29 سالانه Mariachi دعوتی است به serenade هوستون این شنبه

منتشر شده

29 سالانه Mariachi دعوتی نمایشگاه مجموعه به serenade شما این شنبه, مارس 7th, در عرصه تئاتر واقع در 7326 جنوب غربی آزادراه هوستون, TX 77074 از 6 بعد از ظهر تا 10:30 p. m.

در HOUSTONCHRONICLE.COM: سلنا خواهد بود همچنین به RodeoHouston ستاره دنباله از شهرت

هوستون دام نشان می دهد و بازار مال فروشان™ رفتن Tejano کمیته ارائه این رویداد هر سال دعوت پنج حرفه ای Mariachi گروه در سراسر Lone Star دولت به رقابت در ویترین.

هویت پنج گروه یک راز باقی مانده است در طول عملکرد با توجه به RodeoHouston. رقابت آنها را در دو دور قبل از برندگان آن دور پیشبرد به دور نهایی در NRG ورزشگاه.

این نمایشگاه دور اول برگزار شد در عرصه تئاتر در پیش از نیمه نهایی است که برگزار می شود در این مخفیگاه در NRG پارک رفتن Tejano روز است که برنامه ریزی شده برای روز شنبه, مارس 8th.

درها را به باز کردن در 6 p. m. و رقابت آغاز خواهد شد در 7 p. m. بلیط محدوده از $40-50 دلار است و می تواند خریداری شده از طریق وب سایت فروش بلیط در اینجا.

مطلع: ثبت نام برای دریافت شکستن هشدار اخبار از تحویل به ایمیل خود را در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>