تگزاس, غرب SWAC لغو تمام سقوط های ورزشی و احتمالا برای بهترین

دانشگاه جنوبی تگزاس همراه با جنوب غربی کنفرانس ورزشی (SWAC) اعلام کرده اند به تعویق افتادن همه برنامه ریزی شده سقوط مسابقات همراه با SWAC قهرمانی به دلیل ادامه نگرانی های مربوط به COVID-19 جهانی همه گیر دانشگاه جنوبی تگزاس نوشت: در بیانیه هفته گذشته است.

به عنوان خوانده شده از طریق مطبوعات با انتشار یک آه امداد خوشحالم که کالج ها و دانشگاه ها شروع به توجه است که سقوط ورزش-ورزش و به طور کلی باید به تاخیر افتاد.

با توجه به CDC بالاترین خطر برای ورزش خواهد بود به انجام انجام مهارت-ساختمان دریل یا مطبوع در خانه به تنهایی و یا با اعضای خانواده. خطرناکترین چیزی که می تواند کامل رقابت بدون هیچ تغییری و هیچ استراتژی کاهش اجرا و بازی تیم از مناطق مختلف در یک سفر تیم محیط زیست است.

زمانی که من منعکس روز من به عنوان یک دانشگاهی, والیبال, بازیکن, من شروع به یاد داشته باشید که چگونه غیر بهداشتی یک تیم ورزشی می تواند از, سفر, قفل اتاق های از والیبال در میان هم تیمی در طول تمرین–به نظر می رسد مخاطره آمیز در محیط جدید ما.

در آزادی مطبوعات, معاون رئيس جمهور از دو و میدانی بین دانشکده کوین گرنجر گفت: “امنیت و رفاه ما دانشجو-ورزشکاران و مربیان و طرفداران و اعضای هیات علمی/کارکنان اولویت ما است. تصمیم کنفرانس را فراهم می کند زمان بیشتری را برای این بخش و ما منابع خارجی به دقت نظارت و ریز لحن مداوم شرایط اطراف COVID-19 همانطور که همه ما می دانیم که این تغییرات روزانه است. این همچنین به ما اجازه می دهد یک فرصت برای اطمینان از ما دانشجو-ورزشکاران و کارکنان قرار می گیرد در بهترین موقعیت ممکن است پزشکی و جسمی زمانی که آنها بازگشت به دانشگاه.”

ورزشی در سطح دانشگاهی می توانید گه. کلاس در صبح ناهار در کافه عمل در شب و کوچک دیگر ظهور که اتفاق می افتد در دانشگاه. شما واقعا نمی تواند حساب برای همه شما در تماس با صورت روزانه اجازه دهید به تنهایی در یک دانشگاه. نه به ذکر است سفر به جای کنفرانس برنامه. وجود دارد هیچ گفتن چه شما می توانید انتخاب کنید تا سفر به از دولت به دولت.

برای جنوبی تگزاس مدرسه ساخته شده است که امکانات رفاهی برای تمام دانشجو-ورزشکاران رفتن به ترم پاییز.

سقوط تیم های ورزشی و ورزشکاران این فرصت را به شرکت در کلاس ها و شیوه ها در آماده سازی برای زمستان 2021 رقابتی برنامه پس از بازگشت به دانشگاه. دانشجو-ورزشکاران توانایی شرکت در مطبوع و قدرت آموزش و شیوه در تمام رشته های ورزشی ارائه شده تمام نیاز های محلی و ایالتی و فدرال ایمنی و بهداشت دستورالعمل های ملاقات, با توجه به انتشار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید