تگزاس خوانندگان دست و پا زدن برای جورج فلوید به افتخار قربانیان نژادی و بی عدالتی

منتشر شده

بیش از 100 تگزاس خوانندگان جمع آوری شده در گلوستون صبح جمعه به یاد داشته باشید جورج فلوید و همه کسانی که از دست داده اند و زندگی خود را به دلیل خشونت پلیس و نژادی و بی عدالتی است.

در صلح oceanside جمع آوری به نام “جورج فلوید دست و پا زدن در همبستگی با زندگی موضوع” خوانندگان ارجمند فلوید با یک لحظه سکوت. Ellie Cherryhomes و ماریا قوودو همکاری در سازماندهی این دست و پا زدن کردن رویداد. هر کس خواهد بود استقبال, که آیا آن خوانندگان یا کسانی که می خواستند برای ایستادن در همبستگی با آنها.

“بیایید با هم به صورت مسالمت آمیز در ترویج برابری و زندگی ماده و افتخار زندگی جورج فلوید Breonna تیلور Ahmaud Arbery و بسیاری از بیشتر گرفته ناعادلانه توسط نژادی و بی عدالتی” Cherryhomes نوشت: در Facebook پست اعلام رویداد.

از TRAYVON به FLOYD: The lost زندگی سیاه و سفید زندگی می کند موضوع دعوا برای

شرکت کنندگان در این دست و پا زدن را نیز تشویق به آوردن گچ و ایجاد پیام های عدالت اجتماعی در طول گلوستون دیوار یا سد دریایی.

“مردم در گشت و گذار جامعه شروع یک مکالمه پس از مرگ جورج فلوید. دست و پا زدن کردن یک راه به افتخار surfer که افتاده است” Cherryhomes گفت. “ما می خواستیم به افتخار کسانی که فوت کرده اند از خشونت پلیس.”

Cherryhomes گفت که او با الهام از مشارکت مردم برای این رویداد.

“ما سازمان یافته آن را فقط یک روز پیش. 24 ساعت. ما با قرار دادن یک بروشور در Facebook,” Cherryhomes گفت. “ما نمی هر گونه ایده در مورد چگونه بسیاری از مردم را نشان می دهد اما 100 نفر نشان داد تا برای این است.”

لحظه ای سکوت گذشته برای 8 دقیقه, 46 ثانیه مارک بار است که یک افسر فشرده زانو خود را در برابر جورج فلوید گردن قبل از مرگ او.

قبل از پارو از خوانندگان نوشت: اسامی افرادی که در بازداشت پلیس در سلاح های خود را در Sharpie.

‘سکوت خشونت’: به همین دلیل صحبت کردن علیه نژاد پرستی صحبت می کند جلد

“ما می خواستیم برای الهام بخشیدن به مردم به گفتگو در مورد موضوعات حساس,” قوودو گفت. “این مهم است که کسانی که ناراحت شدن مکالمات و نه فقط انتخابی شنیدن آنچه که آنها می گویند اما واقعا گوش دادن.”

نقطه ای که در آن خوانندگان ور رفته, خارج شده بود, از لحاظ تاریخی, تفکیک سواحل در طول 28 و 29 نزدیکی لذت اسکله.

Cherryhomes گفت که همه آمریکایی ها کار مجدانه با هم گوش دادن به یکدیگر به مبارزه نژادی و بی عدالتی است.

“این منصفانه نیست که مردم آمریکا باید برای زندگی در ترس از خشونت در هر روز– و دیگر مردم زندگی می کنند با امتیاز” Cherryhomes گفت. “مردم نیاز به صحبت کردن با یکدیگر و ناراحت کننده مکالمات بنابراین ما می توانیم نشان می دهد و کمک به مردم دیگر. ما نیاز به مطمئن شوید که ما یک بخشی از مشکل است.”

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>