تگزاس سکوت شماره 22 Texas Tech و داد و بیداد کن خود طرفداران چهارم-راست برنده

LUBBOCK – The scarlet دریا ایستاده بود هنوز. پس از دو ساعت از نوسان دار, جیغ و dousing تگزاس در این jeers قرمز اظهارات’ گروه ترکان و مغولان تا به حال کمی به سمت چپ می گویند.

رویس هام بود صدا خفه کن. تاریخ رو به جلو جمعیت پوزه آمد حسن نیت ارائه میدهد از یک سر به فلک کشیده قرار داده و پشت لیآپ با 50 ثانیه باقی مانده است. آن را یک روح در جنگیدن در یک نبرد در شنبه غوغا بین تگزاس و فناوری تگزاس.

تگزاس (18-11, 8-8 بزرگ 12) ظهور شنبه از گرسنه ایران مارکت عرصه با یکی دیگر از فصل صرفه جویی در پیروزی. آن 68-58 پیروزی بر شماره 22 Texas Tech (18-11, 9-7) مشخص شده در برنامه چهارم راست برنده و دوم متوالی بیش از یک رتبه دشمن.

این Longhorns باید تابش لازم ناامیدی در چهار بازی پس از خیره کننده فلاپ برابر ایالتی آیووا.

برای دومین بار به عنوان بسیاری از بازی ها, هوشمند تحویل داده شد یک ویژگی های. که آمد بر روی پاشنه از هشدار رسمی. حتی پس از او بود که حاشیه پیچ از رعد و برق یک حلقه از مشت پمپ و roars و کف آن زمان که قطراتش.

در مقابل اقیانوسی از نشانه تمسخر Longhorns های اخیر ابتلای عنوان و تاریخ غم خانه جمعیت این Longhorns شد و آهسته شروع به کار کند. جرم بود و مادران هر چند خیلی فنی بود ،

یک تعقیب و گریز-پایین بلوک هام ارشد گارد کریس کلارک بود ignitor.

“ما شروع کردن کمی درهم و برهم و آهسته” اشتباه اول بال براک کانینگهام گفت. “اما هنگامی که ما احساس برای بازی ما و بچه ها شروع به دست آوردن اعتماد به نفس از طریق عکس, دفاع و بازگشت آن را فقط یک اثر گلوله برفی برای بقیه از این بازی است.”

قرمز اظهارات به فضای اطراف قوس به کانینگهام غیر تیراندازی دفاعی maven با هفت حرفه امتیاز و او از آنها ساخته شده آن را پشیمانی با دفن دو 3-اشاره گرها در 90 ثانیه طول. او به پایان رسید با یک حرفه ای-بالا هشت امتیاز و پنج ریباند و hounded تکنولوژی پیشرو گلزن Jahmi’us رمزی (13 امتیاز 4 از 13).

اما اشتباه دوم گارد اندرو جونز انجام Longhorns در یک روز همکار backcourt استارت مت کلمن و کورتنی Ramey تلاش برای پیدا کردن یک ریتم است.

در نهایت سالم به اندازه کافی برای در آغوش نقش خود را به عنوان یک سطح سه استاد با لیزر-اعتصاب یک گام اول یک آرایه از اتمام حرکت و لمس صاف جونز (حرفه ای-بالا 22 امتیاز) نگه داشته Longhorns نزدیک با 14 در نیمه اول با امتیاز.

تگزاس ورزشی ملت ایران: دریافت خبرنامه واقعی برای طرفداران ورزش فرستاده شده به طور مستقیم به صندوق پستی خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>