5 عجیب ترین قوانین رونمایی برای MLB را کوتاه 2020 فصل

به روز شده

(Photo by Richard Rodriguez/Getty Images) Photo: Richard Rodriguez/Getty Images / 2018 Richard Rodriguez

عکس: ریچارد رودریگز/گتی ایماژ

(عکس توسط ریچارد رودریگز/گتی ایماژ)

بیس بال ، مرتب کردن بر اساس.

بعد از یک مدت طولانی و شکنجه مذاکره لیگ اصلی بیس بال و بازیکنان آمد به یک توافق در اواخر سه شنبه شب به صورت مختصر, 60-بازی فصل ابتدا در اواخر ماه جولای.

به عنوان HoustonChronicle.com’s چندلر رم این گزارش صبح MLB منتشر شده است 101-صفحه دستی ترسیم بسیاری از پروتکل های آن خواهد بود سازماندهی این فصل به نام پیشگیری از ملت ما ballparks از نوظهور به هوای ویروس bogs.

آن را مقدار زیادی از اطلاعات را در, اما در زیر برخی از تغییرات این بازی است که پرش به صفحه به عنوان certifiably عجیب و غریب, اگر نمی شریف در قصد:

1. هیچ لیس!

(Photo by Tim Warner/Getty Images) Photo: Tim Warner/Getty Images / 2019 Tim Warner

عکس: تیم وارنر/گتی ایماژ

(عکس توسط تیم وارنر/گتی ایماژ)

کوزه هستند lickers. این است که شناخته شده است.

در این فصل با این حال خیس کردن توپ با یک کهنه را نم زدن, در خانه, دهان, آب خواهد بود نه یک گزینه بر روی تپه. لیگ ممنوع است, لیس زدن انگشتان قبل از تبادل بین بردن یکی از بیس بیشتر زمان افتخار ناخالص سنت به نام ایمنی.

جایگزینی لیسیدن خواهد بود یک مرطوب “کوزه کهنه” hurlers می توانید با استفاده از اعمال رطوبت به توپ. آب گزارش شده است که تنها ماده مجاز در این کهنه. پیدا کنم این بهترین نیست به فکر می کنم در این مورد بیشتر است.

2. بدون تف!

(Photo by Ronald Martinez/Getty Images) Photo: Ronald Martinez/Getty Images / 2017 Getty Images

عکس: رونالد مارتینز/گتی ایماژ

(عکس توسط رونالد مارتینز/گتی ایماژ)

دانه آفتابگردان? رفته است. جویدن تنباکو? از اینجا.

تف و بسیاری از گروه های ممنوع برای سال 2020 فصل به دلایل روشن با آدامس که تنها بازمانده دهان-tivity مجاز لیگ.

3. بدون لمس کردن!

(Photo by Alex Trautwig/MLB Photos via Getty Images) Photo: Alex Trautwig/MLB Photos Via Getty Images / 2019 Major League Baseball Photos

عکس: Alex Trautwig/MLB عکس Via Getty Images

(عکس توسط Alex Trautwig/MLB عکس از طریق گتی ایماژ)

بخشی از کاهش گسترش است کاهش نشاط و MLB نمی خواهد اجازه می دهد تا تیمی برای شرکت در چهارم جشن suhc به عنوان dapping و یا در آغوش گرفتن در طول بازی. تماس قبل از بازی نخواهد بود all0wed یا.

4. هیچ فریاد!

Staff Photographer Photo: Karen Warren/Staff Photographer

عکس: کارن وارن/عکاس

عکاس

ترک خود تعیین موقعیت به استدلال می کنند و یا با صدای بلند نطق کردن رسمی خواهد بود ejectable جرم در این فصل با امکان تعلیق و مجازات های مالی در حال وضع مجرم.

5. که در دوم ؟

(Photo by Frank Jansky/Icon Sportswire via Getty Images) Photo: Rules, Mlb, Astros / ©Icon Sportswire (A Division of XML Team Solutions) All Rights Reserved

عکس: قوانین Mlb Astros

(عکس توسط فرانک Jansky/آیکون Sportswire از طریق گتی ایماژ)

به نام کاهش پخش و فرد-به-فرد در معرض تیم بازی فوق العاده نوبت در این فصل شروع خواهد شد با یک دونده در پایه دوم.

این معرفی یک لایه جدید از metagame به تیم استراتژی است و احتمالا یکی از معدود تغییرات طرفداران (از تیم برنده) ممکن است در واقع می خواهم در این سال است.

به طوری که که — سریع و کثیف از MLB جدید ضد تاج سیاست. آن جالب خواهد بود تا ببینید که چگونه لیگ قصد دارد به پلیس بازیکن نزدیکی و خلاق طول مدیران مانند جو Maddon را به منظور بگویید داوران به خوردن یک کفش.

برای Astros آن را فراهم می کند یک نوار بالا به پرش بیش از, اما یکی که ممکن است به آنها کمک کند در راه خود را برای به دست آوردن پسر خوب وضعیت در لیگ چشم-اگر این چیزی است که هر کسی به انجام مراقبت کنه.

دن کارسون دیجیتال تولید برای هوستون کرونیکل. شما می توانید کار خود را در Chron.com و در توییتر دنبال او.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>