The Texas Renaissance Festival به تازگی اعلام کرد که گسترش آن در جنگل مسحور منطقه با دو جاذبه آمده 2020 فصل است.

این جشنواره بزرگترین رنسانس-مضمون-رویداد در کشور و جذب نزدیک به نیم میلیون بازدید کننده در هر سال با توجه به وب سایت رویداد. واقع در حدود یک ساعت رانندگی در شمال هوستون در Todd Mission نه رویداد آخر هفته ویژگی های صدها نفر از مغازه ها و نوازندگان, نوازندگان و رقصندگان در 55 هکتار 16 قرن اروپایی الهام گرفته از ایجاد کرد.

در هوستون CHRONICLE.COM: تگزاس رن متحرک – شهر و آن ایجاد شده – دست و پنجه نرم کردن با آینده به عنوان ” شاه جورج برنامه های میراث او

جشنواره چند سال گسترش پروژه اضافه خواهد شد دزدان دریایی یک موزه و اسلاید به جنگل مسحور منطقه با توجه به انتشار. یک اجرای موسیقی صحنه و محبوب جشنواره فروشگاه جارو گنجه و Enchanted Realm نیز خواهد بود مستقر در بازسازی جنگل فضا.

این جشنواره در حال حاضر جستجو برای 25 جدید فروشندگان برای پر کردن گسترش منطقه در هر انتشار. علاقه مند فروشنده متقاضیان برای سال 2020 فصل می توانید یک طرح کسب و کار, عکس و نمونه ای از محصولات خود را از هنر و یا تظاهرات قطعه به vendors@texrenfest.com و یا دسترسی به 2020 فروشنده نرم افزار آنلاین.

CRAWFISH فصل 2020: اینها برخی از گل مورد علاقه خود را اشکال نقاط در هوستون

2020 فصل اجرا خواهد شد Oct. 3-Nov. 29 و خواهد شد از ویژگی های با مضمون تعطیلات آخر هفته است که عبارتند از “جشن اکتبر”, “دزدان دریایی ماجراجویی” و “همه یادگاران حوا.”

چندین جدید, جاذبه های, عرض های قرون وسطی-بازی های سبک و به روز اردوگاه قوانین معرفی شدند به جشنواره سال گذشته کرونیکل گزارش شده است. عقیق و جید کردن گنجینه های رنگی و کامل زرهی مبارزه با پیوست این جشنواره 50 نوازندگان برای آن 45 فصل و همچنین به عنوان کودکان شمشیر و لباس فروشگاه به نام خالد قرون وسطی و صنایع مس و برنج مجسمه فروشگاه به نام Blazn بی پروایی نشان دادن.

پذیرش کلی بلیط شروع در $24 برای بزرگسالان 12 دلار برای کودکان سنین 5-12. آخر هفته می گذرد شروع در $42.

ربکا Hennes جامعه را پوشش می دهد اخبار. خواندن او در ما اخبار سایت Chron.com و در ما مشترک سایت houstonchronicle.com. | rebecca.hennes@chron.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im