به طور معمول courtside کرسی در لس آنجلس مرکز استیپلز پر شد با مشاهیر پنج شنبه شب, اما آنها نا امید اگر آنها فکر می کردند که رفتن به جشن پیروزی کوچکتر راکت.

جاناتان FEIGEN در تگزاس ورزشی ملت ایران: چگونه کوچکتر از موشک موفق به ضرب و شتم لیکرز در L. A.

این موشک که بازی نمی کند هر کسی بلندتر از 6-پا-7, کمین لیکرز 121-111 در مقابل جمعیت که شامل امثال آدام سندلر, Denzel Washington و Instagram مدل آناستازیا Karanikolaou بهتر شناخته شده توسط رسانه های اجتماعی خود را اداره کند Stassie عزیزم.

سندلر و واشنگتن نشسته بودند تقریبا درست در کنار یکدیگر در حاشیه. Karanikolaou که بیش از 6.8 میلیون Instagram followers و ممکن است معروف ترین برای اینکه دوستان نزدیک با کایلی Jenner شد courtside با لئون “Starino” اندرسون که دنج با چندین مشاهیر می کند و برخی از روابط عمومی کار به صورت ستاره مانند جاستین بیبر.

معمول افراد مشهور, طرفداران لیکرز نیز در این ساختمان از جمله Dyan Cannon و کک و همسرش ملودی کیانی.

همچنین در CHRON.COM: لیکرز, Charles Barkley بو توسط الگوهای رفتاری پس از “munchkin’ راکت پیروزی در TNT

Grey’s Anatomy ستاره Ellen Pompeo نیز courtside با شوهرش کریس Ivery بود که با پوشیدن یک کوبه برایانت نیوجرسی.

بیشتر علاقه به طرفداران NBA عامل رایگان گارد نقطه Darren Collison نشسته بود در ردیف دوم در نزدیکی لیکرز صاحب Jeanie باس. Collison که بازی خود را در کالج توپ در UCLA به طور ناگهانی بازنشسته در طول تابستان در سن 31. شایعاتی وجود دارد که او چشم دوخته اند بازگشت این فصل و می خواهم به بازی برای زادگاه خود لیکرز و یا کلیپرز. ESPN گزارش داد که Collison حضور در پنج بازی بخشی از لیکرز “استخدام” Collison که به طور متوسط 12.5 امتیاز و 5 پاس گل در هر بازی در 10 سال NBA حرفه ای.

فهرست اسامی را از طریق عکس ها در بالای صفحه برای یک نگاه در افراد نشسته courtside برای پنج شنبه شب راکت-لیکرز بازی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de