نیویورک – در داخل یک جراحی-روکشی از خرک در پایین منهتن محققان در حال بمباران یک اپل آی فون 7 با یک سیستم عددی کدهای تولید شده توسط این نزدیکی هست در کامپیوتر شما ،

سنگ زنی ورزش ادامه داد: برای گذشته 21 ماه با مفرد هدف: Crack گوشی رمز عبور بنابراین پلیس می تواند عصاره بالقوه شواهد در پیری اقدام به قتل بررسی است.

با وجود توانمند منابع از $10 میلیون اینترنتی آزمایشگاه که توسط دادستان منطقه منهتن را—از جمله هزینه کمک های ارائه شده توسط خصوصی sleuths—تا کنون گوشی برنده شده است.

ماه گذشته دادستان کل ویلیام بر احیا تایتانیک مبارزه بین اجرای قانون و Tech زمانی که او فاش کرد که اف بی آی نمی تواند باز کردن دو اپل مورد استفاده توسط عربستان که باز آتش در یک پایگاه نیروی دریایی در فلوریدا در ماه دسامبر.

در عین حال وسعت زمین جنگ علیه رمزگذاری تلفن, قرص و دستگاه های دیگر کشف و ضبط جنایی سوالات است که شاید بهترین قدردانی در امن درهای این منهتن آزمایشگاه.

بیش از 8000 دستگاه ریخت و به این مرکز پس از سال 2014. هر سال بیشتر از آنها قفل شده است و برخاسته از 24 درصد در سال 2014 به 64 درصد در سال گذشته است. برای دستگاه های اپل می رفته از 60% به 82%.

تقریبا 2500 قفل دستگاه باقی می ماند در دسترس محققان مانع تحقیقات به سوءاستفاده های مالی و جرایم سرقت و خشونت و جنایات دیگر.

اعداد نشان دادن سرخوردگی مشترک توسط سازمان های اجرای قانون در سراسر کشور است.

“من فکر نمی کنم وجود آگاهی از دامنه مشکل” دادستان منطقه منهتن سایرس ونس گفت.

Duffie سنگ جمهور از ملی منطقه وکلای انجمن توضیح داده شده این چالش به عنوان یک “فن آوری موج جزر و مدی” قریب به اتفاق سازمان ها در سراسر کشور به خصوص کوچکتر بدون منهتن منابع قابل توجه است.

اما آن را دشوار است برای اندازه گیری چه مقدار از یک مشکل قفل دستگاه برای اجرای قانون است. هیچ ملی متعلق به داده ها پیگیری چگونه اغلب محققان مسدود شده توسط گوشی “رفتن تاریک” را به عنوان آنها می گویند.

در سال 2018 اف بی آی تخمین زده مقامات فدرال بهبود حال نزدیک 8,000 قفل گوشی برای تجزیه و تحلیل. اما این اداره اذعان کرد که شکل بیش از حد بود.FBI عمومی به روز رسانی داده ها پس از ترک ونس به عنوان اجرای قانون ترین آوازی اقتدار در مبارزه بین اجرای قانون و منافع حفظ حریم خصوصی.

غول تکنولوژی اپل از اجرای قانون هدف های مورد علاقه به دلیل تجاری محبوبیت و تلاش خود را برای تقویت حریم خصوصی کاربر. در شش سال گذشته مقامات اجرای قانون حفظ اپل و شرکت های دیگر ساخته شده اند دستگاه های خود را عملا حکم اثبات با فعال کردن رمزگذاری به طور پیش فرض و در حال حرکت از چهار رقمی passcodes به شش.

اجرای قانون در مقابل مصرف کننده حفظ حریم خصوصی: باید اپل کمک DOJ باز تروریستی را اپل?

“ما باید همیشه حفظ شود وجود دارد هیچ چیز مانند یک backdoor فقط برای بچه های خوب” اپل گفت: در ماه گذشته در پاسخ به Barr ادعا می کند که این شرکت تا به حال نمی کرد باز دو اپل بهبود از پنساکولا تیرانداز.

“امروز اجرای قانون دسترسی به اطلاعات بیشتر از همیشه قبل از در تاریخچه بنابراین آمریکایی ها را مجبور به انتخاب بین ضعف رمزنگاری و حل و تحقیقات” اپل گفت. “ما احساس می کنیم به شدت رمزگذاری حیاتی برای حفاظت از کشور ما و کاربران ما داده است.”

کرک کد

به نظر می رسد مانند یک پناهگاه بمب. در یک معنا آن است.

فقط اصلی راهرو از منهتن اینترنتی آزمایشگاه حفاظت شده توسط یک جراحی سنگین درب یک اتاق کوچک که در آن برخی از آزمایشگاه مهم ترین کار انجام شده است و در انزوا.

حدود 100 قفل تلفن همراه کشف و ضبط های مختلف تحقیقات جنایی انباشته منظمی در دو قفسه. نزدیک, کامپیوتر, سکوت خمیر دستگاه با جهش از اعداد آنها به عنوان تلاش برای حدس می زنم passcodes.

تنها زمانی که چراغ ها خاموش است و کار قابل مشاهده در چشمک می زند از چراغ های چشمک زن.

موفقیت می تواند در دقیقه, ساعت, روز و یا ماه. و یا نه در همه.

از 1,035 دستگاه هایی که قفل شده بودند در بدو ورود در آزمایشگاه در سال گذشته 405 باقی می ماند غیر قابل دسترس با توجه به آزمایشگاه سوابق. سال قبل 666 از 1,047 قفل گوشی می تواند باز نمی شود.

دسته جدید از گوشی های در حال نقل مکان کرد و به اتاق مانند unbaked کوکی ها. دیگران در حال نقل مکان کرد و قبل از آنها انجام می شود.

“ما ممکن است نیاز به بیش قفسه بندی” گفت: استیون موران مدیر فن آوری بالا واحد تحلیل.

اتاق سنگین با پارچه مزین کردن امنیت مورن گفت: نه برای نمایش. آن ساخته شده بود به خارج از بلوک های فرکانس های رادیویی جلوگیری از مظنون از پاک کردن از راه دور دستگاه های خود را قبل از محققین می تواند شکستن قفل.

“این یک نگرانی واقعی است که,” مورن گفت:, و اضافه کرد که برخی از متهمان در اوراق قرضه منتشر شد به دنبال انجام درست آن.

در خصوص موارد اضطراری و یا زمانی که دستگاه های ثابت به ویژه مقاوم در برابر آنها دست و تحویل به پیمانکاران خصوصی که موضوع گوشی های جدید انواع نرم.

از سال 2014 تا 2019, ونس گفت: با پرداخت آن دسته از پیمانکاران 1.5 میلیون دلار برای نرم افزار و کمک.

کمک های خود را تبدیل به بحرانی نه تنها در منهتن اما در مکان هایی مانند کارولینای جنوبی 14 قضایی مدار پنج شهرستان منطقه در کشور را پایین کشور که در آن Duffie سنگ دادستان محلی.

“استفاده از تکنولوژی توسط جنایتکاران است که احتمالا بزرگترین تغییر در سیستم عدالت کیفری” سنگ گفت. “ما در حال مقابله با این نوع از تکنولوژی و چالش نفوذ آن در تقریبا در هر صورت ما در حال تعقیب.”

سنگ اعتبارات Vance با کمک دیگر دادستان جدید را تحقیقی بار.

“ارزش شواهد دیجیتال است نه محدود به اثبات یک متهم در گناه” ونس گفت پانل مجلس سنا در ماه دسامبر. “در برخی موارد شواهدی از بهبود دستگاه کاهش مجرمیت متهم یا exonerates یک متهم به طور کامل.”

در 2018, ونس گفت: یک داخلی بررسی نشان داد 17 مورد که در آن دفتر “کاهش می یابد و یا رد اتهامات به دلیل شواهدی از بهبود گوشی های هوشمند.”

