‘لیسانس’ روکش: پیتر میدارد نهایی دو; ‘زنان به همه آدرس های آنلاین و آزار و نژادپرستی

یک هفته قبل از دو شب آخر رویداد آن زمان به صورت سنتی “کارشناسی: زنان همه بگویید” رویداد خاص است. ما شاهد این فصل رقابت های اندکی وجود دارد و یک پیام مهم برای “لیسانس ملت” نسبت به قسمت پایان.

قبل از همه که ساخت آن را به آخر?

پیتر خراب کردن پس از خود را وحشتناک تاریخ با مدیسون (زمانی که او بستری شده بود صمیمی در طول فانتزی Suite هفته حتی اگر او به او هشدار او را ترک ممکن است اگر او بود).

ویکتوریا F. و هانا ان نشان می دهد تا به رز مراسم … است مدیسون واقع در سمت چپ ؟

جواب منفی به او می پیوندد دو نفر دیگر زنان است. ما تعجب می کنم اگر ویکتوریا F. و هانا ان صبر کنید و بدون او واقعا به عنوان طولانی به عنوان آن به نظر می رسید و یا در صورتی که یک تولید شگرد. با این برنامه شما هرگز مطمئن شوید.

پیتر اولین گل رز به هانا ان و دوم به … مدیسون. (ما پیش بینی این دو به عنوان فینالیست در اوایل برای آنچه در آن ارزش است.) برای یک ثانیه آن را مانند نگاه مدیسون نمی خواهد قبول رز – و زمانی که این دو را در آغوش دارد ضربان قلب تپش سریع از طریق یک میکروفون.

ویکتوریا F. است, بدیهی است, غم انگیز را ترک کنند. “من فقط به امید پیدا کردن عشق. نیست که چه کسی امید ؟ ” او می پرسد. همیشه وجود دارد تعقیب برنج?

در هفته گذشته: مدیسون می دهد پیتر اتمام حجت. آیا او افتخار او درخواست ؟

زنان به مانند همیشه به همه

کریس هریسون به ما می گوید پیتر آخر خواهد بود دو شب رویداد زندگی می کنند و نه تنها یک فرد می داند که چگونه پیتر سفر به پایان خواهد رسید – حتی پیتر خودش. چقدر دراماتیک تر می تواند این احتمالا؟!

سابق شرکت کنندگان کاترینا Maurissa بند کایلی سارا Kiarra, Deandra ساوانا Alayah, Tammy, Shiann خوشگل سیدنی, Victoria, P., Mykenna, Kelsey و ویکتوریا F. پیوستن کریس به روی صحنه. غایب: standouts کلی و ناتاشا.

این گروه شروع چت در مورد آخرین درام: Lexi می گوید او فکر نمی کند که مدیسون اولتیماتوم به پیتر عادلانه است هر چند سیدنی می گوید مدیسون است که درست به خودش و احترام او را برای آن.

ما به یاد خیلی از فصل درام: همه چیز از شامپاین-دروازه Alayah ادعا phoniness به Mykenna و تامی است مجادله. سیدنی می گوید Alayah است اسکریپت و ساوانا تماس ویکتوریا P. fakest فرد در خانه. آنها شروع به صحبت کردن بیش از هر یک از دیگر, و آن را احساس می کند مانند یک گرم تر نسخه از این ویژه تر از گذشته چند “لیسانس(ette)” چرخه.

زادگاه درام: پیتر وثیقه در ویکتوریا F. زادگاه تاریخ اما Kelsey رود خانه

Kelsey Mykenna مقابله با Tammy درام

Kelsey اذعان می کند او overreacted شب شامپاین-دروازه. Tammy تلاش می کند از خودش و می گوید: او هرگز به نام کلسی الکلی و یا یک قرص-پوپر اما Kelsey اجازه نمی دهد او را قلاب. او می گوید: Tammy را ادعا می کنند که کلسی بود احساسی ناپایدار بود و مشروبات الکلی گرایش بود نسبت به بینندگان برخورد با این مسائل است. Kelsey درست است.

Mykenna تلاش می کند به ترمیم نرده ها با Tammy اما دو تا پایان این استدلال ، تامی می گوید که هر بار که دوربین در اطراف Mykenna می رقصند و گسترش پاهای او را. آره, فریاد گرفت.

Kelsey مذاکرات با کریس در صندلی داغ. او آموخته است که بسیاری از پیتر و نتواند او و طرفداران برای مردان و زنان به قدرت احساسات خود را. سابق (و غالبا اشک چشم) “کارشناسی” بازیگران عضو اشلی I. نشان می دهد تا به Kelsey یک بطری شامپاین که او در گهواره مانند یک کودک.

ما با دیدن یک پیش نمایش دزدکی حرکت کردن برای “لیسانس” spinoff “گوش دادن به قلب شما” (با توجه مارس 13) است که ترکیب بین “کارشناسی” و “ستاره متولد شده است” برای آنها هیچ یک از خواسته. و شما فکر می کنید “کم عمق” شد و در نهایت از سر خود را.

بعدی ویکتوریا F. متوقف می شود توسط صندلی داغ. او می گوید کریس او را نا امید برای تحقق چقدر پیتر مراقبت در مورد او. او خواسته او را ام او اجازه دهید او را دوست دارم راه او می خواست هر چه زودتر. او می داند که او می تواند گذشته را تغییر دهید. به عنوان برای این حادثه با پیتر سابق (و دوست) ماریسا زمانی که او هشدار داد پیتر در مورد ویکتوریا F. شخصیت? ویکتوریا F. تکذیب شکستن هر گونه ازدواج. ما حدس می زنم که حل و فصل آن در حال حاضر.

یک نگاه به عقب فشار: پیتر میدارد چهار نهایی زنان برای زادگاه تاریخ; فشار تق تق کردن

پیتر گروه می پیوندد راشل لیندسی آگهی گفتگو در مورد آنلاین نفرت

پیتر نشان می دهد که باید فوق العاده بی دست و پا برای همه درگیر. Kelsey سپاسگزار برای او به طور کلی و می گوید: او می داند که او را پیدا کردن کسی که دارای ویژگی های پیتر به او نشان داد که او می خواست در کسی. ما دوست دارم برای دیدن این همه رشد!

ویکتوریا F. با تشکر از صبر او در طول فصل و معذرت خواهی. ویکتوریا F. and Kelsey شده اند باید انفجار آریانا گرانده “Thank U بعدی” بسیاری زیرا آنها به نظر می رسد ذن در مورد آن است.

ساوانا صفحة تا درام و دوباره می پرسد اگر پیتر تاسف دادن گل به زنان که ناشی ترین درام به جای کسانی که آنجا بودند برای دلایل درست. او توضیح می دهد که او به دنبال قلب خود را و آنچه را که او تا به حال به انجام. آن را احتمالا ترکیبی از هر دو ساوانا; اجازه دهید آن را برو.

قسمت محور به شدید گفتگو در مورد اذیت و آزار آنلاین و نفرت در رسانه های اجتماعی به رهبری سابق “لیسانس” راشل لیندسی (اولین و تنها ستاره سیاه از هر دو سری).

“اگر ما تا کنون میخوام رفع این مشکل ما باید به اذعان مشکل” لیندسی می گوید.

لیندسی بار خوانده شده پیام با صدای بلند که شرکت کنندگان دریافت کرده اند – که آنها سگ “بی فایده” و باید “خودت را بکش.” او بار خوانده شده نژادپرستانه طعنه مانند “البته شما کشیدن کارت سیاه” و دیگران هستند که تا حد زیادی bleeped.

همه زنان در بازیگران می گویند که آنها دریافت نفرت آنلاین پیام; Tammy می گوید او تهدید به مرگ دریافت از طریق ایمیل در محل کار. در یک لحظه شیرین که در تضاد با بسیاری از squabbling زنان تعریف الکسا بر روی موهای او و پس از او توصیف نظرات در مورد انتخاب او برای رفتن ، الکسا می گوید او دریافت عشق بیش از حد (نمایندگی برای برنده شدن).

در چه نباید یک فلش اخبار: این مسائل به مراتب فراتر از “کارشناسی است.” ما امیدواریم که شما پرداخت توجه است.

بحران خط متن را فراهم می کند, رایگان 24/7, محرمانه, پشتیبانی از طریق پیامک به مردم در بحران, زمانی که آنها شماره گیری 741741. خودکشی ملی خط تلفن: 1-800-273-8255

ما نمی توانیم صبر کنید برای این کار: یک ‘لیسانس’ برای سالمندان است که در این آثار از ABC. در اینجا به همین دلیل است که یک ایده فوق العاده

و این: آنچه که در ‘کارشناسی Live on Stage’ دقیقا ؟ نمایش جانبازان توضیح قبل از تور ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>