تگزاس جنوبی غلبه کند شروع به پایین ایالت آلاباما

به دنبال به امن خانه-دادگاه مزیت برای باز گرد از هفته آینده SWAC مسابقات بسکتبال تگزاس جنوبی نشان داد که در H&PE عرصه ممکن است ارزش مبارزه را دارد.

به دنبال تنبل برای بخش زیادی از این بازی تسو زنده آمد در نیمه دوم. Bryson اتین ضربه زدن کراوات-شکستن 3-اشاره گر با 1:33 به بازی بلند کردن تسو به یک جنگ سخت 78-73 برنده دوم از پنج بازی بیش از 10 روز کشش ببر.

اتین را در سبد قرار داده و ببر برای خوب 72-69.

همه چیز رو testy بین تیم با 13:25 باقی مانده در بازی و تسو در پشت 46-40. ببر’ Eden سارکوم شروع jawing در یکی از ایالت آلاباما بازیکنان. وجود دارد هیچ مشت پرتاب می شود و یا shoves.

پس از بررسی ویژگی های خطا داده شد به سارکوم و ایالت آلاباما را Decardo روز. یک دقیقه بعد تسو جاستین هاپکینز ارزیابی ویژگی های. از ویژگی های خطا را پس از تسو شروع به جلو Yahuza Rasas خارج شد برای آشکار 2 ناپاک با 16:58 باقی مانده است.

شاید چیزی که الهام گرفته از ببر (15-14, 12-4) در یک بازی زنده تلویزیونی در ESPNU. پس از آن تسو در نهایت به نظر می رسید به بازی با روح و روان.

Tyrik آرمسترانگ به ثمر رساند بازی-بالا 21 امتیاز برای تسو و جان واکر سوم که الهام گرفته از نیمه دوم شارژ به ثمر رساند نه. Tyrese رابینسون به ثمر رساند و 15 امتیاز و Jacoby راس اضافه شده 12 امتیاز برای ASU (8-21, 7-9).

تسو به بازی در انحصاری در اختیار داشتن جایگاه دوم است. چهار finishers از فصل به طور منظم میزبان یک چهارم دور SWAC بازی مسابقات در روز سه شنبه 10 مارس. ببر نتیجه گیری فصل خود را در جاده ها – روز پنج شنبه در جنوب و شنبه در وضعیت.

ایالت آلاباما است که در حال حاضر در مکان هفتم. و اگر تسو برنده این دو تیم می تواند هر بازی دیگر در دور باز از هفته آینده مسابقات در بیرمنگام علا.

پس Rasas’ تخلیه Austin راجرز تبدیل هر دو پرتاب آزاد به گسترش Hornets’ منجر به 40-35. 6-7 Rasas در آمد به طور متوسط 9.9 امتیاز و 8.1 پرتاب ریباند.

ببر را تحت سلطه این مجموعه به تازگی با اورلئانز برنده 19 از گذشته 21 بازی. ببر’ 79-55 از دست دادن در ایالت آلاباما در اوایل فوریه جامعی 15-بازی winning streak بیش از اورلئانز.

دوم-سال ببر مربی جانی جونز نیست خجالتی در مورد جایگزین کردن و آشکار بود جمعه. در نیمه اول 14 بازیکن دیدم عمل از جمله کوین گرنجر جونیور و فارغ التحصیل انتقال اردن اندروز که هر یک شروع در ارشد شب. دوازده بازیکن حداقل چهار دقیقه بیش از 20 امتیاز.

جستجو برای راه حل های جونز به دنبال برخی از ترکیبی به کار انجام می شود. تنبل نیمه اول توسط تسو دیدم ببر انتهایی 34-28 در حاصل کار دو تیم.

فاقد توهین آمیز ریتم تسو رهبری تنها دو دقیقه, 29 ثانیه از نیمه اول. تسو گذشته منجر نیم بود 4-3 پس از آرمسترانگ لیآپ در 17:35 خوانده شده را علامت.

تسو از دست رفته نه از اول آن 11 عکس به پایان رسید و نیمه اول تیر فقط 28.6 درصد (8-از-28).

ایالت آلاباما led 14-6 قبل از تسو در بر داشت توهین آمیز در جریان به ثمر رساند هشت مستقیما امتیاز. ببر تساوی نمره 14-همه در دو پرتاب آزاد از جعفر’Mare Redus با 9:25 باقی مانده در نیم.

اما اورلئانز ساخته نفع خود به عنوان بسیاری از هشت امتیاز. یک سبد در روز قرار داده اورلئانز جلوتر 30-22 با 4:08 به بازی در نیمه. تسو نتیجه آن در صفحه اصلی برنامه 10-1 و برنده است نه یا بیشتر بازی ها در داخل H&PE عرصه هر سال پس از فصل 2010-11.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>