تگزاس زن غرق در تعطیلات در حدودی رفت و آمد مکرر در ترک و کایکوس, خانواده, شکایت

یک خانواده تگزاس تحت پیگرد صندل استراحتگاه پس از مادر خانواده خود را غرق در حالی که تعطیلات در یکی از استراحتگاه آن است. خانواده همچنین ادعا می کند که شرکت آنها را ارائه رایگان پنج روز اقامت به عنوان جبران خسارت.

چکیدن چشمه ساکن دایان Hendricks بود که با پسر نوه و دختر در قانون در حالی که ماندن در حدودی رفت و آمد مکرر در تورکس و کایکوس جزیره در ماه جولای سال 2019 با توجه به Houston-بر اساس وکلای Mo العزيز اسپنس گراهام و جو Vinas. خانواده رزرو غواصی سفر برخی از راه دور در اقیانوس اطلس در 20 ژوئیه با توجه به طرح دعوی در دادگاه.

بیشتر توسط JAY R. JORDAN: زن به ضرب گلوله در ممکن است اختلاف داخلی در پنجم Ward, Taco Bell, پلیس می گویند

در حالی که Hendricks شد غواصی او شروع به مبارزه در آب با توجه به وکلای مدافع. دختر در قانون به او کمک کرد تا به قایق و در زمان خاموش ماسک با توجه به طرح دعوی در دادگاه.

این خانواده ادعا می کند که زیر آبی تور قایق اپراتورها و مدرسان حاضر به کمک به زن به عنوان او تلاش برای نفس. وکلای مدافع می گویند که این قایق مجهز نیست هر زندگی-صرفه جویی در ابزار.

قایق اپراتور پس از آن صورت گرفت که خانواده در ساحل به انتظار آمبولانس وکلای گفت. او گرفته شده بود به نزدیک ترین بیمارستان که در آن او مرده.

پس از آن زن از مرگ, صندل استراحتگاه های بین المللی ارائه شده خانواده پنج روز اقامت در یکی از استراحتگاه خود به عنوان یک ژست از “حسن نیت” به سمت خانواده با توجه به وکلای مدافع. خانواده ظ کت و شلوار دوشنبه در دادگاه های ایالتی.

طرح دعوی در دادگاه مدعی چندین اعمال سهل انگاری توسط رفت و آمد مکرر و کارکنان خود را به عنوان به خوبی به عنوان قتل غیر عمدی.

یک سخنگوی حدودی می تواند نمی توان با فشار زمان.

Jay R. اردن را پوشش می دهد آخرین اخبار در منطقه هوستون. خواندن او را بر ما اخبار سایت Chron.com و ما مشترک سایت HoustonChronicle.com | او را دنبال کنید در توییتر @JayRJordan | ایمیل او را در jay.jordan@chron.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر