گارد ملی تگزاس فعال در پاسخ به جورج فلوید تظاهرات

تگزاس گارد ملی است که فعال در پاسخ به اعتراضات جورج فلوید مرگ یک روز پس از ابتدا مسالمت آمیز تظاهرات را تشدید کرد به گسترده درگیری با پلیس منجر به زخمی شدن هشت نفر خبر ماموران و دستگیری 137.

“تگزاسی که حق هر به ورزش اول خود را اصلاح حقوق به خشونت و غارت تحمل نخواهد شد.” رژیم صهیونیستی. گرگ ابوت گفت: در بیانیه شنبه شب.

علاوه بر این HPD رئیس پلیس هنر اکودو گفت: اداره کل آماده است تا با تمام افسران متناوب 12 ساعته شیفت. شهردار سیلوستر ترنر فعال این شهرستان در دفتر مدیریت اضطراری است که تضمین می کند کارکنان در ادارات مختلف آماده برای پاسخ. و رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت مستقر 1,500 وزارت امنیت عمومی افسران به چهار تگزاس شهرستانها از جمله هوستون.

اکودو گفت: بسیاری از تحریک جمعه شب سفید بیارتباط با تظاهرات و احتمالا از خارج از شهر. این بخش نیز نظارت یک تهدید در مورد سفید supremacists برنامه ریزی برای آمدن به هوستون و “آشوب” در روز شنبه با توجه به رئیس هر چند او نمی ارائه جزئیات بیشتر.

شهردار گفت: 80 تا 85 درصد از افرادی که جرأت مرکز شهر دوشنبه را مسالمت آمیز و او از آنها تشکر و افسران پلیس برای نشان دادن خویشتن داری.

“اجازه بدهید این را به جایی که از این آغاز شده بود و این که مرگ جورج فلوید. آن چه مردم را دیدم و اقداماتی که منجر به مرگ او است که ایجاد یک معامله بزرگ از احساسات و نا امیدی” ترنر گفت. “که کاملا رک و پوست کنده است که در آن تمرکز می شود و اقدامات چند باعث تمرکز برای آمدن جورج فلوید و خانواده اش.”

فلوید, 46, درگذشت در مینیاپولیس بازداشت پلیس دوشنبه شب پس از فیلم نشان داد که یک افسر زانو بر گردن سنجاق او را به زمین در حالی که او التماس کرد برای کمک به. افسر درک چوین با اتهام قتل عمد و غيرعمد با توجه به مینیاپولیس استار تریبیون. چوین و سه نفر دیگر از ماموران در صحنه اخراج شدند در اوایل این هفته.

فلوید همکلاسی های از یاتس دبیرستان برگزار شد, صلح آمیز, مارس و شب زنده داری صبح روز شنبه در سومین بخش و دیگر شب زنده داری برنامه ریزی شده بود در رهایی پارک برای 6 p. m. اکودو گفت دومی رویداد برنامه ریزی شده بود مسالمت آمیز به عنوان هر چند او گفت: آن باقی مانده است و ممکن است که گروه های دیگر در آمده و باعث اختلال.

بسیج می آید در ابتدا پس از تظاهرات مسالمت آمیز در مرکز شهر هوستون آب پز را بیش از شب جمعه پیشرو پلیس به طور موثر خاموش مرکز شهر به معترضان مسدود بزرگراه پرتاب اشیاء در افسران و تخریب اتومبیل های پلیس. حداقل یک فروشگاه — Verizon بر اصلی خیابان — گزارش شد غارت. نمای آن سوار شد تا شنبه بعد از ظهر همراه با نزدیکی CVS و رستوران.

اکودو گفت: هشت افسران مجروح شدند — بیشتر رنج می برند آسیب به سر یا با شیشه های خرده ریز در چهره خود را از پرتاب اشیاء و تمام شده بود از بیمارستان مرخص و روز شنبه بعد از ظهر. یکی از مورد حمله قرار گرفت با یک دیلم سخنگوی جان کانن گفت و دیگری حمله با یک دو چهار.

رئیس گفت که او نیز دستور اداری نقد و بررسی یک فیلم در گردش آنلاین است که نشان می دهد یک سوار مامور ضربه زدن بیش از یک زن برگزاری یک نشانه است. او گفت که این افسر به نظر می رسد به دنبال مستقیم به جلو و اشاره کرد که آنها “مصرف سنگ” در آن زمان است.

“به نظر می رسد ممکن است ناخواسته,” او گفت:.

دیگر به نظر می رسد معترضان مجروح هر چند جزئیات بودند اندک در شرایط خود را. رئیس نمی هر گونه اطلاعات در مورد مجروح شد.

پلیس نیز نگهداری می شود که آنها را در استفاده از گاز اشک آور شب جمعه بر خلاف گزارش های رسانه ها. افسران آیا استفاده از اسپری فلفل, توپ گفت: در پنج نوبت به سعی کنید به نگه داشتن مردم بزرگراه.

کل خسارت از تظاهرات نبود و در عین حال شناخته شده اکودو گفت. در مجموع 16 موبایل بودند مخدوش و یا آسیب دیده و گروه در حال کار بر روی یک گزارش در مورد آسیب به مرکز شهر کسب و کار.

137 نفر دستگیر شدند و به اتهام های مختلف جنایات اکودو گفت. اکثریت — 102 مردم روبرو هستند به اتهام مانع یک جاده. اتهامات دیگر عبارتند از تداخل وظایف عمومی (13); فرار از دستگیری (7); جنایی فساد (5); حمله به یک افسر صلح (3); مقاومت در برابر بازداشت (3); سرقت از یک ساختمان (1); تشدید حمله با سلاح مرگبار (1); عدم شناسایی (1); و قصاص (1).

در صبح روز شنبه را در ماه مارس اکودو دوباره خواست معترضان به مردم اجازه ربودن علت خود و یا جنبش های مخرب این شهرستان است.

“مردم را دیدم که به نظر نمی آید مثل من و شما شب گذشته در مرکز شهر در وسط شب پاره (expletive) تا” اکودو گفت: شرکت کنندگان است. “و شما می دانید چرا ؟ آنها نمی خواهند به بحث در مورد جورج فلوید و چگونه او فوت کرد زمانی که او را ندارد به. آنها می خواهند به بحث در مورد چگونه سیاه و قهوه ای مردم پاره کردن مسائل. آنها می خواهند به ربودن مشروعیت از نارضایتی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>