تگزاس F براک کانینگهام برخورد با آسیب مچ پا جلوتر از 12 مسابقات

کانزاس سیتی – تگزاس اشتباه اول براک کانینگهام خود را تبدیل مچ پا در صبح روز چهارشنبه تمرین در مرکز با حداکثر سرعت دویدن. 6-پا-6 رو به جلو بود و کمک کردن دادگاه به عنوان مچ پا شروع تورم در تگزاس مربی Shaka هوشمند است.

هوشمند گفت: “مطمئن نیستم” چه میزان آسیب دیدگی شد. کانینگهام بود که مورد بررسی قرار گرفت که پنجم-سال مربی ملاقات با رسانه ها پس از نتیجه گیری از تمرین.

از دست دادن کانینگهام خواهد بود یکی دیگر از ضربه ویرانگر به یک تیم است که به هشت نفر کمک هزینه تحصیلی بازیکنان.

تگزاس junior رو به جلو جریکو سیمز (back) و جرالد لیدل (بازگشت) سفر با این تیم به شهر کانزاس برای این هفته بزرگ 12 مسابقات اما نه بازی خواهد کرد. تاریخ رو به جلو Jase Febres (زانو) و دانشجوی سال اول گارد داناون ویلیامز (زانو) هم قرار گرفتند در هفته گذشته و نه سفر.

کانینگهام به عنوان یک قطعه کلیدی در طول UT پنج بازی برنده خط خط مکمل افزایش نمره (4.2 امتیاز) و بازگشت (5.0) با تعدادی از فشار بازی می کند.

“فقط کمی برنده شدن بازیکنان” کانینگهام گفت: تمرکز خود را. “نه پر کردن ورق آمار اما hustling و بازی خوب دفاع و که در آن من باید.”

کانینگهام به پایان رسید و با هشت امتیاز در 3 بازی-برای-3 تیراندازی پنج ریباند و دو دزد در Longhorns’ 68-58 برنده بیش از Texas Tech در آوببکک در فوریه. 29. شماره 4 دانه تگزاس (19-12, 9-9 بزرگ 12) چهره شماره 5 دانه Tech (18-13, 9-9) پنج شنبه ساعت 11:30 صبح در مرحله یک چهارم از مسابقات 12.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>