تگزاس در نزدیکی بالا برای ‘گناهکاران’ میان کشورها با توجه به گزارش

به روز شده

از روز های قدیمی وست تگزاس تا به حال شهرت بودن یک پناهگاه برای مصرف کنندگان آبجو و جهنم raisers. و در حالی که تنها ستاره امور خارجه متمدن تر شده به نظر می رسد ما در راه گناه هنوز هم معطل.

با توجه به یک مطالعه جدید که توسط WalletHub تگزاس رتبه و تنها پشت نوادا در میان “ترین گناه متحده در ایالات متحده”

HOUSTONCHRONICLE.COM: Sin City در سال 2020 و فراتر از آن

پس چگونه شما تعیین کمیت گناه ؟ WalletHub جوشانده آن را به یک معاون شاخص که رتبه بندی عوامل مانند خشم و نفرت و حسادت و افراط و رذیلت حرص و طمع و شهوت است.

“ما مجموعه داده های محدوده از جرایم خشونت آمیز سرانه به نوشیدن بیش از حد برای به اشتراک گذاشتن از مردم با قمار و اختلالات”” متحده WalletHub. اگر شما می خواهید برای دیدن کامل خود روش اینجا را کلیک کنید.

چنین معامله: حسن نیت شکار آنلاین کشف بزرگ چانه زنی سنگهای نادر و عجیب و غریب اقلام برای فروش

بنابراین چه چیزی باعث تگزاس بنابراین حرام است ، تگزاس رتبه شماره 1 در Lust معنی ترین زمان صرف شده در “بالغ” وب سایت. دولت در 8 در حسادت و یا دزدی سرانه و 6 در غرور منعکس کننده تعداد سالن های زیبایی سرانه.

در بالا شما می توانید ببینید بالای 10 گناه متحده با توجه به مطالعه است. و اگر شما می خواهید به ترک دانه بد پشت سر شما در نظر بگیرید در حال حرکت به ورمونت یا وایومینگ.

دنی ارموسییو ٬ سونورا است Sr. اخبار دیجیتال, ویرایشگر برای Chron.com | خواندن او را بر ما اخبار سایت Chron.com و ما مشترک سایت HoustonChronicle.com | او را دنبال کنید در توییتر @Dannyherm1| ایمیل او را در Danny.Hermosillo@chron.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>