تگزاس ساکن سهام سفر شخصی از تست مثبت برای coronavirus

از آن شده است و 14 روز پس از شکارچی هوارد اولین مشکوک او قرارداد COVID-19.

ده روز پس از آن تایید شد.

در حال حاضر هوارد 50 ساله دالاس ساکن است و دوره نقاهت و خارج از قرنطینه. در عین حال او تنفس زحمت کشیده در زمان حس خود را از طعم و مزه آن تغییر می یابد و مشکلات روده امدن.

Coronavirus: چگونه هریس شهرستان اقامت در خانه سفارش در مقایسه با دیگر شهرستانهای متحده

“من رفت و برای یک پیاده روی دیروز و پس از حدود پنج بلوک, من تا به حال به نشستن. من نمی توانستم نفس بکشم” هوارد گفت.

هوارد که در هیچ زمینه ای شرایط بهداشتی معتقد است او گرفتار این ویروس از طریق آلوده مسافر نشسته پشت سر او در یک پرواز از آسپن کلرادو., در مارس 9. پس از بازگشت به Dallas, این بود زندگی به صورت عادی.

تا مارس 12.

“من تا به حال یک تب خفیف و سرفه های خشک. آن است که یک نور غلغلک دادن در پشت گلو خود را. وجود دارد بدون خلط یا موکوس گفت:” هوارد که رئیس جمهور از Dallas-بر اساس هورمون درمان.

روز بعد او شروع به تجربه سر و بدن درد و خستگی و عرق شبانه. تب نیز افزایش, اما او تا به حال هیچ راهی برای اندازه گیری درجه حرارت خود را با توجه به کمبود دماسنج میان coronavirus بیماری همه گیر.

هوستون: خواننده رپ Scarface می گوید او آزمایش مثبت برای coronavirus

او با اتکا بر Gatorade برای کمک به خود را دوباره پر کردن الکترولیت ها. “من فوق العاده تشنه. من چقدر Gatorade نیاز من” هوارد گفت.

پس از تماس با دکتر خود, Howard تصمیم به دنبال توجه پزشکی.

“من پزشک به من گفت که وجود دارد تنها 42 تست واحد را به خود اختصاص داده دالاس که در آن زمان و مگر من نیاز به یک ونتیلاتور من باید در خانه بمانند و استراحت” گفت: Howard. “او همچنین گفت: اگر من احساس می کنم نیاز به کمک می آیند.”

دو روز بعد علائم بدتر شده است ،

“من تب بسیار بالاتر بود و من تنفس بود واقعا زحمت کشیده. من احساس مانند ریه ها من دو کیسه های کاغذی. من می توانم شنیدن آنها آمیزش هر بار که من را یک نفس گفت:” هوارد.

او همچنین تجربه شدید درد بدن از جمله ناراحتی در پشت و قفسه سینه.

“من احساس من تا به حال یک بند در اطراف قفسه سینه. درد را احساس مانند آن را از پایین آمدن لوب از ریه و قفسه صدری است. آن را ناراحت کننده برای دراز,” او گفت:.

اما نگران کننده ترین چیزی بود که ترس از ناشناخته ها.

“علائم بدتر شد و من نمی دانم چقدر بدتر از آن ممکن است دریافت کنید. به من گفته شد به خود قرنطینه مگر اینکه من نیاز به ICU تنفس پشتیبانی,” او گفت:. “هنگامی که شما تصمیم به رفتن ؟ در چه نقطه شما نیاز به مراقبت بهتر از خودتان است؟”

پس از گرفتن پزشک-توصیه می شود دوز 1600mg از تیلنول خود وضعیت بهبود یافته است. “من تب بی خانمان شده اند و من احساس بهتری در آنجا گفت:” هوارد.

در مارس 16, چهار روز پس از او در ابتدا مشکوک او ممکن است مبتلا Howard دریافت یک پزشک ارجاع به آزمایش COVID-19 در بیلور Scott & White مرکز پزشکی در گرینویل.

این تست نیاز به یک سواب از یک سخت برای رسیدن به منطقه از گلو. برای دریافت وجود دارد تکنسین درج یک نازوفارنکس سواب — در اصل یک غول Q-tip — به بيماران بینی.

“آن نیش سوراخهای بینی اما تنها طول می کشد حدود 10 ثانیه” هوارد گفت. یک روز بعد از آن تایید شد که هاوارد به حال coronavirus.

هوارد منتشر شد از قرنطینه این هفته اما عوارض ناشی از ویروس باقی می ماند. او حس بویایی و چشایی هنوز کمی, و او تا به حال تهوع و مشکلات روده.

او معتقد است که بدترین پشت سر او. در حال حاضر او dishing از توصیه به دیگران.

“بسیاری از ما خواهد شد coronavirus. خود را در حفاظت از سیستم ایمنی بدن, خوردن و استراحت” هوارد گفت.

“ما نیاز به همه حفاظت از افراد مسن و کسانی که با سرکوب سیستم ایمنی و یا ریه و تنفس مسائل با پیروی از دستورالعمل های اجتماعی و با کمبود تخت و دستگاه تهویه مصنوعی و دارو به اعتقاد من ما نیاز به سرپناه در محل به سرعت پایین انتقال این ویروس است.”

@marcydeluna

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>