تگزاس مدرسه, مدیره, رای به اتفاق آرا به رعایت سیاست که منجر به سیاه دانشجويان تعلیق

DeAndre آرنولد و پسر عموی خود را Kaden برادفورد شد نام خانواده و فعالان غیر رسمی به برخی از اوایل سال جاری هنگامی که خود را به کوه Belvieu تگزاس school district (حدود 30 مایل در خارج از هوستون) به حالت تعلیق در هر دو آنها را برای امتناع خود را قطع dreadlocks. مدرسه منطقه در آن زمان نیز تهدید به نگه داشتن آرنولد از مدل ارشد و فارغ التحصیلی دبیرستان اگر او نبود برش مو خود را.

نام خود را ممکن است روند دوباره خیلی زود از آنجا که آنها برنامه ریزی برای ادامه مبارزه بعد از آرایشگران تپه Independent School District تصمیم گرفت آن را نمی خواهد تغییر سیاست که منجر به تعلیق در وهله اول با توجه به NPR. در یک اتفاق آراء در جلسه این هفته هیئت مدیره مدرسه رای به حفظ سیاست در تدبیر.

“به خصوص در این لحظه, در آینده, به زودی پس از جورج فلوید مرگ و بزرگترین تظاهرات در تاریخ ملت ما بسیاری از نهادهای مختلف در حال حاضر در حال بررسی سیستمیک نژادپرستی و ضمنی تعصب و نگاه به درون خود” برایان Klosterboer یک وکیل با آیتالله سیستانی از تگزاس که نشان دهنده برادفورد NPR گفت. “این یک فرصت بود برای هیئت مدیره مدرسه به تجدید نظر و تغییر سیاست های خود را به طوری که آن می تواند فراگیر و تصدیق از همه دانش آموزان بدون در نظر گرفتن جنسیت و نژاد.”

با توجه به یک وکیل برای منطقه مدرسه سیاست است و هیچ ربطی به نژاد و و بیشتر به کار با حصول اطمینان از استاندارد بالا و سطح کیفیت در منطقه مدرسه.

صفحه 55 از آرایشگر تپه ISD دانشجویی کتاب آمده است که “مرد دانشجويان مو را گسترش دهید, در هر زمان, زیر, ابرو, و یا در زیر لوب گوش.” این کتاب می گوید: موهای خود را نمی توانید به سقوط به زیر بالای یک تی شرت یقه و یا فرسوده در یک سبک است که باعث می شود مو به گسترش زیر ابرو و یا در زیر لوب گوش زمانی که اجازه دهید پایین.

“آنها می خواهند این استاندارد بدون نیاز به دیدار با استانداردهای” وکیل هانس Graff گفت: با توجه به هوستون رسانه های عمومی. “آنها می خواهند به درمان متفاوت است. آنها گفتند: ما می خواهیم پیشرفت علمی ما می خواهیم تعالی از آرایشگران تپه. اما ما نمی خواهیم خود را مطابق با آنچه در آن طول می کشد برای رسیدن به آن است.'”

نظر: تعلیق آرایشگران تپه ISD دانشجو بیش از dreadlocks قرار می دهد تمرکز بر روی مو تبعیض

اما Klosterboer NPR گفت که استدلال خود را نژادپرست است. مدرسه منطقه در اصل و گفت که “تنها راه به عالی است مناسب که اکثر کلیشه,” او توضیح داد.

آرنولد شده بود رفتن به مدرسه در منطقه پس قبل از مهد کودک در سال است. او شده است با پوشیدن dreadlocks برای مدتی در حال حاضر اما موفق به جلوگیری از مشکل با نگه داشتن موهای خود در سراسر دبیرستان خود را سفر. منطقه تغییر قوانین در سال 2019 اضافه کردن بند است که دانشآموزان مو را برای دیدار با الزامات حتی اگر آن است که فرسوده است.

هر دو هاپکینز و پسر عموی خود را افزایش junior حذف شدند از منطقه توسط پدر و مادر خود منتقل و در جای دیگر به طوری که آنها می تواند خود را حفظ dreadlocks.

“هر کسی که ملاقات Kaden و د’Andre این دانش آموزان می داند که چگونه فوق العاده عالی هستند” Klosterboer NPR گفت. “آنها در حال حاضر قربانی بودن و دور از دوستان خود را — در حال جدا شده در مدرسه — به ایستادن برای خود حقوق اساسی و به ایستادن برای خود و میراث خود و خانواده خود و فرهنگ خود و برای آنچه آنها باور دارند. و این عالی است.”

یکی دیگر از شنوایی برای این مورد است و انتظار می رود اتفاق می افتد یکشنبه که در آن برادفورد پدر و مادر طرح به درخواست هیئت مدیره اگر پسر خود را می تواند بازگشت به اصلی خود را در منطقه به عنوان طرح دعوی در دادگاه که Klosterboer گفت NPR می تواند هزینه مالیات دهندگان صدها هزار دلار’, حرکت رو به جلو است.

“ما می شده است امید است که این منطقه خواهد تغییر سیاست های خود در حال حاضر گفت:” NPR “بدون انتظار برای یک دادگاه فدرال به آنها بگویید و آنها را وادار به انجام آنچه درست است.”

NPR گزارش داد که تنها سه درصد از دانش آموزان در باربر تپه ISD سیاه و سفید است که بسیار پایین تر از 12 درصد در تگزاس مناطق.

در آن زمان از این مقاله آرایشگران تپه ISD نمی تواند نظر رسیده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر