تگزاس بازی نگهبانان دستگیری 38 برای قایقرانی در حالی که مست در طول آخر هفته روز یادبود

تگزاس بازی نگهبانان بازداشت 38 نفر برای قایقرانی در حالی که مست در طول آخر هفته روز یادبود تگزاس پارک ها و حیات وحش بخش در انتشار اخبار گفت: در روز چهارشنبه.

بین جمعه و شنبه بازی نگهبانان نیز صادر 1,196 استناد و 1,212 هشدارهای مختلف قایقرانی ایمنی نقض قانون آزادی گفت. در علاوه بر این به مسمومیت دستگیری مقامات ظ یکی دیگر از پنج اتهامات عنوان شده برای رانندگی در حالی که مست.

آب ‘عصا: تصویری قطاری waterspout خاموش گالوستون خلیج در طول روز پنجشنبه رعد و برق شدید

بازی نگهبانان نیز مورد بررسی 16 قایقرانی حوادث در سراسر کشور و همچنین 10 باز آب غرق شدگی. انتشار اخبار اشاره کرد وجود دارد یکی قایقرانی مربوط به مرگ و میر رخ داده است که در Stillhouse توخالی دریاچه است که در طول Lampasas رودخانه در نزدیکی Brazos حوضه رودخانه.

نگهبانان نیز نجات دو نوجوان شناگران در دریاچه مکنزی و با کمک چند قایق نجات در سراسر کشور با توجه به آب و هوایی شدید, انتشار بخوانید. دریاچه مکنزی واقع شده است در Briscoe شهرستان در دسته ماهی تابه.

پریسیلا آگور کلی انتساب گزارشگر MySA.com | [email protected] | @CillaAguirre

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>