آستین – تگزاس در روز پنج شنبه خود را به اتمام 2020 امضای کلاس با اضافه کردن فلاگرویل Connally cornerback Jahdae بارون.

چهار ستاره دفاعی بازگشت خود را اعلام کرد تعهد در زندگی Instagram.

بارون در ابتدا امضا نامه ای از قصد با بیلور اما هفته گذشته درخواست آزادی. خرس سابق مربی مت Rhule در ژانویه ترک کالج صفوف به مربی Carolina Panthers که نقش مهمی در بارون امید بستن به بازگشایی تعهد خود را.

بارون گفت که او احساس نمی کند همان سطح از ارتباط با بیلور مربی دیو آراندا و کارکنان خود را. بنابراین او مجموعه های خارج برای پیدا کردن یک برنامه جدید است که احساس می کنید بیشتر شبیه خانه است.

سپس تگزاس خواستار آمد.

“این فقط در تلاش برای ایجاد اتصال با هر مربی و سپس مطمئن شوید که مادر من با آن خوشحال بود” بارون گفت. “من یک Longhorn از آنجایی که من بچه بودم. به صداقت آن سخت بود در ابتدا گفتن خودم من رفتن به تگزاس. اما پس از آن همه چیز باز به بالا.”

بارون ملت شماره 24 cornerback و شماره 51 در وزارت امور خارجه استخدام, هر 247Sports کامپوزیت رتبه بندی. او همچنین wideout و بازگشت در ضربات دبیرستان و رقابت در 100 و 200 متر به عنوان یک عضو از مسیر درست تیم.

علاوه بر این از بارون ضربه تگزاس به شماره 8 در 247Sports’ 2020 کلاس رتبه بندی, به مناسبت سومین بار متوالی به Longhorns به پایان رسید داخل بالا 10.

“من واقعا خوشحال (زمانی که دانشگاه تهران ارائه شده)” بارون گفت. “من در حال حاضر می دانستم که این یک معامله انجام می شود که در آن نقطه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im