تگزاس دبیرستان که تغییر کثافت و دیگران که باید

به روز شده

در مقایسه با واشنگتن NFL تیم هوستون دبيرستان بودند راه جلوتر از منحنی که آن را به لغو توهین آمیز کثافت و حتی تغییر کل مدرسه نام. البته هیچ کس نباید به دنبال هر گونه اعتبار اضافی فقط برای ضرب و شتم دانیل اسنایدر به پانچ.

در سال 2014 هوستون ISD, مدرسه, مدیره, رای به اتفاق آرا به منع استفاده از هر گروه نژادی یا قومی به عنوان یک طلسم یا نام مستعار. که به معنای Lamar دبیرستان روشن کثافت از ردسکینز به Texans و Westbury دبیرستان کاهش یافته است آن شورشیان moniker شد و Huskies. سوئیچ انجام شده به مدارس با همیلتون در حال تغییر از سرخپوستان به Huskies و ولش طرد رزمندگان در حمایت از گرگ.

در سال 2017 HISD رفت و حتی بیشتر تغییر نام مدارس که افتخار رهبران جنگ داخلی. Robert E. Lee دبیرستان شد, حکمت, Jefferson Davis دبیرستان تغییر نام داد Northside و John H. ریگان دبیرستان تغییر ارتفاع.

مدارس دیگر در حال حاضر در زیر کت و شلوار.

در ماه ژوئن ریچلند دبیرستان – حدود 12 مایل در خارج از فورت ورث – اعلام کرد که دیگر نمی خواهد به عنوان شناخته شده شورشیان. Birdville ISD هنوز به حل و فصل در یک طلسم.

در روز پنج شنبه بودا هیز دبیرستان نیز انتظار برای اعلام این پله از آن شورشیان اسم. این منطقه در زمان بررسی و ارائه پیشنهادات برای جایگزینی و میهن پرستان کابوی ها و شاهین ها فراری اند.

نه هر منطقه است که بسیار انعطاف پذیر است.

این دبیرستان در دانا واقع در حدود 15 کیلومتری McAllen, شناخته شده به عنوان ردسکینز پس از سال 1921. در روز سه شنبه دانا ISD منتشر شد بیانیه ای که نشان نمی دهد اتاق های زیادی برای تغییر در هر زمان به زودی: “برای نزدیک به 100 سال دونا ISD جامعه گرفته است افتخار ما دانا Redskin سنت است که ما با شوق و افتخار است. نسل از فارغ التحصیلان عمیق مطیع احترام به سنت و جامعه آن را نشان دهنده. در حالی که ما در حال آگاه از اختلاف وجود دارد که در اطراف با استفاده از آمریکایی های بومی به عنوان یک طلسم که دانا ISD جامعه رسیده بود به یک قبیله های محلی در سال های گذشته برای آن ارزش نظر و پشتیبانی در تجسم مثبت از بومیان آمریکایی است. اگر وجود دارد می آید یک زمان هنگامی که ما نیاز به دوباره نام ما به دنبال ورودی از جامعه ما است. اما به دلیل COVID-19 وضعیت ما در حال تمرکز بر روی توسعه یک طرح برای یک امن و موفق 2020-2021 سال تحصیلی.”

همان می رود برای پورت نچز-باغ ISD که سرپرست مایک گونزالس می گوید: نمی توان انجام هر چیزی در مورد پورت نچز-باغ سرخپوستان حتی اگر چروکی ملت درخواست, سیستم مدرسه, توقف استفاده, بومیان آمریکا, تصاویر و اصطلاحات در آن طلسم و مبارزه با آهنگ.

“ما شده اند سرخپوستان پس از سال 1925” گونزالس گفت: Beaumont شرکت هفته گذشته است. “چروکی ملت به اینجا آمد و در سال 1979 و دیدم آنچه ما انجام شد و آنها به ما یک گواهی.”

چروکی اصلی رئیس چاک Hoskin با ارسال نامه ای به این منطقه به طور رسمی rescinding تصویب آن.

میدلند لی دبیرستان نیز مواجه است بررسی برای حذف نه تنها آن شورشیان moniker بلکه آن دلبستگی به Robert E. Lee. سابق Houston Texans offensive lineman اریک وینستون که موفق به کسب سه قهرمانی کشور در میدلند لی گذراند op-ed اصرار این منطقه به عمل نوشتن “ما نمی توانیم اجازه دهید نام خود را باقی می ماند در استقرار که استقبال دانش آموزان از تمام نژادها دانستن او جنگیدند به نگه داشتن بسیاری از آنها در زنجیر است.”

فهرست اسامی را از طریق عکس ها در بالای صفحه برای یک نگاه در تگزاس مدارس بالا رو فشار برای تغییر را طلسم خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>