تگزاس مرد دستگیر و برای تهدید به شلیک ‘Antifa سربازان در اعتراض

43 سال سن آنتونیو مرد مواجه است به اتهام ساخت terroristic تهدیدات در رسانه های اجتماعی پس از, به گفته پلیس او را تهدید به کشتن “Antifa سربازان” در مروارید در روز جمعه تظاهرات بازداشت استشهاد گفت.

یک شاهد عینی به اطلاع سن آنتونیو اداره پلیس فیوژن تهدید ارزیابی واحد مورد تهدید دیوید Rangel ارسال شده در توییتر با توجه به استشهاد.

Rangel توییتی “قابل توجه @antifa یا هر Antifa سربازان آینده به سن آنتونیو امروز. اگر شما نشان می دهد تا در هیاهو و غوغا کردن پیچیده من شخصا شما را بکشند. (Sic) در اطراف و پیدا کردن” استشهاد گفت.

واکنش: بازی رایانه, کاهش, Reebok, پس از موسس جورج فلوید نظرات

تظاهرات در محل مروارید در روز جمعه برای حمایت پلیس اصلاحات پس از جورج فلوید کشته شد در حالی که در مینیاپولیس پلیس بازداشت در ماه گذشته.

استشهاد توصیف Rangel به عنوان داشتن یک سابقه طولانی بیماری روانی همراه با سوء استفاده از الکل که تا به حال دسترسی آسان به سلاح. او نیز شده بود گفتن دوستان که او کار می کرد برای روسیه مافیا استشهاد گفت.

پس از مطلع شدن از این تهدید توسط یک نگران دوست مشترک این شاهد عینی گفت: یک مروارید گارد امنیتی که به رسمیت شناخته شده Rangel بلافاصله استشهاد گفت. نگهبان گفت: Rangel نزدیک شدن به حال او دو روز قبل از و “به او گفت: به سازمان دیده بان برای داعش است.”

Rangel شنبه دستگیر شد به اتهام terroristic تهدیدات عمومی ترس است. او وثیقه تعیین شد در $10,000.

تیلور Pettaway است اخبار عمومی و انتساب گزارشگر MySA.com | [email protected] | @TaylorPettaway

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>