تگزاس بزرگتر است: Lone Star دولت مترو منجر دهه رشد

به روز شده

اورلاندو فلوریدا. (AP) — همه چیز واقعا در تگزاس بزرگتر است.

سه مترو در مناطق Lone Star دولت تا به حال برخی از بزرگترین جمعیت دستاوردهای که در طول دهه گذشته با توجه به آمار منتشر شده روز شنبه توسط اداره آمار ایالات متحده.

دالاس با افزایش 1.2 میلیون نفر بیشتر از هر متحده, مترو, منطقه, پس از هوستون که اضافه شده یکی دیگر از 1.1 میلیون نفر در طول دهه است. Austin رشد بیش از نیم میلیون نفر از سال 2010 تا سال 2019 هشتم-بزرگترین عددی رشد میان ایالات متحده مترو با توجه به دفتر جمعیت تخمین می زند.

که ترجمه به 19 درصد افزایش برای هر دو دالاس و هوستون و نزدیک به 30 درصد پرش Austin دهه.

CORONAVIRUS زندگی می کنند به روز رسانی: بیماری همه گیر در مراحل اولیه کارشناسان می گویند

ققنوس جمعیت از 4.9 میلیون نفر در سال گذشته زدم بوستون کردن لیست بالا 10 پرجمعیت ترین مناطق مترو. ققنوس و رشد جمعیت در دهه 755,000 ساکنان جدید آن را داد سوم-بزرگترین عددی به دست آوردن در این کشور از سال 2010 تا سال 2019.

در سال گذشته نیویورک همچنان بزرگترین کشور منطقه مترو با 19.2 میلیون نفر به دنبال لس آنجلس 13.2 میلیون نفر از ساکنان و شیکاگو 9.4 میلیون نفر. گرد کردن کشور بزرگترین مناطق مترو شد, دالاس, هوستون, ناحیه کلمبیا و میامی و فیلادلفیا و آتلانتا.

فقط کمتر از یک چهارم از این کشور مناطق مترو تا به حال جمعیت کاهش این دهه گذشته است. پیشرو بودند پاین بلاف آرکانزاس که از دست داده و حدود یک هشتم جمعیت آن; Johnston, پنسیلوانیا; چارلستون; بکلی West Virginia; و Danville, ایلینوی, حدود 120 مایلی جنوب شیکاگو است.

سریعترین نرخ رشد در کشور بیش از دهه در روستاها بازنشستگی جامعه در فلوریدا که رشد 41 درصد به 132,000 ساکنان.

آخرین: آنچه شما باید بدانید که امروز در مورد شیوع ویروس

بیشتر مردان و زنان با توجه به تماس برای رفتن غرب این دهه گذشته است.

همه استان ها با بزرگترین عددی جمعیت سود در یک دهه گذشته در غرب است. شش بود در تگزاس — هریس, Tarrant, Bexar, Dallas, Collin و تراویس. این دیگران بودند Maricopa, آریزونا در فینیکس بود که بزرگترین رشد با 668,000 ساکنان جدید; پادشاه کانتی واشنگتن در سیاتل; Clark County, نوادا در لاس وگاس; و شهرستان ریورساید کالیفرنیا واقع در شرق لس آنجلس.

ملت را 3,142 شهرستانهای فقط بیش از نیمی از جمعیت به دست آورد از سال 2018 2019 با توجه به اداره آمار.

بیش از دهه, اگر چه بیش از نیمی از استان ها از دست مردم با کوچک ترین استان ها از دست دادن جمعیت در این دهه و بزرگ ترین استان ها در به دست آوردن.

هنوز باز: این ضروری کسب و کار می تواند باز بماند در میان اقامت در خانه سفارش

“یکی از جالب روند ما شاهد این دهه است گسترده کاهش جمعیت در میان شهرستانهای کوچکتر در حالی که بزرگتر شهرستانهای تمایل به رشد جمعیت گفت:” دکتر کریستین هارتلی, یک متخصص در این سرشماری جمعیت را بدست آورد.

___

دنبال مایک اشنایدر در توییتر در https://twitter.com/MikeSchneiderAP

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>