ایالت تگزاس تحقیق مربی به اتهام نژادپرستانه نظرات

به روز شده

ایالت تگزاس در حال راه اندازی یک تحقیق به مردان بسکتبال مربی دنی Kaspar پس از سابق گارد نقطه Jaylen Shead توییتی یک لیست از لحاظ نژادی حساس دیدگاه Kaspar گفته کارگردانی نسبت به بازیکنان.

Shead که redshirted در ایالت تگزاس در 2017-18 آغاز شده و در 2018-19 قبل از انتقال به واشنگتن برای سال آخر خود را از واجد شرایط بودن ارسال شده تصاویر سه شنبه شب با شرح آنچه که او به نام “تکان دهنده” تجربه و سوء استفاده از قدرت توسط Kaspar.

“من شخصا این اتهامات عمیقا نگران کننده” ایالت تگزاس ورزشی مدیر لری Teis در بیانیه ای گفت:, و اضافه کرد که این برنامه را به طور کامل همکاری در تحقیقات انجام شده از طریق این دفتر از فرصت های برابر و عنوان IX. “این گروه از دو و میدانی متعهد به تقویت دانشگاه ما فرهنگ است که ارزش ها و پشتیبانی از تنوع سهام و ورود برای ما دانشجو-ورزشکاران و کارکنان و جامعه است.”

خشونت: Texas State دانشجو زخمی توسط پلیس آستین در اعتراض

پست بازتوییت شده توسط حداقل سه نفر از Shead ایالت تگزاس هم تیمی. الکس طاووس که بازی برای بابکتس از سال 2017 از طریق 2019 نوشت: “من ایستاده با پسر من Jaylen و همه چیز او می گوید 100 درصد است.”

Shead گفت: Kaspar تحت فشار قرار دادند بازیکنان برای اجرای سریع تر در طول تمرین با گفتن آنها را به “تعقیب که مرغ است.” زمانی که Shead بود جلوتر از دیگر بابکتس, Kaspar گفت که او “در حال اجرا مانند پلیس ها پشت سر او” با توجه به Shead.

Kaspar همچنین تهدید به اروپا بازیکن اخراج و پیشنهاد او می تواند با استفاده از یک نژادی لکه دار چرا که او شنیده می شود بازیکنان با استفاده از آن Shead نوشت.

زمانی که نمرات اعلام شد, Kaspar برابر بازیکنان معدل برای آینده خود شغل گفتن 2.2 دانشجو او خواهد بود کار در Popeyes با توجه به Shead. اغلب Shead گفت: مقایسه شد بر اساس کلیشه.

Shead همچنین نوشت که ایالت تگزاس لباس کد هدفمند سیاه و بازیکنان با انجام ژنده پوش, گوشواره, مو ممنوع است.

“این چیزها اتفاق افتاده است آنقدر روزانه ما شد بی حس آن را به عنوان عادی بود” Shead گفت. “کلمات او بود نه تنها نسبت به جامعه سیاه و سفید, اما دیگران نیز هست.”

Shead منتقل شده و پس از به طور متوسط 7.9 امتیاز 4.8 کمک و 4.3 ریباند در هر بازی برای یک تیم که رفت 24-10 در طول 2018-19 فصل است.

در پیگیری جیر Shead گفت که او صحبت کردن در مورد شکایت خود در طول زمان خود را با بابکتس اما نوشته شده بود و به عنوان “uncoachable.”

“من تصمیم به ترک آنجا که من می دانستم که من می خواهم در نهایت چیزی می گویند و من می ترسم من نمی خواهد بود قادر به بازی در هر نقطه و یا یک کار مربیگری به عنوان من می خواهم به یک روز” Shead نوشت.

Kaspar مربی است در ایالت تگزاس از سال 2013. در طول فصل اول سابق بابکتس بازیکن ریحان قهوه ای طرح دعوی در دادگاه در برابر مدرسه و Kaspar ادعا مربی اختصاص داده بورسیه ها بر اساس نژاد و هر NBC Sports. طرح دعوی در دادگاه در نهایت اخراج شد.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>