فرماندار تگزاس می گوید گارد ملی می تواند نظارت بر ویروس تست

به روز شده

AUSTIN تگزاس (AP) — تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت روز یکشنبه گفت: گارد ملی می تواند شروع به نظارت بر درایو تست سایت در دوشنبه بکند و دولت فدرال به انجام بیشتر برای کمک به کشورهای امن تر تست و تجهیزات پزشکی برای مبارزه با گسترش شیوع کروناویروس.

خواه کاهش یافته است در یک کنفرانس خبری به دنبال رهبری کشورهای دیگر با یک ایالت “پناهگاه در محل” سفارش. اما او هشدار داد تگزاسی که از آن می تواند در آینده اگر آنها نمی, توجه, خود, سفارشات قبلی در روز جمعه که محدود گردهمایی های اجتماعی به زیر 10 نفر بسته مدارس میله و ورزشگاه و ممنوع ناهار خوردن در غذا خوردن در رستوران ها.

فاجعه متخصص: هوستون منطقه نیاز به سرپناه در محل و coronavirus تیم در حال حاضر

“استانداردهای سختگیرانه تر خواهد شد:” اگر لازم ابوت گفت. “اگر شما لازم نیست که ضروری دلیلی برای ترک خانه خود را, شما باید خانه خود را ترک.”

وی به عنوان Texas Department of State خدمات بهداشتی و درمانی گزارش 334 مردم ایالت آزمایش مثبت برای این ویروس از 304 در روز شنبه و مقامات در دالاس گفت: یک مرد در 80s تبدیل به ششمین تگزاس با این بیماری می میرند.

اکثریت قریب به اتفاق افرادی که قرارداد این ویروس در عرض چند هفته بهبود می یابند. این باعث می شود تنها خفیف یا متوسط علائم برای بسیاری از مردم, اما آن می تواند منجر به بیماری شدید و از جمله ذات الریه به ویژه در افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود.

ابوت نیست منصرف بزرگ-شهرداران شهرستان در دالاس, هوستون و آستین از صدور یک پناهگاه در محل سفارش اگر آنها فکر می کنند که بهترین است. او گفت که مقامات محلی باید قدرت اجرای استانداردهای سختگیرانه تر از او تا کنون, و اشاره کرد که بیش از 200 شهرستانهای تا به حال نشده یک گزارش مثبت coronavirus آزمون.

پرتره از همه گیر: Houstonians’ زندگی در زمان coronavirus

دالاس کانتی دارای بیشترین تعداد از موارد با 30 با توجه به بخش بهداشت و درمان. آن است که توسط شهرستان هریس با 27 و Bexar County با 24.

ابوت قبلا گفته گارد ملی را آماده و گفت: آنها می تواند کمک به مقامات محلی تنظیم پزشکی, چادر, راه اندازی مجدد قبلا بسته بیمارستان ها و تجهیزات پزشکی و یا نظارت بر ترافیک در درایو از طریق آزمایش های که در حال جوانه زدن تا دولت در شهرستانها عمده.

او گفت تگزاس سهام سرخوردگی از کشورهای دیگر در مورد دولت فدرال را آهسته پاسخ به شیوع کروناویروس.

فرماندار همچنین مصرانه از دولت فدرال به سطح شیب دار بالا تولید تجهیزات حفاظت شخصی. او گفت: دولت تلاش کرده است اما نمی تواند ارائه به سرعت به اندازه کافی.

“ما سعی کرده ایم استراتژی. و تاریخ تحویل در ماه جولای. که قصد ندارم به کار می کنند. ما باید تاریخ تحویل فردا. روز بعد” ابوت گفت. “و ما آماده به پرداخت پول برای هر کسی که می تواند فروش (تجهیزات حفاظت شخصی) به uso ما. ما شما را کاهش دهد یک بررسی بر روی نقطه.”

ابوت همچنین اعلام کرد اقدامات جدید برای رایگان کردن بیمارستان منابع به آدرس این بیماری همه گیر. او گفت که او با صدور دستور اجرایی اجازه می دهد تا بیمارستان برای درمان دو بیمار در یک اتاق به جای یک و کارگردانی مراقبت از سلامت کارگران برای به تعویق انداختن همه “انتخابی یا غیر ضروری” روش های پزشکی.

___

Bleiberg گزارش از Dallas

___

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

___

دنبال AP پوشش از شیوع ویروس در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>