تگزاس اجازه می دهد تا طرفداران برای حضور در, در بیرون pro, رویدادهای ورزشی,

به روز شده

طرفداران در تگزاس می تواند مجاز به حضور در هوای آزاد, حرفه ای, رویدادهای ورزشی به عنوان به زودی به عنوان هفته آینده با توجه به تجدید نظر منظور از رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت.

با توجه به تجدید نظر سفارش: “تماشاگران مجاز برای وقایع در فضای باز ارائه شده است که در بیرون سالن محدود کردن تعداد تماشاگران به بیش از 25 درصد از نرمال عامل محدودیت از محل تعیین شده توسط صاحب مرکز. تماشاگران مجاز داخلی حوادث است.”

لیگ های حرفه ای به دنبال برای باز کردن باید از ارائه طرح به تگزاس وزارت امور خارجه خدمات بهداشتی و درمانی.

این منظور نیز نشان می دهد دستورالعمل برای طرفداران از جمله حفظ حداقل شش فوت از جدایی از افراد دیگر از همان خانواده و “دیگر اقدامات صورت پوشش بهداشت دست و سرفه آداب پاکیزگی و بهداشت باید با دقت انجام می شود.”

در مارس 22, سفارش ابوت گفت: ورزش حرفه ای اجازه داده می شود به رزومه مارس 31 بدون فن.

حرفه ای اولین رویداد ورزشی در تگزاس خواهد بود IndyCar را Genesys 300 در ژوئن 6 در فورت ورث تگزاس موتور Speeday. PGA چارلز شواب چالش های برنامه ریزی شده برای ماه ژوئن 11-14 در فورت ورث در استعمار کشور باشگاه. این طرح در حال حاضر است که برای هر دو رویداد برگزار می شود بدون تماشاگر.

لیگ اصلی بیس بال ندارد به نظر می رسد به بازگشت به عمل است.

NFL و هوستون تگزاس می گویند که آنها برنامه ریزی برای شروع فصل خود را در زمان در ماه سپتامبر. تگزاسی ها در بازی با سقف باز در NRG ورزشگاه می تواند یک گزینه اگر NFL تصمیم می گیرد به اجازه می دهد تعداد محدودی از طرفداران حضور در بازی. تگزاسی ها در’ خانه اول فصل بازی است که برای برنامه ریزی Aug. 22 و خود را در اولین بازی خانگی فصل به طور منظم سپتامبر است. 20.

این NWSL خانه هوستون داش اولین تیم حرفه ای ورزشی لیگ با برنامه ریزی برای بازگشت. زنان لیگ فوتبال باز خواهد گشت ژوئن 27 با یک سال 2020 NWSL چالش مسابقات جام در ایالت یوتا است.

MLS و هوستون دینامو گزارش با توجه به تمام تیم های بازی در اورلاندو فلوریدا., ابتدا در اواخر ماه ژوئن.

تجدید نظر سفارش می کند آدرس کالج ورزشی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>