تگزاس میدارد تعهد از Cypress Creek ستاره Rori هارمون

آستین – تگزاس روز جمعه برداشت عمده تعهد از یک ملت کلاس 2021 استخدام و مربی جدید ویک شافر برداشت تا اولین پیروزی بزرگ بیش از بیلور کیم willie colon.

هوستون Cypress Creek ستاره Rori هارمون اعلام کرد قصد خود را به ثبت نام با تگزاس از طریق یک ویدیو ارسال شده به حساب توییتر خود را. انفجاری 5-پا-6 نقطه گارد یک ستاره پنج چشم انداز و شماره 20 استخدام در کشور, هر espnW را HoopGurlz رتبه بندی.

“آمد آن را به قلاب ‘Em و Sic ‘Em” گفت: هارمون های برتر استخدام در تگزاس است.

هارمن در فصل گذشته به طور متوسط 15.6 امتیاز 5.6 ریباند 5.2 کمک و 4.7 دزد در هر بازی به عنوان بانوی بالغ, خانمها بالغ انباشته 41-1 رکورد. Cypress Creek تنها از دست دادن در آمد به دانکنویل در کلاس 6A قهرمانی کشور بازی.

هارمون بازی نمی کند در این مسابقه به دلیل تخطی از قوانین. با وجود نابهنگام تعلیق او نام منطقه 17-6A MVP است و سه بار TABC همه انتخاب کشور.

ایالات متحده آمریکا امروز نیز به نام هارمون به آن همه-ایالات متحده آمریکا تگزاس دختران تیم بسکتبال پس از او به طور متوسط 20.1 امتیاز 5.1 ریباند 4.6 کمک و 4.2 دزد.

“جت سریع ورزشی سرب-گارد با یک گلزن این ذهنیت در دادگاه” espnW استخدام تحلیلگر دن اولسون نوشت: از هارمون. “یک خالق شکسته شدن مدافعان می یابد و حاشیه نگه می دارد دفاع صادقانه با محدوده برای arc.”

[email protected]

توییتر: @NRmoyle

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>