تگزاس شهردار می گوید زنان نمی تواند منجر دعا در جلسات شورای

به روز شده

وایلی تگزاس (AP) — شهردار کوچک حومه دالاس گفت یک همکار عضو شورای شهر در یک ایمیل که زنان نباید مجاز به سرب نماز در جلسات عمومی به دلیل آن می رود در برابر کتاب مقدس است.

وایلی شهردار اریک Hogue به نقل از دو عهد جدید کتاب مقدس در ایمیل فرستاده شده به جف Forrester که در آن او پیشنهاد کرد که این شورا به جای انتخاب مردان جوان به نیایش را در جلسه بعدی در تاریخ 26.

‘بدترین مبارزه از زندگی من’: Houston, پرستار, سهام چگونه او جان سالم به در COVID-19

“همه من از این است که کسانی که پیشرو عمومی نماز بود مردان جوان” Hogue که در حال حاضر خدمت خود را در آخرین دوره به عنوان شهردار پس از 12 سال, نوشت, on May 17. “به عنوان یک واعظ برای Cottonwood کلیسای مسیح ما را به دو آیه زیر به معنای واقعی کلمه.”

او سپس به نقل از یک پاساژ در 1 قرنتیان که با توجه به ایمیل خود می گوید: “اجازه دهید زنان خود را حفظ سکوت در کلیساها: برای آن مجاز نیست كه آنها را به صحبت می کنند; اما آنها از فرمان به اطاعت نیز میگوید قانون است. و اگر آنها یاد بگیرند که هر چیزی را بپرسید که شوهران خود را در صفحه اصلی: برای این شرم آور است برای زنان به صحبت در کلیسا.”

او پس از آن به شرح زیر که نقل قول با عبور از 1 تیموتی: “اجازه دهید زنان یاد بگیرند که در سکوت با تمام انقیاد است. اما من رنج می برند نه یک زن برای آموزش و نه برای غصب قدرت بیش از مرد است اما در سکوت است.”

همه گیر پیش بینی: مطالعه پیش بینی عظیم ژوئن سنبله در هوستون COVID-19 موارد

ایمیل ظاهر در Facebook صفحه از شهردار کلیسا در علاوه بر این به یک صفحه اختصاص داده شده به وایلی سیاست های محلی. Hogue روز چهارشنبه تایید ایمیل اصالت به WFAA-TV و تشریح در اعتقادات خود.

“من معتقدم که یک خانم می تواند رئیس جمهور ایالات متحده” Hogue گفت. “من معتقدم که یک خانم می تواند مدیر عامل یک شرکت سرپرست منطقه مدرسه. اما اعتقاد من این است که من وقتی که می آید به (چیدن) کسی را برای رهبری نیایش در جلسه شورای شهر به دلیل این دو مجموعه از آيات من قصد دارم برای انتخاب یک مرد است.”

فورستر گفت: او را ندیده Hogue بی اعتبار کردن زنان در نزدیک به پنج سال به عنوان عضو شورای شهر اما اشاره کرد که او “شوکه پاسخ خود را.”

“من قطعا نمی به اشتراک گذاری این اعتقادات. من فکر می کنم همه ما به همان اندازه ایجاد شده در چشم خدا و در چشم دولت ما” اضافه شده Forrester که گفت: شهرستان مدیر به او گفت آن منتشر شد از طریق باز درخواست سوابق.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>