تگزاس و اوهایو سفارشات در جراحی بی درنگ جدید سقط جنین مبارزه

به روز شده

AUSTIN تگزاس (AP) — سفارشات توسط فرمانداران از تگزاس و اوهایو برای جلوگیری از غیر ضروری را اعمال جراحی در این کشورها باید به هر طریقی یک جنگ جدید بیش از دسترسی به سقط جنین در طول coronavirus بیماری همه گیر.

تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت صادر ایالت یکشنبه به منظور محدود کردن استفاده از تجهیزات پزشکی بیمارستان ها نیاز به آنها آماده شدن برای افزایش عفونت در گسترش COVID-19. سفارش میله بیمارستان از انجام عمل جراحی مگر اینکه بیمار چهره فوری خطر ابتلا به “عوارض جانبی جدی پزشکی عواقب یا مرگ به عنوان تعیین شده توسط پزشک بیمار.”

یک ابوت سخنگوی تایید کرد که پوشش سقط جنین در بسیاری از موارد در حالی که سفارش در محل تا مارس 21.

تگزاس ضد سقط جنین فعالان محور حرکت در میان COVID-19 بحران است.

“سقط جنین صنعت مصرف شده و احتکار لوازم پزشکی که نیاز دارد و در سراسر کشور از جمله ماسک و دستکش و دیگر دنده محافظ برای حرفه ای پزشکی” تگزاس درست به زندگی در بیانیه ای گفت شنبه.

یک سخنگوی والدین بیشتر تگزاس بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

درمانگاه در اوهایو دریافت نامه از حزب جمهوری خواه دادستان کل دیو Yost در روز جمعه سفارش آنها را به توقف همه “غیر ضروری” فولاد سقط جنین. Yost نوشت که این روش را نقض مارس 17 سفارش صادر شده توسط دولت سلامت مدیر.

کلینیک های سقط جنین از حقوق گروه و برخی از قانونگذاران دولت را به عقب رانده و گفت: سقط جنین در هر دو ضروری و حساس به زمان.

“در مواقع اضطراری همیشه وجود دارد شانس از دولت نفس بیش از حد تحت پوشش ‘امنیت’ و یا پایبندی به قانون و نظم'” اوهایو دموکراتیک زنان قانونی انجمن در بیانیه ای گفت. “در زمان بحران ملی ما را دیده اند فاحش عمل می کند که باید به دور از آزادی های ما قبل از. و اشتباه نکنید – ما در حال دیدن آنها را امروز.”

Bethany McCorkle سخنگوی Yost گفت: سفارشات ارسال شده به سه درمانگاه اپراتورها هستند نه سیاسی. او گفت: آنها فرستاده شد در پاسخ به شکایت و شبیه به آن فرستاده شده به یک اورولوژی تمرین بود که تخطی از نظم است.

___

آسوشیتد پرس بهداشت و وزارت علوم دریافت پشتیبانی از Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

___

دنبال AP پوشش از شیوع ویروس در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>