Barr و ونس: بعید داد

معمولا چند خواهد اشتباه ویلیام Barr با سایرس ونس.

به عنوان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دادستان کل بر اتحاد محافظ رئیس خود را از ونس را احضاریه و درخواست سند. مبارزه خود را بیش از رئيس جمهور در پرونده مالیاتی است که در حال حاضر قبل از دیوان عالی کشور است.

در مورد این مسئله از رمزگذاری آنها را در بر داشت زمینه های مشترک.

ماه گذشته بر شعلهور یک اختلاف دیرینه بین وزارت دادگستری و اپل زمانی که او این شرکت را متهم به عدم ارائه “اساسی کمک” در بازکردن دو اپل مورد استفاده توسط عربستان حمله که به کشته شدن سه نفر در ایستگاه هوایی نیروی دریایی Pensacola در ماه دسامبر.

یکی از دستگاه های در نظر گرفته شده که آسیب دیده توسط گلوله شلیک شده توسط فرد مسلح در تلاش برای از بین بردن هر گونه شواهد آن موجود است.

دادستان کل گفت: محققان بازسازی هر دو گوشی اما آنها تا به حال شده است قادر به دور زدن passcodes برای به دست آوردن دسترسی به داده ها.

“این وضعیت کاملا نشان می دهد که چرا این مهم است که محققان قادر به دسترسی به شواهد دیجیتال هنگامی که آنها به دست آمده حکم دادگاه بر اساس علت احتمالی,” Barr گفت: پس از آن.

اپل را رد کرد و بر را ملامت کرد و گفت آن را به حال به سرعت در پاسخ به محققان’ درخواست بسیاری از. این شرکت گفت: از آن آموخته است که تنها یک هفته پیش از آن که وزارت دادگستری نیاز به کمک باز کردن قفل گوشی های.

FBI خواستار اپل باز کردن قفل آی فون سان برناردینو تیرانداز

بر انتقاد آینه یک بن بست در FBI و اپل بیش از یک آی فون بهبود پس از 2015 تیراندازی و کشتار در سان برناردینو کالیفرنیا که 14 نفر کشته شدند.

در آن صورت FBI رفت به دادگاه فدرال به تقاضای اپل کمک به محققان در دسترسی به دستگاه های بازیافت شده از تروریست سید Farook که کشته شد با همسرش, Tashfeen ملک در ضربات پنالتی با مقامات پس از حمله.

اف بی آی تلاش منجر شد پس از آن مدیر James Comey که نگهداری اداره می خواستم دسترسی تنها در این مورد. اپل و دیگر شرکت های فن آوری می ترسید اعطای دسترسی به Farook تلفن در نهایت به آنها نیاز به ساخت به اصطلاح یک backdoor است که اجازه می دهد اجرای قانون در سراسر کشور برای دسترسی به دستگاه های خود را.

هیچ چیز به اینجا مراجعه کنید: FBI سیاهان از بسیاری از جزئیات در هک های تروریستی آیفون

FBI کاهش آن چالش پس از آن امن کمک از خارج پیمانکار است که با موفقیت کنار آیفون رمز عبور.

ونس که پشتیبانی Comey تلاش در آن زمان گفت: سن برناردینو مورد افزایش آگاهی عمومی از مشکل است. اما در نهایت “اثر تورم وجود دارد به دلیل متقابل انگشت اشاره.”

اگر Barr شد برای به چالش کشیدن اپل دوباره ونس گفت که او احتمالا از آن پشتیبانی می کند. در عین حال دادستان منطقه گفت: دادگاه نمی خواهد ارائه یک راه حل دراز مدت.

“هیچ چیز واقعا تغییر کرده است” پس از سان برناردینو ونس گفت.

“شرکت در حال رفتن به طراحی مجدد دستگاه خود را باز کنید برای جستجو, حکم,” او گفت:. “تنها راه برای حرکت رو به جلو است تهدید فدرال قانون.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im