تگزاس QB سام Ehlinger با استفاده از پلت فرم برای جمع آوری کمک برای COVID-19 امداد

AUSTIN – در نظر گرفتن یک صفحه از Clemson ستاره ترور لارنس تگزاس کارفرمایی سام Ehlinger است که با استفاده از پلت فرم خود را به جمع آوری پول برای سازمان های کمک به کسانی که نیاز دارند به عنوان COVID-19 همه گیر مدتها ملت است.

“ما همه تحت تاثیر این بحران جهانی یک راه یا دیگری. من می خواهم به استفاده از این زمان برای ایجاد یک صندوق من صفحه برای جمع آوری پول برای تسکین” Ehlinger گفت: در یک ویدیو ارسال شده به حساب توییتر خود را. “این پول خواهد بود رفتن به سازمان ملی و محلی مانند Boys & Girls Club of America, Austin حیوانات زنده!, تگزاس مرکزی بانک مواد غذایی و بیشتر.”

Ehlinger جمع آوری کمک های مالی تلاش کرده است که هدف از $1 میلیون دلار تایید شده توسط NCAA و دانشگاه تهران را در بخش پذیرش. از بعد از ظهر جمعه این صندوق دریافت کرده بود نزدیک به $13,000 از بیش از 180 اهدا کنندگان.

“من می خواهم به ویژه shoutout به گپ و دانشگاه تگزاس پذیرش کارکنان برای اجازه دادن به من برای انجام این کار” Ehlinger گفت. “همچنین shutout به ترور لارنس و خود را برای آینده با این باور نکردنی ایده برای کمک به جامعه خود و دیگران است.”

برای کمک به Ehlinger را coronavirus صندوق امداد مشاهده لینک در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>