تگزاس پارک شروع به مصرف شبانه کمپینگ رزرو با شروع این هفته برای تابستان

تگزاس پارک ها و حیات وحش اعلام کرد که بازدید کننده قادر خواهد بود برای ایجاد کمپینگ جدید رزرو شروع جمعه, مارس 27.

ورود خرما برای کمپینگ باید بین 1 ژوئن و سپتامبر. 7 و بازگشایی تدریجی انجام خواهد شد و در مراحل مختلف به چین با امن شیوه های کسب و کار در حال حاضر به دنبال ستاره تنها دولت است.

TPWD قبلا اعلام شده پارک خواهد رزومه محدود شبانه کمپینگ آغاز مارس 18, اما, پارک تنها تجلیل موجود رزرو برای جلوگیری از ازدحام بیش از حد و در ادامه اجتماعی فاصله.

“هیچ کس خوشحال تر از ما به استقبال بیشتر علاقه مندان در فضای باز پشت به پارک دولت به عنوان بخشی از ادامه بازگشایی تگزاس گفت:” کارتر اسمیت مدیر اجرایی تگزاس پارک ها و حیات وحش بخش. “ما دقیق و سنجیده به روش تدریجی در بازگشایی خدمت بازدید کنندگان و داوطلبان و کارکنان به خوبی به عنوان ما همچنان تاکید ما بر این ایمنی همه در پارک ها.”

تور تگزاس: 16 جادویی پارک دولت هر تگزاس باید بازدید حداقل یک بار

Smither گفت: حتی در این ظرفیت محدود آنها خوشحال به دریافت بیشتر تگزاسی و خانواده خود را با خیال راحت در مسیرهای پیاده روی و در campsites به لذت بردن از تمام بسیاری از فضاهای منحصر به فرد و مکان های که در ایالت تگزاس پارک های ویژه.

اجتماعی موجود فاصله استاندارد و بهداشت عمومی توصیه ها در اثر باقی می مانداز جمله توصیه به پوشیدن پوشش صورت و خود را عرضه ضد عفونی کننده دست. پارک دولت نیز همچنان نیاز از شش فوت فاصله از افراد خارج از حزب خود از جمله نه جمع آوری در گروه های بزرگتر از پنج است که بخشی از همان خانواده و یا خانواده است.

همه مهمانان خواهد نیاز به خرید پیش از روز می گذرد و یک شب رزرو در پیشبرد از طریق Texas State Parks سیستم رزرو از جمله از جمله سالانه دارندگان پاس. مهمانان باید مطمئن شوید که آنها به اندازه کافی آب و آب و لباس مناسب قبل از بازدید از یک پارک.

شما همچنین می توانید تماس 512-389-8900 به رزرو, اما شما باید انتظار دیگر صبر کنید بار. ستاد بازدید کننده مراکز و مراکز طبیعت نیز بسته باقی می ماند در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>