آستروس فریب خورده. بنابراین هر تیم دیگر — در اینجا چگونه

Astros بازیکنان حق گرفتن ضرب و شتم در رسانه ها و در بهار آموزش مجتمع در سراسر کشور به صورت تقلب توسط غیر قانونی سرقت علائم در سال 2017 و 2018 فصل است.

طرفداران chiming با خود مطلق خشم ممکن است بخواهید به نگه داشتن خود را از سنگ ها در جیب خود را به منظور صرفه جویی در خود را در خانه های شیشه ای ،

نظر در تگزاس ورزشی ملت ایران: برای Astros ممکن است شکوه outlast شرم ؟

تمام 30 تیم در لیگ اصلی بیس بال گرفتار شده اند خیانت به حدی است.

در واقع یکی از بزرگترین بازی لحظات – بابی تامسون “شات شنیده دور دنیا” که فرستاده New York Giants به سال 1951 World Series – برای بحث است که آیا تامسون داده شد سر تا بر آنچه از زمین بود. که غول های تیم پس از اعتراف به داشتن کسی که در مرکز میدان با یک تلسکوپ سرقت شکارچی نشانه. که فرد پس از آن خواهد هشدار غول اغل گاو یا حشم با زنگ اخبار – بله زنگ – و از بین برنده خواهد ارسال سیگنال به hitter وظیفه در صفحه.

تامسون همچنین بستری برای دریافت سیگنال در طول این فصل اما نمی رفتن تا آنجا که به گفته او با نوک انگشتانش کردن در آن زمین خاص: “من نمی خواهم به فکر می کنم از چیزی دور از [آن]. آن را کمی دور از من در ذهن من اگر من احساس من کمک کردم در آن زمین است. پاسخ من خیر است. من همیشه افتخار است که نوسان است.”

همچنین در CHRON.COM: اینترنت منفجر با الگوهای رفتاری پس از Astros’ عذرخواهی

بریوز تا به حال یک بار بازیکنان لباس به عنوان طرفداران و ارسال آنها را به بیرون از محیط bleachers به سرقت علائم و سیگنال برای خود ممکن است.

فیلیز حال اغل گاو یا حشم مربی که گرفتار شده بود با استفاده از دوربین دوچشمی و فکر به سرقت علائم در سال 2010.

مارینرز حتی تا آنجا رفت که مجبور زمینه خود را خدمه برای تغییر اندازه جعبه خمیر را برای به دست آوردن یک لبه.

Red Sox که او نیز متهم هستند به طور غیر قانونی از سرقت علائم در حال حاضر تحت یک MLB بررسی است که قرار است به پیچیده می شود تا پایان هفته آینده.

فهرست اسامی را از طریق عکس ها در بالای صفحه نگاه کنید که چگونه هر تیم در لیگ اصلی بیس بال فریب خورده است در گذشته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>