تگزاس پنجم-سال OL Denzel Okafor وارد NCAA انتقال پورتال

آستین – تگزاس پنجم-سال offensive lineman Denzel Okafor می تواند انتخاب کردن برای خود را به پایان برساند کالج حرفه ای در جای دیگر پس از ارسال نام خود را به انتقال پورتال.

یک مدرسه رسمی تایید Okafor بود در حال حاضر در NCAA انتقال پایگاه داده به عنوان شب چهارشنبه.

چهار ستاره گارد از لویسویل که امضا شده در سال 2016 Okafor در 39 بازی با پنج حرفه ای شروع می شود. او شروع به یک بازی در حال مقابله با فصل گذشته یک 23-21 از دست دادن در ایالت آیووا در Nov. 16 و کمک در تیم های ویژه در طول سال.

خود بزرگترین ضربه آمد و در سال 2017 به عنوان یک دانشجوی سال دوم. Okafor که فصل آغاز شده درب بازکن برابر مریلند ساخته شده و سپس سه شروع می شود در طول سال تام هرمان اول به عنوان UT مربی.

اما سابق آمریکایی به نظر می رسد تنها در یک بازی به عنوان یک کاربر و به پایان رسید تا redshirting در سال 2018 است.

“این مرد است که با تشکر از خدا برای جدید اشتباه حکومت چرا که او نوع هدر رفته از یک سال اگر شما خواهد شد” گفت: در ماه مارس گذشته. “من فکر می کنم او بازی 27 جرقه بزند به عنوان یک درست دانشجوی سال اول. ما خوش شانس بودند که حکومت را به محل.”

به عنوان یک فارغ التحصیل انتقال Okafor خواهد بود واجد شرایط برای بازی در این فصل را بدون نیاز به نشستن. اگر او می رود از طریق برنامه های خود را برای انتقال Okafor خواهد برای اولین بار خود پایان ترم باقی مانده در تگزاس – UT منتقل شده است تمام بهار ترم کلاس های آنلاین و خواسته دانشجویان به بازگشت به دانشگاه مگر اینکه “وجود دارد یک نیاز خاص است.”

بزرگ 12 نیز هنوز یک تصمیم در مورد اینکه آیا به ادامه برای به تعویق انداختن و یا آشکار لغو بهار فوتبال شیوه های. کنفرانس کمیساریای باب Bowlsby است که انتظار می رود به ایجاد یک اطلاعیه بر روی آن بحث های مداوم تا پایان ماه.

[email protected]

توییتر: @NRMoyle

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>