تگزاس نه تمدید قرارداد بسکتبال زنان مربی کارن استون

آستین – تگزاس روز جمعه اعلام کرد که نمی خواهد تمدید قرارداد بسکتبال زنان مربی کارن استون. او قرارداد فعلی اجرا می شود از طریق Aug. 31, 2020, هر چند جستجو برای جانشین بلافاصله آغاز خواهد شد.

“این بسیار دشوار است تصمیم به عنوان مربی استون قرارداد بود و ما با قرار دادن مقدار زیادی از فکر به آن, اما تصمیم به گسترش آن” تگزاس مدیر ورزشی کریس Del Conte در بیانیه ای گفت. “ما نمی توانیم با تشکر از مربی استون به اندازه کافی برای همه چیز او انجام شده در دانشگاه تگزاس و ما تگزاس بسکتبال زنان برنامه. او همه او را به عنوان اعضای هیات. او شده است کاملا متعهد به برنامه های ما و هر کس که در آن به مدت هشت سال.”

دستیار تحت Hall of Famer جودی Conradt از های 1998-2006 استون استخدام شد و در سال 2012 به جای گیل Goestenkors. او تا به حال صرف قبلی فصل مربیگری شمال تگزاس پس از چهار سال از روی لئامت دادن در شارلوت.

استون تیم های ارسال شده یک 184-83 (93-51 بزرگ 12) رکورد در هشت فصل در تگزاس است. این Longhorns ساخته شده و چهار مستقیما شیرین 16 ظاهر از 2015-18 رسیدن به نخبگان هشت در سال 2016 قبل از سقوط احتمالی قهرمان ملی UConn در بریجپورت منطقه ای نهایی است.

“ما تا به حال ما موفقیت ها و چالش های, و از طریق آن همه مربی استون بوده است کلاس اول نماینده UT” Del Conte گفت. “او یک مربی اختصاصی و خاص فرد است. پس از ارزیابی و بررسی که در آن ایستاده ایم و به عنوان یک برنامه و بحث در مورد آینده ما مصمم به حرکت در جهت های مختلف با ما در ادامه اهداف به کار به رقابت برای قهرمانی کنفرانس و NCAA وضعیت نخبگان.”

تگزاس به پایان رسید 2019-20 کمپین 19-11 (11-7 بزرگ 12) دقت گم شده چه بوده است استون هفتم راست 20-برنده مبارزات انتخاباتی. دانشگاه تهران به دست آورده و یک شماره 3 دانه در این سال بزرگ 12 مسابقات شد و مجموعه بازی شماره 6, West Virginia در یک چهارم نهایی در مارس 13 قبل باقی مانده از فصل لغو شد با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

“برای ما دانشجو-ورزشکاران و کارکنان letterwinners طرفداران فارغ التحصیلان و اهدا کنندگان ما می دانیم چالش ساخت یک تغییر در این ویژه بهار اما وجود دارد هرگز یک زمان مناسب برای یک تصمیم گیری دشوار بود” Del Conte گفت. “ما احساس می کنیم آن است که در بهترین منافع از برنامه های ما برای حرکت رو به جلو در حال حاضر و ایجاد مسیر جدید برای 2020-21 فصل است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>