تگزاس دیوان عالی کشور رد تگزاس روحانی درخواست تجدید نظر به برگزاری هوستون کنوانسیون در فرد

منتشر شده

تگزاس دیوان عالی کشور است را رد کرد و درخواست تجدید نظر در حزب جمهوری خواه از تگزاس به دنبال میزبان خود را در شخص کنوانسیون این هفته در هوستون. قضات نیز محروم مشابه دادخواست رهبری حزب دیگر مقامات و هوستون فعال استیو Hotze.

روز دوشنبه اخبار به طور موثر می کشد این حزب احتمال برگزاری آن در فرد جمع آوری به عنوان برنامه ریزی شده که قرار بود به شروع ماه جولای 16 در هوستون George R. Brown مرکز کنوانسیون.

هوستون COVID-19 روز رسانی: Hidalgo, ترنر, فراخوان جدید اقامت در خانه سفارش در هوستون

همانطور که از شنبه, دولت جمهوریخواه کمیته اجرایی در نظر گرفته شده حزب حاکم هیئت مدیره تا به حال مجددا این تعهد به اقدام این رویداد بود که انتظار می رود به رسم تقریبا از 6000 نفر است.

هفته گذشته شهردار هوستون سیلوستر ترنر کارگردان این شهرستان در بخش حقوقی برای کار با هوستون اول Corp., اپراتور مرکز همایش به نقد و بررسی قرارداد خود را با این حزب است. این گروه بعدها با ارسال نامه ای به حزب اطلاع آنها که این رویداد شده بود لغو شد. این حزب در پاسخ گفت: این امر سو ترنر شهر هوستون هوستون اول Corp. با این استدلال که جمع آوری و محافظت شده تحت هر دو تگزاس و ایالات متحده آمریکا قانون اساسی است و باید اجازه داده شود برای ادامه به عنوان برنامه ریزی شده. یک شهرستان هریس قاضی رد درخواست توسط حزب که به آنها اجازه ادامه با کنوانسیون و به زودی پس از این حزب گفت: درخواست فایل به تگزاس دیوان عالی کشور است.

به عنوان عقب و جلو کرده, گرفت, حزب, مقامات بارها گفته ام که آنها یک طرح احتمالی برای میزبانی این رویداد تقریبا.

این مقاله برای اولین بار به نظر می رسد در TexasTribune.org

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>