انداز کمک می کند. زمانی که ما استخدام آنچه Frazier تماس “رو به پایین اجتماعی مقایسه” ما معمولا می توانید ببینید دیگران وجود دارد که درد و رنج قلمزن از خود ما است.

“من فکر می کنم که یک OK راه به وضعیت طوری که شما قادر به سپاسگزار برای آنچه شما باید,” او گفت:.

یک داستان متفاوت را بگویید

نظر Kathawalla و نامزدش, تایلر Maunu برنامه ریزی برای یک مسلمان مراسم عروسی در بمبئی در این ماه به دنبال یک مراسم مدنی در آمریکا در این پاییز.

Kathawalla می خواستم او 96-سال-پدربزرگ در عروسی خود را, اما او نمی تواند سفر پس از یک مراسم در هند تنها راه برای او را شامل. این زن و شوهر تصمیم گرفت او را از سفر اول به صرف زمان با خانواده و Maunu را دنبال پرواز از بوستون یک هفته بعد. اما در حالی که Kathawalla شد در پرواز در اوایل این ماه در هند به حالت تعلیق ویزا از بازدید کنندگان از کشورهای دیگر است.

Kathawalla ویران شد. زمانی که او در او پسر عموی خانه صبح روز بعد از پرواز او, او گریستم. همه او می خواست به دروغ ،

“من در عزاداری چه می توانست آنچه را که بوده است,” او گفت:.

اما او تمایلی به جریمه رویا به طور کامل. او و خانواده اش مشورت با مولانا یک مسلمان مذهبی رهبر که گفت: این مراسم بود که هنوز هم معتبر است اگر انجام شده توسط تصویری. بنابراین در یک شب و یک بوستون صبح Kathawalla و Maunu ازدواج کرده بودند بیش از زوم.

“تقویت مغز می رسد که قادر به انعطاف پذیری فکر می کنم در مورد همه چیز, و من فکر می کنم آن را در واقع بیشتر, ویژه, راه, همه چیز اتفاق افتاده ارگانیک” گفت: Kathawalla یک دانشجوی دکترای روانشناسی در دانشگاه مینه سوتا است.

به جای 50 مهمانان وجود دارد صمیمی خانواده است. Maunu و خواهر و برادر خود را در قانون لباس پوشیدن و در لباس سنتی هندی لباس و پس از مراسم لذت می برد هندی صبحانه – Parsi سبک نیمرو, تخم مرغ, گوشت چرخ شده با ادویه جات ترشی جات, roti و شیرین gyoza.

Kathawalla و خانواده اش, زیاده روی در سنتی Bohra عروسی غذا. حضور پدر بزرگ او بود که شفاف در امواج یک هدیه گرانبها.

در حال حاضر او می گوید: عروسی خود است که به سادگی یک داستان متفاوت را بگویید.

“این کمک کرد که این چیزی بود که اتفاق می افتد, جهانی,” او گفت:. “من به تنهایی در من ناامیدی.”

Kathawalla و Maunu را از پیوست و آنها امیدوار هستند آنها را یکی دیگر از مراسم در مینه سوتا در پاییز.

ساکن نیست

کارشناسان می گویند که آن را سخت به ارائه پتو راه هایی برای مقابله به خصوص به دلیل ماهیت آنچه از دست رفته است و این سوال که آیا شما همیشه می توانید آن را به عقب. آن را آسان تر برای کسی که نمی تواند لذت بردن از لیگ اصلی بیس بال را در روز افتتاحیه به بهبود نسبت به کسی که از دست رفته یک بار در طول عمر فرصت است یا مالی را تجربه ناامنی و خشونت در خانه خود را.

استفاده داخلی در سن coronavirus:چه اتفاقی می افتد زمانی که شما گیر در خانه است اما خانه نیست بی خطر است ؟

‘جداسازی ماشه بزرگ’: احساسات خودکشی در حال تقویت در میان همه گیر

“بسیاری از مردم تجربه تروما و ضرر و زیان در این وضعیت” Frazier گفت. خبر خوب این است که “بسیاری از افراد انعطاف پذیر هستند به این معنی که آنها نمی توسعه جدی در دراز مدت پریشانی روانی.”

برای هر کسی که خرید و فروش با از دست دادن فریزر می گوید پذیرش و حل مشکل هستند بیشتر مفید مهارت های مقابله ای از نشخوار و اجتناب.

تاکتیک دیگر این است که تمرکز بر روی چیزهایی که در کنترل شما است. برای برخی از مردم است که می تواند به معنای کمک به دیگران. اهدا کردن پول اگر شما می توانید استطاعت آن است. با ارسال یک نامه به یک غریبه. چک کردن در در یک دوست. ساخت چیزی زیبا و به اشتراک گذاری آن.

چگونه به کمک: آقای راجرز گفت: به دنبال یاران.’ در اینجا این است که چگونه به کمک میان coronavirus وحشت.

Bonanno گفت که در حالی که فرد ضرر و زیان را نمی توان دست کم گرفت این مهم است که مردم به تمرکز بر روی کاری که در دست: پایان دادن به این بیماری همه گیر.

“مردم باید به طور کامل احساس غم و اندوه و سوگواری آنچه که آنها در حال رفتن به, چرا که آن را مفید, آن, تطبیقی,” او گفت:. “اما در همان زمان وجود دارد یک فرایند که در آن است که نوبت به” این اتفاق نمی افتد راه من می خواستم اما من چه کاری باید انجام دهید در حال حاضر؟'”

سانتاماریا کنترل آنچه که او می تواند ناراحت آنچه که او از دست داده است و تلاش می کند تا به تمرکز بر روی آینده است. او انتظار دارد که تمام گذشته درس از همه گیر خواهد شد و بخشی از آنچه او به پسرش.

“امیدوارم یک روز ما قادر خواهید بود که به بچه های ما چه در آن بود به انتظار پدر و مادر در طول این بیماری همه گیر” او نوشت: در یک موضوع در توییتر “چگونه قوی بودیم و چقدر روشنایی آنها را به این جهان آورده.”

آلیا E. Dastagir یک گیرنده از یک Rosalynn کارتر کمک هزینه تحصیلی برای سلامت روانی روزنامه نگاری. او در توییتر دنبال کنید: @alia_e

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>